Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ПЛАНУВАННЯ РІЧНОГО БЮДЖЕТУ ЗМАГАНЬ. ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ПЛАНУВАННІ КАЛЕНДАРЮ ЗМАГАНЬ

ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ У МЕЖАХ КАЛЕНДАРЮ

Узагальнення практики проведення спортивних змагань, а також аналіз спеціальної літератури свідчать, що сучасна система проведення змагань будується на основі наступних принципів.

Принцип ієрархічності змагань:

- виражається в соподчиненності змагань різного рівня: первинний спортивний колектив (спортивний клуб, спортивна школа, колектив фізичної культури і тому подібне) район - місто - область - край і так далі Тому, складаючи наприклад календар спортивних районних змагань, необхідно погоджувати його з календарем вищестоящої спортивної організації по термінах проведення, видах спорту і формі заліку. Доцільно також враховувати традиції проведення змагань, що склалися.

Принцип командного заліку:

- передбачає проведення заліку і визначення переможців за наслідками виступу команди, а не тільки окремих спортсменів.

Принцип комплексності змагань:

- виявляється в тому, що програма включає змагання по декількох видах спорту в масштабах який або територіальній або відомчій спортивній організації в цілому і передбачає командний залік.

Всі ці принципи доцільно враховувати при плануванні і проведенні спортивних змагань.

 

Планування річного бюджету змагань спортивної організації здійснюється на основі календарного плану змагань та спортивно масових заходів на поточний рік, у відповідності до норм та лімітів, встановлених відповідними положеннями Мінсім’їмлолодьспорту. До переліку статей витрат включаються кошти на оренду та експлуатацію спортивних споруд під час проведення заходів, кошти на організацію, забезпечення та оформлення місць проведення змагань, кошти на забезпечення учасників змагань місцевим транспортом, проживанням, харчуванням та іншим, в разі, якщо це передбачено Положенням про змагання. Натомість, при участі представників спортивної організації у виїзних змаганнях плануються витрати на переїзд до місця проведення змагань, витрати у відрядженні (проживання, харчування, проїзд на місцевому транспорті), вступні та інші внески передбачені Положенням про чинні змаганні, таке інше. При участі представників команди в закордонних змаганнях доводиться планувати також витрати на оформлення виїзних документів, а в деяких випадках – внесення певної суми гарантійних коштів. Також для більшості офіційних змагань останнім часом набрала чинність практика обов’язкового страхового забезпечення учасників змагань. Для спортивних організацій, що приймають змагання та інші спортивні заходи потрібно передбачити також кошти на забезпечення роботи суддівської бригади та секретаріату змагань, рекламну продукцію та заходи пабліситі, оплату праці найманих робітників під час обслуговування змагань, тощо. Доходна частина бюджету спортивних заходів складається з коштів державного (для всеукраїнських та календарних міжнародних змагань), а також місцевих бюджетів; власних коштів спортивних організацій; коштів, отриманих від реалізації квитків на спортивні заходи, продажу сувенірної та іншої продукції під час змагань; рекламно-спонсорських надходжень та благодійних внесків; доходів від телевізійних трансляцій (в Україні поки ще лише для окремих видів професійного спорту); внесків та інших платежів від учасників змагань.

В організації планування та складення бюджету спортивних змагань можуть стати в нагоді сучасні інформаційні технології. По-перше, пошук інформації, щодо запланованих на поточний рік спортивних та фізкультурно-масових заходів в наш час найпростіше здійснювати на офіційних сайтах спортивних організацій та державних установ в глобальній комп’ютерній мережі, де вони розміщуються для вільного використання. Також, в деяких випадках календарні плани вище стоячих організацій та установ тепер найчастіше надсилаються за допомогою послуги електронної пошти або за факсом. Так само надходять данні, що використовуються для складання зведених календарних планів центральних установ від місцевих спортивних організацій. Найпоширенішим способом формування електронних версій календарних планів є використання програм офісного пакету фірми Microsoft: Microsoft Word (для формування таблиць у зручному текстовому форматі) та Microsoft Excel (для створення електронних таблиць зі здатністю оперувати великими масивами даних та можливістю здійснення автоматизованих підрахунків, систематизації та фільтрації даних). Деякими спортивними організаціями використовуються спеціально розроблені на базі Microsoft Excel шаблони та бази даних на основі СУБД (наприклад, Microsoft Access), що дозволяють прискорити роботу з пошуку та обробки потрібної інформації. Одночасно для тих же завдань можуть використовуватися інші програмні пакети, наприклад, зі складу безкоштовного Open Office.org: Writer, Calc, Base. Для підрахунку річних бюджетів змагань можуть бути використані різноманітні спеціалізовані бухгалтерські програмні пакети, наприклад найбільш розповсюджена 1С Бухгалтерія, або калькулятори на основі знову ж таки електронних таблиць, таких як Microsoft Excel.

 

ПЕРЕЛІК РЕКОМЕНДОВАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

1. Платонов В.Н. Общая теория подготовки спортсменов в олимпийском спорте. – К.: «Олимпийская литература», 1997 г – 583 с.

2. Переверзин И.И. Менеджмент спортивной организации: Учебное пособие. - 2-изд., пере раб. и доп. М.: „СпортАкадемПресс”, 2002. - 244 с.

3. Петров П.К. Информационные технологии в физической культуре и спорте. – М.: Издательский дом «Академкнига», 2008. – 288 с.


Читайте також:

  1. II. Класифікація видатків та кредитування бюджету.
  2. III. Виконання бюджету
  3. А. Розрахунки з використанням дистанційного банкінгу.
  4. Абстрактна модель оптимального планування виробництва
  5. Актуальність і завдання курсу безпека життєдіяльності. 1.1. Проблема безпеки людини в сучасних умовах.
  6. Алгоритм планування податкових платежів. Вибір оптимального варіанту оподаткування та сплати податків.
  7. Алгоритм розробки методичних основ бюджетування
  8. Альтернативна вартість та її використання у проектному аналізі
  9. Аналіз використання капіталу.
  10. Аналіз використання матеріальних ресурсів
  11. Аналіз використання матеріальних ресурсів.
  12. Аналіз використання обладнання.




Переглядів: 697

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | ФИЛИАЛ ГОУ ВПО

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.