Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Обробка податкової звітності.

Обробка даних первинних звітних документів платників податків з паперових носіїв та занесення інформації до електронних баз податкової звітності виконується працівниками підрозділу обробки та ведення податкових документів.

Під час введення зазначених у звітності показників до електронних баз податкової звітності проводиться автоматизована перевірка податкових документів відповідно до затверджених та реалізованих автоматизованих алгоритмів контролю.

Працівники підрозділу обробки та ведення податкових документів, які здійснюють приймання та обробку звітних документів, несуть повну відповідальність за відповідність даних у базах податкової звітності показникам, які відображені у поданих платником звітних документах у паперовому вигляді, або у переданій платником податковій звітності у електронному вигляді.

Незначні помилки у звітних документах платників податків, які не впливають на розрахунок та суму податкового зобов’язання, (наприклад, не вказаний показник загальної суми (рядок 5 в декларації з ПДВ) або навпаки, загальна сума вказана, а не всі складові заповнені (пропущена сума); показник заповнений в додатках і відсутній в декларації або навпаки тощо), виявлені під час проведення камеральної перевірки галузевими підрозділами, усуваються в електронній базі податкової звітності за службовими записками галузевих підрозділів підрозділами обробки та ведення податкових документів в терміни, встановлені для камеральної перевірки та до відправлення баз на обласний рівень.

Щоденно, після закінчення обробки податкової звітності та верифікації нарахованих сум, підрозділи обробки та ведення податкових документів виконують наступну роботу:

1. Звіряють суми до нарахування або відшкодування з даними декларацій (розрахунків), використовуючи режим верифікації нарахованих сум;

2. Формують та передаютьдо підрозділів адміністрування облікових показників та звітності реєстри нарахованих сум у розрізі форм звітності по платниках податків разом ізвивантаженими з електронної бази звітних документів даними;

3. Формують реєстри поданої звітностіу розрізі форм звітності по платниках податків та передають їх до галузевих підрозділів.

Залежно від призначення реєстри поданої звітності або реєстри нарахованих сум формуються у підрозділі обробки та ведення податкових документів та зберігаються, крім підрозділу обробки та ведення податкових документів, у галузевому підрозділі чи у підрозділі адміністрування облікових показників та звітності.

У кінці кожного реєстру обов’язковим є наявність підписів відповідальних осіб, що передають та приймають ці реєстри, та дати їх передачі (при великій кількості платників податків реєстри поданої звітності можуть передаватись в електронному вигляді разом з роздрукованим актом приймання - передачі звітності).

По закінченні термінів подачі податкової звітності, на наступний робочий день формуються та передаються до галузевих підрозділів та підрозділів контрольно-перевірочної роботи:

- реєстри неподаної звітності в розрізі окремих видів звітних документів для аналізу та прийняття адміністративних рішень щодо неподаної звітності.

-реєстри невчасно поданої звітності (у міру надходження звітів).

Після закінчення терміну перенесення інформації із звітних документів до електронних баз податкової звітності підрозділами обробки та ведення податкової звітності відповідно до потреб галузевих підрозділів та за їх письмовими запитами можуть бути сформовані:

- перелік платників, що подали незаповнені звіти в розрізі окремих видів податків;

- перелік платників, що подали помилкові звіти;

- статистичні дані про подані та оброблені звіти за вказані періоди;

- статистичні дані щодо виду (ручний, на магнітному носії, засобами електронної пошти) подачі звітності за вказані періоди;

- зведені звіти в розрізі окремих форм звітності.

Реєстри уточнюючої і невчасно поданої звітності та відповідні вивантажені дані з електронної бази звітних документів передаються до підрозділу адміністрування облікових показників та звітності у день подання такої звітності до податкового органу.

Підрозділами обробки та ведення податкової звітності після проведення повної обробки звітних документів, верифікації, моніторингу баз даних податкової звітності та виправлення помилок проводиться вивантаження даних з електронних баз податкової звітності.

 


Читайте також:

  1. Аналітична обробка інформації вузлами інформаційно-аналітичної функціональної підсистеми МОЗ України і питань НС.
  2. Арешт коштів на рахунку платника податків здійснюється виключно на підставі рішення суду, шляхом звернення органу державної податкової служби до суду.
  3. Бухгалтерська обробка документів.
  4. Введення інформації в ЕОМ та її обробка
  5. Взаємодія органів ДКСУ та органів Державної податкової служби України
  6. Взаємодія слідчих та оперативних працівників податкової міліції ДПС України у протидії легалізації (відмивання) злочинних доходів
  7. Взаємозв’язок облікових регістрів з показниками звітності.
  8. Види відповідальності і терміниподання податкової декларації
  9. Види податкової застави
  10. Використання моделі Хікса – Хансена для оцінки відносної ефективності бюджетно-податкової і кредитно-грошової політики
  11. Відділ бухгалтерського обліку та звітності.
  12. Графоаналітична обробка даних при двох змінних факторах і лінійної залежності




Переглядів: 486

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Приймання податкової звітності органом податкової служби. | Розстрочення та відстрочення податкових зобов”язань

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.