Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Основні завдання підрозділів колійного господарства

Колійне господарство – одна із складових частин залізничного транспорту України. Головним завданням колійного господарства є поточне утримання і виконання ремонтно-колійних робіт (модернізація колії, капітальний, середній, комплексно-оздоровчий).

Основним підрозділом колійного господарства є дистанція колії (ПЧ). Цей підрозділ займається поточним утриманням колії та споруд, а також виконує невеликі обсяги ремонтних робіт, забезпечує безпечний безперебійний рух поїздів із встановленою швидкістю. Для ПЧ основними показниками є: стан колії в балах і обсяги виконаного ремонту колії (в приведених кілометрах).

Модернізацію та ремонт колії і споруд виконують колійні машинні станції (КМС) і мостопоїзди, основним показником виробничо-господарської діяльності яких є виконання програми ремонтно-колійних робіт в приведених кілометрах. Такі підприємства як щебеневі заводи, рейкозварювальні поїзди, шпалопросочувальні заводи, підприємства з ремонту колійної техніки та обладнання, колійні майстерні займаються виробництвом і ремонтом матеріалів верхньої будови колії та колійної техніки.

Дистанції захисних лісонасаджень (ПЧЛ) займаються посадкою та вирощуванням лісонасаджень для попередження снігових заносів. Для цього на дистанціях створюються розсадники для вирощування посадкового матеріалу, посадки і проводяться рубки в них. Крім цього у ПЧЛ створюється охорона лісонасаджень від самовільної вирубки. Основним показником виробничо-господарської діяльності ПЧЛ є обсяги робіт із поточного утримання захисних лісонасаджень в приведених гектарах.

За виконання робіт із поточного утримання та ремонту залізничної колії, споруд, лісонасаджень у межах смуги відведення виробничо-технологічні підрозділи колійного господарства фінансуються управлінням залізниці через службу колії.

Виконання експлуатаційних і економічних показників перевезень у великій мірі залежить від потужності будови колії та її технічного стану. Удосконалення технічної оснащеності колії і штучних споруд, їх утримання у межах установлених норм забезпечують безпеку і безперервність руху поїздів.

Структура управління колійним господарством Укрзалізниці має такий вигляд:

Головне управління колійного господарства Укрзалізниці (ЦП) Управління та відділи Головного управління колійного господарства Заводи залізобетонних шпал (ЗБШ), шпалопросочувальні заводи, центр механізації колійних робіт (ЦМКР)
       
Служби колії залізниць (П) Відділи служби колії    
       
Підрозділи колійного господарства Дистанції колії (ПЧ), колійні машинні станції (КМС), дистанції захисних лісонасаджень(ПЧЛ), рейкозварювальні поїзди (РЗП), щебеневі заводи (РПЗ), шпалопросочувальні заводи, колійні дорожні майстерні, центри механізації колійних робіт та інші

Головне управління колійного господарства (ЦП) через служби колії та управління промислових підприємств забезпечує безперебійну роботу всіх підрозділів, запровадження нових видів обладнання, розробляє і здійснює заходи по використанню нової техніки, розробляє та готує до видавництва правила та інструкції по утриманню і ремонту колії та ін.

Служби колії (далі - служби П) здійснюють контроль за технічною і фінансово-господарською діяльністю підрозділів, що підпорядковані їм, займаються розробкою та впровадженням заходів по утриманню всіх споруд колійного господарства у справному стані. Служби П складають і надають до фінансово-економічних служб залізниць звітність, яка є загальною фінансовою звітністю підрозділів, що виділені на окремий баланс, а також забезпечують фінансування цих підрозділів для виплати заробітної плати та інших витрат господарської діяльності. Крім цього, забезпечують:

- безпеку руху поїздів і охорону праці;

- розробляють і реалізують заходи по розвитку і управлінню ремонтною і матеріально-технічною базами господарства, раціональному їх розміщенню;

- здійснюють технічне керівництво по організації технологічної підготовки підрозділів;

- впроваджують єдину технологічну політику.

Станом на 1.11.2004р. до складу колійного господарства Укрзалізниці входять 213 виробничо-технологічних підрозділів та 5 підприємств. Організаційними ланками в колійному господарстві є дистанції колії, колійні машинні станції, рейкозварювальні поїзди, заводи та інші підрозділи господарства. Крім підрозділів, які підпорядковані службам залізниць, для забезпечення утримання всіх елементів залізничної колії (земляного полотна, верхньої будови колії, штучних та інших споруд колії) у стані міцності та стійкості, виконують окремі види робіт підприємства, які підпорядковані безпосередньо ЦП через Управління промислових підприємств (Гніванський спеціалізований завод залізобетонних шпал, ВАТ Коростенський завод залізобетонних шпал, ДП Рава – Руський шпалопросочувальний завод, ДП Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал, ДП УЦМКР).

При організації обліку витрат виробництва велике значення має їх облік не тільки по підрозділу в цілому, а і по дільницях, цехах, бригадах, що значно розширює групування первинних даних, обумовлює необхідність обліку витрат за місцями їх виникнення та економічними елементами.

На підставі даних бухгалтерського обліку проводиться аналіз господарської діяльності, метою якого є оцінка досягнутого рівня і пошук резервів розширення виробництва і підвищення його результатів.

 


Читайте також:

  1. II. Основні закономірності ходу і розгалуження судин великого і малого кіл кровообігу
  2. V. Завдання.
  3. VІ. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання.
  4. Адаптація персоналу: цілі та завдання. Введення у посаду
  5. Адвокатура в Україні: основні завдання і функції
  6. АКТУАЛЬНI ПРОБЛЕМИ І ЗАВДАННЯ КУРСУ РОЗМIЩЕННЯ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ УКРАЇНИ
  7. Актуальність і завдання курсу безпека життєдіяльності. 1.1. Проблема безпеки людини в сучасних умовах.
  8. Амортизація основних засобів, основні методи амортизації
  9. Аналіз бойових дій пожежних підрозділів
  10. Аналіз руху грошових коштів у контексті нової фінансової звітності Важливим завданням аналізу фінансового стану підприємства є оцінка руху грошових коштів підприємства.
  11. Артеріальний пульс, основні параметри
  12. Аудит, його мета та завдання




Переглядів: 2280

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА УКРЗАЛІЗНИЦІ | Основні завдання підрозділів господарства електропостачання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.