Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Історія Tivoli

IBM Tivoli

Tivoli Systems - невелика і порівняно молода компанія. З дня свого заснування в серпні 1989 року Tivoli розробляє програмне забезпечення, яке спрощує завдання управління користувачами і ресурсами у великих крос-платформних розподілених системах. Сьогодні компанія пропонує інтегроване, відкрите і легко масштабується, - середу управління Tivoli Management Environment. В її основі лежить об'єктно-орієнтована архітектура Tivoli Management Framework (TMF), яка на початку 90-х років була визнана кількома спеціальними організаціями, в тому числі OSF і OMG, стандартом де-факто для управління Unix-системами. Восени 1995 року Tivoli випустила версію ТМЕ для NT.

На сьогоднішній день керуючі програми Tivoli підтримують більше 20 платформ, включаючи 14 різновидів ОС Unix, Windows 95, NT, OS / 2, OS/400, NetWare і OS/390.Стратегічна лінія компанії - налагодження та підтримка тісних партнерських зв'язків з іншими постачальниками продуктів системного управління. У сімействі ТМЕ реалізовано чимало можливостей для інтеграції додатків цієї серії з іншими системами управління. Це об'єктні інтерфейси для розширення служб TMF, набір модулів Tivoli / Plus, що надають інтерфейси для керуючих додатків, інтерфейси мережевих платформ в Tivoli Enterprise Console.

Компанії вдалося знайти численних партнерів у світі керуючих систем для роботи з локальними мережами та конфігураціями клієнт-сервер. Список фірм, що підтримують ТМЕ-сумісні продукти, досить значний і включає в себе, зокрема, НР, Intel, Sybase, Compuware, Digital, Legato, Symantec, Powersoft, Remedy, Novell. Вельми знаменна подія в житті Tivoli сталося в березні ми-нулого року, коли її придбала IBM за 743 млн. дол Зараз Tivoli Systems - незалежна одиниця в складі Software Business Unit компанії IBM, а очолюе Tivoli з моменту її створення Френк Мосс тепер одночасно керує всім бізнесом IBM, пов'язаним з системним управлінням. Чи можна розраховувати на економічну вигоду від злиття такого гіганта, як IBM, з маленькою Tivoli? На думку IBM, безсумнівно, так - Tivoli зможе вивести її на лідерські позиції на ринку програмного забезпечення системного та мережевого управління. У Tivoli для цього є всі шанси, оскільки вона вже завоювала собі солідну репутацію в цій області. IBM, у свою чергу, має намір вжити низку важливих кроків - насамперед консолідувати свої управляючі програми лише під маркою ТМЕ. Першим результатом об'єднаних зусиль Tivoli і IBM стала нова версія середовища ТМЕ - ТМЕ 10, яка вмістила в себе можливості керуючих систем обох компаній. IBM має намір мобілізувати свої основні сили в міжнародному масштабі для маркетингу та продажу ТМЕ 10. Крім можливостей керуючих продуктів IBM Tivoli набуває нових клієнтів в особі великих компаній, які звикли довіряти IBM рішення складних завдань управління.

Вклад IBM у справу розробки керуючого ПЗ - сімейство продуктів управління системами і мережами SystemView. Серед них найбільш сильні - додатки хост-урядування. SystemView підтримує мейнфрейми і Unix-платформи, але відстає в галузі управління NT, Windows 95 і середовищами клієнт-сервер. З іншого боку, Tivoli пропонує інтегроване середовище управління для архітектури клієнт-сервер в різних операційних системах, а недолік ТМЕ - слабка підтримка успадкованих платформ. Злиття з IBM заповнило цей пробіл, додавши до клієнт-серверним можливостям ТМЕ 10 підтримку таких платформ, як MVS, OS/400 і OS / 2. Об'єднавши об'єктно-орієнтовану базову архітектуру і крос-платформні продукти ТМЕ і функції управління хост-комп'ютерами та мережами SystemView, IBM і Tivoli сподіваються створити потужну, відкриту, мультиплатформенні керуючу середу з високим рівнем масштабованості. Вона контролюватиме конфігурації, що містять системи від настільних і портативних комп'ютерів до мейнфреймів і всі типи розподілених середовищ - від локальних до розподілених корпоративних систем. Таке середовище повинна забезпечити користувачам нові переваги в бізнесі, зберігши разом з тим їх вкладення у вже використовуване обладнання і ПЗ. Поки в ТМЕ 10 увійшли 30 з 52 керуючих продуктів IBM.

Рис. 55. Основні служби продуктів сімейства IBM Tivoli


Читайте також:

  1. IBM Tivoli Monitoring
  2. Біблійні теми та історія раннього християнства у драмах Лесі Українки
  3. ВИЗНАЧЕННЯ, ПОНЯТТЯ І КОРОТКА ІСТОРІЯ.
  4. Виникнення і розвиток людських ресурсів, історія розвитку кадрових служб.
  5. Виникнення справочинства. Історія розвитку писемності. Складання документів у Київській Русі
  6. Вступ. Історія розвитку ГДС. Вклад вітчизняної науки при створенні теоретичних та технічних основ каротажу
  7. ЗМ 1. ДАВНЯ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
  8. ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ І. Категорії особливо небезпечних інфекцій. Ознаки. Збудники. Історія вивчення, правила роботи
  9. І. Історія виникнення і тенденції розвитку настільного тенісу в світі, Україні, регіоні.
  10. Інтелектуальне управляюче програмне забезпечення Tivoli
  11. Історія
  12. Історія




Переглядів: 578

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Платформений підхід | Програмні рішення IBM Tivoli для інтелектуального управління ІТ - інфраструктурою підприємств і організацій

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.