Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Прямокутна область вибору

Кнопка

Способи доступу

ИЗОБВСТАВИТЬ

Кнопка

Способи доступу

ВСТАВИТИ

Шар

Альбом

Завдання кольору користувача з установленого в системі альбому кольорів.

Завдання шару, на який призначаються нові об'єкти штрихування, з перевизначенням поточного шару. Введіть "Використовувати поточний" або " . " для використання поточного шару. (Системна змінна HPLAYER)

Прозорість

Завдання рівня прозорості для нової штрихування або заливки, переобумовленої поточне значення прозорості об'єкта. Введіть " Використовувати поточний "або" . " для використання поточного значення прозорості об'єкта. (Системна змінна HPTRANSPARENCY)

Відео_уроки\5-6\Штриховка объектов.avi

Вставка блоку або креслення в поточне креслення.

 

Стрічка:Вкладка "Вставка" панель "Блок" "Вставити"

Зведена інформація

Відкривається діалогове вікно «Вставити»

Якщо ввести в командному рядку -вставити , відображаються параметри .

Хорошим способом є вставка блоку з бібліотеки блоків. Бібліотека блоків може являти собою файл креслення, в якому зберігаються відповідні визначення блоків, або папку, яка містить відповідні файли креслення, кожен з яких може бути вставлений як блок. Незалежно від використовуваного способу блоки піддаються стандартизації і можуть бути доступні для багатьох користувачів.

Користувач може вставляти власні блоки або блоки, пропоновані у вікні "Центр управління" або наявні в інструментальних палітрах.

Виберіть одну модель

Список моделей, знайдених у файлі *. Exp. Виберіть модель для імпорту та натисніть кнопку ОК.

Вставка посилання на файл зображення.

 

Стрічка:Вкладка "Вставка" панель "Входження" "Приєднати"

Зведена інформація

При вставці файлу зображення виконується зв'язування посилального файлу з поточним кресленням. Будь-які зміни в посилальному файлі відображаються в поточному кресленні при його відкритті або перезавантаженні.

Відкриється діалогове вікно "Вибір файлу зовнішнього посилання" ( стандартне діалогове вікно вибору файлів ). При виборі файлу зображення відображається Діалогове вікно "Вставка зображень" .

Після вставки файлу можна виконувати регулювання і підрізування підкладки за допомогою Контекстна вкладка стрічки "Зображення" .

Рада Для підрізування зображень, зовнішніх посилань, видових екранів і підкладок використовується загальна команда CLIP .

Примітка Коли функція стиснення текстур включена, зменшується обсяг відеопам'яті, що виділяється для відкриття креслення, що містить вставлені зображення.Функція стиснення текстур зменшує обсяг відеопам'яті, необхідної для відображення креслення, але вона може привести до збільшення часу завантаження зображень при першому зверненні до них і до зниження якості зображень при їх відображенні у видовому екрані або друку. Щоб визначити, чи включена функція стиснення текстур, введіть графнастр і виберіть "Ручна настройка". Подивіться на список "Поточний стан ефектів" в діалоговому вікні "Ручна оптимізація продуктивності".

Запитання для самоперевірки

Тестування за темами\OSAPR_5-6_Б.docx

Тема (7-8) Редагування об'єктів. Шари, кольори, типи та ширина ліній. Підписи та розмірні виноски.

Методи вибору об'єктів

У процесі роботи над кресленням вам необхідно буде одні об’єкти видаляти, інші копіювати, редагувати і т. д. Але, перш за все, необхідно вказати системі ці об’єкти. Вид вибраного об’єкта змінюється, він відображається пунктирною лінією, і в його характерних точках з’являються ручки, що мають вид синіх квадратиків. Можна вибрати один об’єкт або набір об’єктів, над якими необхідно виконати одні і ті ж операції, наприклад, копіювання, видалення, редагування.

Отже, при виборі об’єкта в його характерних точках з’являються ручки. Ручки є інструментом для здійснення швидкого редагування виділеного об’єкта. Якщо ви поставите курсор над однією з ручок, то вона змінить колір на зелений, а в лічильнику координат, який знаходиться в рядку стану, відобразяться координати даної характерної точки. Можна вибрати ручку, помістивши на неї курсор і натиснувши ліву кнопку «мишки». Її колір при цьому стане червоним.

Вибір об’єктів можна здійснити декількома способами:

Ü Використати перехрестя курсора. Якщо необхідно вибрати декілька об’єктів потрібно тримати затисненою під час вибору об’єктів клавішу SHIFT.

Ü Вказати область, в якій розташовані об’єкти за допомогою рамки.

Ü Ввести команду БВЫБОР та у діалоговому вікні «Быстрый выбор» здійснити налаштування для вибору бажаних об’єктів.

Ü Ввести команду ВЫБРАТЬ. Підказку системи про опції вибору можна одержати, якщо ввести символ "?" і натиснути клавішу Enter.

Ü Використати фільтр для вказівки критеріїв вибору об’єктів командою ФИЛЬТР.

Вкажіть протилежні кути для визначення прямокутної області. Колір фону в області зміниться, і фон стане прозорим. Напрямок, в якому переміщається курсор з початкової точки в протилежний кут, визначає вибір об'єктів.

· Вибір рамкою. Перетягніть курсор зліва направо, щоб вибрати тільки об'єкти, які повністю укладені в прямокутну область.

Відео_уроки\7-8\Выделение в режиме «Рамка».avi

· Перетин січною рамкою. Перетягніть курсор справа на ліво, щоб вибрати об'єкти, які укладені або пересічені рамкою.

Відео_уроки\7-8\Выделение методом «Пересечение».avi

 

 

При виборі рамкою обирані об'єкти повинні повністю перебувати в прямокутній області. Однак, якщо об'єкт побудований переривчастою лінією (пунктиром) і видно у видовому екрані лише частково, а всі видимі вектори типу лінії включені в вікно вибору, то буде обраний об'єкт цілком.

Вибір області неправильної форми

Вкажіть точки для визначення області неправильної форми. Багатокутна рамка використовується для вибору об'єктів, повністю розташовані в межах області вибору. Для вибору об'єктів, розташованих в області вибору повністю або перетинаються їй, використовується січна рамка багатокутника.

 

Лінії вибору

Використовуйте лінії вибору на складному кресленні. Лінія вибору схожа на полілінію, і призначена тільки для вибору об'єктів, через які вона проходить. На кресленні показана лінія вибору, за допомогою якої вибираються кілька елементів на друкованій платі.

 

Використання інших опцій вибору

Введіть команду ВЫБРАТЬ, у відповідь на запит "Виберіть об'єкти" введіть "?" та клавішу Enter для перегляду всіх варіантів вибору.

Виняток декількох об'єктів з набору

У відповідь на запит "Виберіть об'єкти" можна ввести И (Исключить), а потім будь-яким способом виділити об'єкти для виключення їх з набору. Для повернення з режиму виключення і продовження поповнення набору вибраних об'єктів слід ввести Д (Добавить).

Об'єкти можна також виключати з поточного набору, утримуючи клавішу SHIFT і повторно вибираючи виключаються об'єкти окремо, або утримуючи клавішу SHIFT і перетягуючи рамку вибору або січну рамку. У поточний набір можна додавати і видаляти об'єкти без обмежень.

Вибір окремих об'єктів

Використання прицілу

Якщо приціл знаходиться в положенні для вибору об'єкта, об'єкт виділяється кольором. Для вибору об'єкта натисніть кнопку миші.

Розмір прицілу можна регулювати на вкладці "Вибір" діалогового вікна "Налаштування".

Вибір перекриваються або близько розташованих об'єктів

Іноді важко вибрати об'єкти, які перекриваються або знаходяться близько один до одного. На малюнку дві лінії і окружність знаходяться в прицілі.

 

Якщо включений перегляд вибраних об'єктів, можна переглядати об'єкти по черзі, наводячи на них курсор для виділення або утримуючи клавішу Shift і натискаючи клавішу пробілу. Коли потрібний об'єкт буде підсвічений, для його вибору натисніть на ньому кнопку миші.

Якщо перегляд вибраних об'єктів вимкнений, при появі запиту "Виберіть об'єкти" натисніть і потримайте клавішу Shift і клавішу пробілу, потім клацайте лівою кнопкою миші, щоб по черзі перебрати об'єкти, поки не буде виділений потрібний, і натисніть клавішу Enter. Для виходу з режиму циклічного перебору натисніть Esc.

Виключення об'єктів з набору

Виключіть об'єкти з поточного набору, утримуючи клавішу Shift і повторно вибираючи виключаються об'єкти.


Читайте також:

  1. E) теорія раціонального вибору.
  2. Альтернативність ресурсів і проблема економічного вибору
  3. Аспекти вибору системи складування
  4. Варіанти вибору ділової їжі (буфет або a la carte).
  5. Варіанти вибору ринкових сегментів
  6. Види механізмів вибору
  7. Види та критерії вибору заходів медичного характеру
  8. Визначення коректних варіантів вибору
  9. Гідрогеологічна область Українського шита
  10. Гідрогеологічна складчаста область Гірського Криму
  11. Готовність до свідомого вибору професії
  12. Декартова прямокутна система координат




Переглядів: 756

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
МВИНОСКА | РМН-кут

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.