Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Робоча область

Меню програми

Над стрічкою в лівому верхньому кутку екрану AutoCAD розташована кнопка , яка відкриває меню програми (рис. 1.3). За допомогою даного меню можна виконувати різні операції з кресленнями, файлами і листами креслень.

У меню програми доступні такі підменю:

· New (Новий) - дозволяє створювати нові аркуші в кресленнях , а також нові креслення;

· Open (Відкрити ) - дозволяє відкрити збережені файли креслень , листів і настройок;

· Save (Зберегти ) - зберігає поточне креслення в стандартному форматі AutoCAD *.dwg;

· Save As (Зберегти як ) - дозволяє зберегти поточне креслення в інших форматах (*.dwg, *.dwt, *.dws, *.dwx ), передбачених у AutoCAD;

· Export (Експорт) - експортує креслення в інший формат (наприклад : *.eps , *.bmp , *.pdf);

· Print (Друк) - дозволяє друкувати креслення, змінювати налаштування друку, принтера, а також налаштування листа креслення;

· Publish (Публікація) - служить для публікації пакета креслень в багатолистий формат;

· Send (Відправити) - відправляє креслення по e - mail;

· Drawing Utilities (Креслярське утиліти) - дозволяє редагувати налаштування креслення, змінювати одиниці вимірювання та інші параметри;

· Close (Закрити ) - закриває поточне креслення або ж всі відкриті креслення.

У правій верхній частині меню міститься поле швидкого пошуку. Воно дозволяє шукати необхідні команди в даному меню (для цього слід ввести в це поле потрібну команду).

 

У правій нижній частині меню знаходяться кнопки Options (Налаштування) і Exit AutoCAD (Вийти з AutoCAD). Вони дозволяють відповідно змінити налаштування і вийти з програми.

Як вже було зазначено, робоча область головного вікна AutoCAD, на відміну від багатьох інших програм, безмежна, що дозволяє виконувати креслення об'єктів в реальних масштабах (наприклад, системи водопостачання міста).

Знизу графічний екран обрамляють ярлики вкладок Model (Модель) , Layoutl (Лист1) , Layout2 (Лист2) (рис. 1.4). Вони використовуються для перемикання між просторами моделі і листа. Трикутні кнопки зліва від вкладок дозволяють пересуватися по вкладках (аналогічно листам в книзі Microsoft Excel) в обох напрямках. Праворуч від ярликів вкладок розташована горизонтальна лінійка прокрутки для графічного екрана. За замовчуванням активна завжди є вкладка Model (Модель).

 

Основним інструментом розробки креслень, нерозривно пов'язаним з графічною областю, є перехресний курсор (рис. 1.5) з «прицілом» (а ) або без нього (б). Перехрестя призначене для вказівки координат точок на кресленні за допомогою миші , а «приціл» - для вибору об'єктів на запит команд редагування.

 

Примітка. Перехресний курсор автоматично змінюється на перехресний з «прицілом» при запиті системи вибору об'єктів у командах редагування. Зворотний процес відбувається, якщо система запитує координати точки.

Вікно команд

Нижня частина екрану, де розташоване запрошення системи у формі Command, являє собою область, за допомогою якої в основному відбувається діалог користувача з системою. Тут відображаються вводяться користувачем команди і відповіді (або питання) AutoCAD. Останній рядок вікна команд, що містить запрошення Command, називається командним рядком (або рядком підказки).

Вікно команд, як і панелі інструментів, можна вивести в будь-яке місце екрану, представивши його у вигляді плаваючого вікна ( рис. 1.6). Крім того, зафіксувати положення вікна команд можна не тільки в нижній частині екрана, як це робиться за замовчуванням, але і у верхній частині екрану - нижче панелі меню.

 


Читайте також:

 1. Властивості товару „робоча сила”.
 2. Гідрогеологічна область Українського шита
 3. Гідрогеологічна складчаста область Гірського Криму
 4. Донецька гідрогеологічна складчаста область
 5. Загальна характеристика сітьових графіків, область використання.
 6. Індивідуальна робоча сила
 7. Капітал і наймана праця. Робоча сила як товар
 8. Карпатська складчаста гідрогеологічна область
 9. Коротка характеристика і область застосування різних способів посилення.
 10. Критична область
 11. Львівська область
 12. Львівська область
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Контекстне меню

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.