На даному етапі студент зобов'язаний уважно і повністю прочитати свій рукопис з метою виявлення недоліків за змістом і оформлення, а також друкарських помилок, орфографічних і пунктуаційних помилок. Особлива увага приділяється перевірці:
- відсутності помилок на титульному листі і в заголовках;
- відсутності друкарських помилок в цифрових даних таблиць, в назвах рядків стовпців і самих таблиць, вказівки одиниць вимірювань в таблицях;
- відповідності фігур і ліній на діаграмах цифровим даним, розбірливості діаграм, контрастності кольорів, наявності одиниць виміру осей діаграм;
- правильності і акуратності набору формул;
- коректності нумерації таблиць і малюнків, наявності і коректності посилань на них;
- відсутності помилок в оформленні бібліографічного списку і посилань на першоджерела;
- якості набору рукопису.
Студентам наполегливо рекомендується обмінюватися рукописами з метою їх перевірки і редагування, оскільки авторові рукопису багато помилок відмітити важче, ніж сторонньому читачеві. Викладач має право вимагати обов'язкової перевірки рукопису кожного студента іншим студентом.
Виконана курсова робота в обов'язковому порядку реєструється на кафедрі маркетингу. Курсова робота не може бути зареєстрована, якщо:
- вона не зшита способом, що виключає ненавмисну заміну або втрату окремих листів;
- її титульний аркуш заповнений з помилками;
- відсутній або несправний електронний носій, що додається до неї.
Всі виправлення повинні бути внесені до курсової роботи до моменту її реєстрації. Після реєстрації курсова робота не підлягає яким-небудь виправленням. Якщо студент не задоволений її оцінкою і має поважну причину для її перездачі, він в установленому порядку з дозволу деканату виконує нову курсову роботу на іншу тему.
Слід мати на увазі, що встановлений в УДХТУ термін, протягом якого викладач зобов'язаний перевірити курсову работу, складає сім календарних днів.
Етап 11. Захист курсової роботи
Зміст даного етапу приведений в п. 4.1 цих методичних рекомендацій.