Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вхідні, вихідні світлофори. Запрошувальний сигнал

 

План.

1. Вхідні світлофори:

в загальному випадку (2.4)(5.1.1);

при прийманні поїздів по стрілочних переводах з хрестовинами пологих марок (2.5)(5.1.2);

при прийманні поїздів на станцію з перегону по неправильній колії (5.1.2);

по головній колії при чотиризначній сигналізації (2.15)(5.5.2).

2. Запрошувальний сигнал (2.6)(5.2).

3. Вихідні світлофори:

3.1. на ділянках, обладнаних АБ(2.7, 2.11)(5.3.1, 5.3.5);

3.2. при відправленні поїздів по стрілочних переводах з хрестовинами пологих марок (2.8)(5.3.2);

3.3. на ділянках, обладнаних напівавтоблокуванням (2.9, 2.11)(5.3.3, 5.3.5);

3.4. на ділянках, де автоматична локомотивна сигналізація застосовується, як самостійний засіб сигналізації та зв’язку (АЛСО) (2.10, 2.11)(5.3.4, 5.3.5);

3.5. по головній колії при чотиризначній сигналізації (2.15)(5.5.2);

3.6. при відправленні на відгалуження (2.11, 2.12)(5.3.5, 5.3.6).

 

Вхідні світлофори.

Вхідними світлофорами подаються сигнали:

· один зелений вогонь – “Дозволяється поїзду прямувати на станцію по головній колії з встановленою швидкістю; наступний світлофор (маршрутний або вихідний) відкритий”.

· один жовтий мигаючий вогонь – “Дозволяється поїзду прямувати на станцію по головній колії з встановленою швидкістю; наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) відкритий і вимагає проходження його із зменшеною швидкістю”.

· один жовтий вогонь – “Дозволяється поїзду прямувати на станцію по головній колії з готовністю зупинитися; наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) закритий”.

· два жовтих вогні, з них верхній – мигаючий, - “Дозволяється поїзду прямувати на станцію із зменшеною швидкістю на бокову колію; наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) відкритий”.

· два жовтих вогні – “Дозволяється поїзду прямувати на станцію із зменшеною швидкістю на бокову колію і готовністю зупинитися; наступний світлофор закритий”.

два жовтих вогні ― "Дозволяється поїзду прямувати на станцію із зменшеною швидкістю на бокову колію і готовністю зупинитися; наступний світлофор закритий". При прийманні на бокову колію, яка не призначена для беззупинного пропуску поїздів, показання вхідного світлофора ― два жовтих вогні ― зберігається незалежно від показань вихідного світлофора.

· один червоний вогонь – “Стій! Забороняється проїжджати сигнал”.

На вхідних світлофорах у разі приймання поїздів на бокові колії по стрілочних переводах з хрестовинами пологих марок застосовуються сигнали:

· один зелений мигаючий і один жовтий вогні та одна зелена смуга, що світиться, - “Дозволяється поїзду прямувати на станцію із швидкістю не більше 80 км / год на бокову колію; наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) відкритий і вимагає проходження його із швидкістю не більше 80 км / год”.

· два жовтих вогні, з них верхній мигаючий, і одна зелена смуга, що світиться, - “Дозволяється поїзду прямувати на станцію із швидкістю не більше 80 км / год на бокову колію; наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) відкритий і вимагає проходження його із зменшеною швидкістю”.

· два жовтих вогні та одна зелена смуга, що світиться, - “Дозволяється поїзду прямувати на станцію із швидкістю не більше 60 км / год на бокову колію і готовністю зупинитися; наступний світлофор закритий”.

У необхідних випадках на вхідних світлофорах може застосовуватися сигнал – один зелений мигаючий вогонь – “Дозволяється поїзду прямувати на станцію по головній колії із встановленою швидкістю; наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) відкритий і вимагає проходження його із швидкістю не більше 60 км / год”.

У необхідних випадках на вхідних світлофорах може застосовуватися сигнал ― один зелений мигаючий вогонь ― "Дозволяється поїзду прямувати на станцію по головній колії із встановленою швидкістю. Наступний світлофор (маршрутний чи вихідний) відкритий, поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу з хрестовиною пологої марки".

На окремих станціях у випадках, передбачених ПТЕ залізниць України, на вхідних світлофорах може застосовуватися сигнал – три жовтих вогні – “Дозволяється моторвагонному поїзду, поодинокому локомотиву, дрезині незнімного типу прямувати на вільну ділянку колії з особливою обережністю та із швидкістю не більше 20 км / год до маршрутного світлофора з червоним вогнем”.

Для приймання поїздів на станцію з перегону по неправильній колії додатковими вхідними світлофорами подаються сигнали:

· один червоний вогонь - "Стій! Забороняється проїжджати сигнал";

· два жовтих вогні - "Дозволяється поїзду прямувати на станцію із зменшеною швидкістю і готовністю зупинитися біля вихідного світлофора".

На ділянках, обладнаних автоблокуванням з чотиризначною сигналізацією, вхідними світлофорами по головній колії подаються сигнали:

· один зелений вогонь – попереду вільні три і більше блок-ділянки;

· один жовтий і один зелений вогні – попереду вільні дві блок-ділянки;

· один жовтий вогонь – попереду вільна одна блок-ділянка;

· один червоний вогонь – "Стій! Забороняється проїжджати сигнал".

Перед усіма вхідними світлофорами мають встановлюватися попереджувальні світлофори.

 

Запрошувальний сигнал.

Запрошувальний сигнал – один місячно-білий мигаючий вогонь – дозволяє поїзду проїхати світлофор з червоним вогнем (чи погаслим) і продовжувати рух до наступного світлофора (або до граничного стовпчика при прийманні на колію без вихідного світлофора) із швидкістю не більше 20 км / год з особливою пильністю і готовністю негайно зупинитися, якщо зустрінеться перешкода для подальшого руху. Цей сигнал застосовується на вхідних, а також маршрутних і вихідних (крім групових) світлофорах. Відправлення по запрошувальному сигналу вихідного світлофора дозволяється тільки по правильній колії двоколійного перегону, обладнаного автоблокуванням.

 

Вихідні світлофори.

Вихідними світлофорами на ділянках, обладнаних автоблокуванням, подаються сигнали:

· один зелений вогонь – “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції та прямувати із встановленою швидкістю; попереду вільні дві чи більше блок-ділянки.

· один жовтий вогонь – “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції та прямувати з готовністю зупинитися; наступний світлофор закритий”.

· два жовтих вогні, один з них, верхній – мигаючий, - “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; наступний світлофор відкритий”.

· два жовтих вогні – “Дозволяється поїзду відправлятись зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; наступний світлофор закритий”.

· один червоний вогонь – “Стій! Забороняється проїжджати сигнал”.

· два зелених вогні – Попереду вільні дві або більше блок-ділянки. Застосовується при відсутності маршрутного покажчика як дозвіл поїзду відправитися на відгалуження, або по одній з колій багатоколійної ділянки, або по неправильній колії у разі двостороннього автоблокування. При відправленні по неправильній колії на ділянках, обладнаних двостороннім автоблокуванням, застосування маршрутних покажчиків чи сигналу два зелені вогні обов’язкове.

Вихідними світлофорами на ділянках, обладнаних автоблокуванням, при відправленні поїздів з відхиленням по стрілочних переводах з хрестовинами пологих марок подаються сигнали:

· один зелений мигаючий і один жовтий вогні та одна зелена смуга, що світиться, - “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із швидкістю не більше 80 км / год; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; наступний світлофор відкритий”.

· два жовтих вогні та одна зелена смуга, що світиться, - “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із швидкістю не більше 60 км / год; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; наступний світлофор закритий”.

Вихідними світлофорами на ділянках, обладнаних напівавтоблокуванням, подаються сигнали:

· один зелений вогонь – “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції та прямувати із встановленою швидкістю; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний”.

· один червоний вогонь – “Стій! Забороняється проїжджати сигнал”.

· два жовтих вогні – “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний”.

· два жовтих вогні, з них верхній – мигаючий, - “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний; вхідний світлофор наступної станції відкритий”.

два жовтих вогні, з них верхній ― мигаючий, ― "Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний; вхідний світлофор наступної станції відкритий, попереджувального світлофору до вхідного немає".

· два зелених вогні – перегін до наступної станції (колійного поста) вільний. Застосовується при відсутності маршрутного покажчика як дозвіл поїзду відправитися на відгалуження, або по одній з колій багатоколійної ділянки.

Вихідними світлофорами на ділянках, обладнаних автоматичною локомотивною сигналізацією, що застосовується як самостійний засіб сигналізації та зв’язку, подаються сигнали:

· один зелений і один місячно-білий вогні – “Дозволяється поїзду відправлятись зі станції; попереду вільні дві або більше блок-ділянки ”.

один зелений і один місячно-білий вогні ― "Дозволяється поїзду відправлятись зі станції; попереду вільні три або більше блок-ділянки; на локомотивному світлофорі горить зелений вогонь".

· один зелений вогонь – “Дозволяється поїзду відправлятись зі станції; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний”.

один зелений вогонь ― "Дозволяється поїзду відправлятись зі станції; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний; на локомотивному світлофорі горить зелений вогонь".”

· один жовтий і один місячно-білий вогні – “Дозволяється поїзду відправлятись зі станції; попереду вільна одна блок-ділянка”.

один жовтий і один місячно-білий вогні ― "Дозволяється поїзду відправлятись зі станції; попереду вільна одна або дві блок-ділянки; на локомотивному світлофорі горить жовтий вогонь".

· один червоний вогонь – “Стій! Забороняється проїжджати сигнал”.

· один жовтий мигаючий і один місячно-білий вогні – “Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю не більше 40 км /год і далі прямувати по неправильній колії за показаннями локомотивного світлофора”. Застосовується на двоколійних ділянках, де рух по правильній колії здійснюється за сигналами автоблокування, а по неправильній колії – за показаннями локомотивного світлофора, при відправленні зі станції на неправильну колію.

· два жовті і один місячно-білий вогонь ― "Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; попереду вільна одна або дві блок-ділянки; на локомотивному світлофорі горить жовтий вогонь".

· два жовті вогні, з них верхній мигаючий, і один місячно-білий вогонь ― "Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; попереду вільні три або більше блок-ділянки; на локомотивному світлофорі горить жовтий вогонь".

· два жовті вогні, з них верхній мигаючий ― "Дозволяється поїзду відправлятися зі станції із зменшеною швидкістю; поїзд прямує з відхиленням по стрілочному переводу; перегін до наступної станції (колійного поста) вільний; на локомотивному світлофорі горить жовтий вогонь".

За наявності відгалуження, обладнаного колійним блокуванням, а також для позначення колії, на яку відправляється поїзд, на багатоколійних ділянках, обладнаних колійним блокуванням, і на двоколійних ділянках, обладнаних двостороннім автоблокуванням, вогні вихідного світлофора в необхідних випадках, визначених Укрзалізницею, доповнюються відповідним показанням маршрутного покажчика.

На ділянках, обладнаних автоблокуванням з чотиризначною сигналізацією вихідними світлофорами подаються сигнали:

· один зелений вогонь – попереду вільні три і більше блок-ділянки;

· один жовтий і один зелений вогні – попереду вільні дві блок-ділянки;

· один жовтий вогонь – попереду вільна одна блок-ділянка;

· один червоний вогонь – “Стій! Забороняється проїжджати сигнал”.

На станціях, що мають вихідні світлофори, за наявності відгалуження, не обладнаного колійним блокуванням, готовність маршруту відправлення на відгалуження позначається одним місячно-білим вогнем вихідного світлофора; поїзди відправляються на відгалуження з видачею машиністу жезлу або колійної записки при місячно-білому вогні і погаслому червоному вогні на вихідному світлофорі.

 


Читайте також:

  1. А — позитивна умовна реакція натискання на клавішу, В — бурхлива емоційно-рухова реакція за відсутності харчового підкріплення сигналу.
  2. Автоматична система сигналізації
  3. Алгоритм прийняття рішення при прийманні сигналів з випадковою початковою фазою
  4. Аналоговий сигнал Цифровий сигнал
  5. Безперервних сигналів на тріоді
  6. Вимірювальні сигнали, перетворення вимірювальних сигналів, форми вимірювальної інформації
  7. ВИМОГИ ДО ТИМЧАСОВИХ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ І СВІТЛОФОРНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ
  8. Вихідні дані для аналізу життєвого циклу товару
  9. Вихідні дані для виконання РГР
  10. Вихідні дані для проектування
  11. Вихідні дані для проектування поздовжнього профілю, його елементи та оформлення
  12. Вихідні дані для розрахунку систем ГВП.




Переглядів: 10425

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Розміщення світлофорів | Маршрутні, прохідні світлофори. Умовно-дозволяючий сигнал

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.