Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Продовження опису елементів керування.

1. Текстове поле. Область уведення текстової інформації із клавіатури.

2. Поле зі списком. Відрізняється від звичайного текстового поля наявністю кнопки, що розкриває. Дані в поле можна вводити за допомогою клавіатури або вибирати зі списку за допомогою миші.

3. Список. Цей елемент керування дозволяє вибрати один параметр із заданого набору. Якщо список не міститься повністю у відведеній для нього області, то поруч із ним відображаються смуги прокручування.

4. список, Що Розкривається. Служить для вибору одного параметра із заданого набору. Якщо список не міститься повністю у відведеній для нього області, поруч із ним відображаються смуги прокручування. Від поля зі списком відрізняється тим, що вводити дані в поле не можна.

5. Перемикачі. Група елементів керування, що дозволяє вибрати один варіант настроювання з декількох. Перемикачі включаються щигликом лівої кнопки миші. При включенні нового перемикача раніше включений вимикається. Один з перемикачів групи включений завжди.

6. Прапорці. Елементи керування, схожі на перемикачі. Можуть застосовуватися як у групі, так й окремо. Прапорець має два стани: установлений або скинутий (снять). На відміну від перемикачів у групі прапорців можуть бути одночасно встановлені кілька прапорців або взагалі жодного.

7. Палітра. Палітра — це графічний різновид списку. палітра, Що Розкривається, - різновид списку, що розкривається. Палітра забезпечує наочність при виборі параметра настроювання. Дуже часто палітри застосовують для вибору кольорів об'єкта, хоча їхнє застосування не обмежується тільки вибором кольорів.

8. Лічильник. Лічильник — елемент керування для уведення числових параметрів. Він складається з поля лічильника й кнопок лічильника. Число в поле лічильника можна ввести за допомогою клавіш клавіатури або встановити серією послідовних щигликів на кнопках лічильника.

9. Позіціоніруємий движок. Дуже зручний елемент керування. Движки перетаскують за допомогою миші. Так наочно здійснюється зміна регульованих параметрів.

10. Область попереднього перегляду. У деяких діалогових вікнах передбачена спеціальна область, у якій можна переглянути результат виконаних регулювань.

11. Область перевірки. У тих випадках, коли настроюється якесь апаратне забезпечення, наприклад миша, діалогове вікно може мати спеціальну область для перевірки правильності настроювання.

 

В Windows застосовують особливий вид діалогового вікнаВластивості.Основнепризначенняодержання довідкової інформації про конкретний об'єкт із можливістю зміни деяких його параметрів.

Для відкриття такого вікна спочатку необхідно вибрати об'єкт, а потім виконати командуВластивості менюФайл,або викликати контекстне меню об'єкта й у ньому вибрати пункт Властивості. Також для будь-якого обраного об'єкта вікно Властивість можна викликати натисканням клавіатурної комбінації Alt + Enter, або при натиснутій клавіші Alt двічі клацнути мишкою по значку об'єкта.

Для прикладау вікні Мій комп'ютер виберіть дискD і викличте його діалогове вікноВластивості. На вкладціЗагальні переглянете інформацію про диск D: тип,мітка, загальна ємність,зайняте простір диска, вільний простір диска. Останні двіхарактеристики представлені також у виглядідіаграми. МіткуДиска можна змінити,використовуючи стандартніспособи редагування. На вкладціСервісрозташовані кнопки запуску сервісних програм перевірки, архівірованія й дефрагментації диска.


Читайте також:

  1. Cинтаксис опису змінних
  2. II. За зміною ступенів окиснення елементів, які входять до складу реагуючих речовин
  3. N Придумати продовження до твору тощо.
  4. Автократично-демократичний континуум стилів керування.
  5. Аналіз конструкції рульового керування.
  6. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  7. АРХІВНЕ ОПИСУВАННЯ: ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ
  8. Будова атомів хімічних елементів.
  9. Будова нагрівальних елементів
  10. Валентність — це здатність атомів одного елемента сполу­чатися з певним числом атомів інших елементів під час утворення хімічних сполук.
  11. Взаємозв’язок елементів управління
  12. Виберіть 2 положення, які треба добавити у визначення елементів наукової проблеми.




Переглядів: 722

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Елементи керування в діалогових вікнах. | Настроювання панелі завдань і головного меню.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.