Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Укладка парашутів для здійснення стрибків

 

210. Укладка парашутів для здійснення стрибків з парашутом проводиться особисто кожним парашутистом у складі підрозділів під керівництвом і в умовах ретельного контролю з боку їхніх командирів і офіцерів повітрянодесантної служби.

Укладка одного парашуту (як основного, так і запасного) проводиться двома парашутистами, при цьому парашутист, за яким закріплений парашут, (перший номер) є укладаючим, а парашутист, який допомагає укладати парашут, (другий номер) – допомагаючим.

211. З метою забезпечення якісного контролю укладки парашутів контроль за етапами укладки проводять укладаючий, допомагаючий, командир взводу, командир роти, офіцер повітрянодесантної служби. Для скорочення часу на укладку парашутів офіцеру повітрянодесантної служби дозволяється здійснювати поетапну перевірку укладку парашутів одночасно не більше, як у 4-х ротах (батареях) при цьому загальна кількість підрозділів не повинна бути більш 150 чоловік. До повного закінчення укладки парашутів у підрозділах забороняється відвертати особовий склад і офіцерів на заходи, що не пов’язані з укладкою парашутів.

У випадку відвертання особового складу і офіцерів від проведення укладки парашутів, укладка парашутів припиняється і вважається навчально-тренувальною. Укладка парашутів на стрибок проводиться у наступний робочий день.

212. Укладка парашутів проводиться у приміщеннях або на вулиці у разі відсутності опадів та сирого ґрунту. Для укладки парашутів командир підрозділу повинен забезпечити підготовку робочого місця з таким розрахунком, щоб розпочати укладку одночасно всім підрозділом (додаток 20). Похідні полотнища для укладки парашутів розкладаються в один ряд з інтервалом між ними не менше 0,5 м. На кінцях полотнищ для укладки куполів парашутів розкладаються підстилкові полотнища. Посередині похідних полотнищ, в одному метрі від підстилкового полотнища однаково розміщується укладочне приладдя. З обох кінців похідних полотнищ для укладки парашутів на відстані 1 м розкладаються похідні полотнища для розпущених і укладених парашутів. Укладені парашути у переносних сумках ставляться рівними рядами на похідних полотнищах.

213.Під час укладки парашутів повинна бути наступна документація:

- журнал бойової підготовки взводу;

- інструкції з укладки парашутів (технічні описи та інструкції з експлуатації парашутних систем);

- інструкція з експлуатації парашутних приладів;

- Настанова з повітрянодесантної служби;

- плани-конспекти (командирів взводів, командира роти);

- список-відомість;

- відомість закріплення парашутів та парашутних приладів;

- паспорти на кожен прилад;

- паспорти на кожен парашут;

- картки – замінювачі на кожен парашут;

- журнал обліку стрибків з парашутом.

214. Командир підрозділу (відділення, взводу, роти) повинен здійснювати безперервний контроль за укладкою парашутів. Кожний етап укладки парашутів командир підрозділу перевіряє особисто, а потім представляє підрозділ для перевірки офіцерові повітрянодесантної служби. На останньому етапі укладки парашутів підвісні системи парашутів підганяються за зростом парашутистів. Підгонка підвісної системи парашута проводиться на обмундирування та спорядження, у якому буде виконуватись стрибок з парашутом, після чого посадовими особами парашути перевіряються в “козлах”. Укладка кожного парашута записується в паспорті, у якому розписується власник парашута і командир підрозділу, що контролює укладку. У паспортах парашутів офіцерів і прапорщиків розписується офіцер повітрянодесантної служби, який перевіряв укладку парашутів.

215. Список-відомість особового складу підрозділу, який готується до здійснення стрибків з парашутом, заповнюється до початку укладки парашутів. У процесі укладки парашутів він уточнюється і в кінці укладки парашутів підписується командиром підрозділу і офіцером повітрянодесантної служби, які проводили контроль укладки парашутів.

216. Парашути, які укладені для здійснення стрибків з парашутом, розміщуються у переносних парашутних сумках, які опечатуються власниками парашутів печаткою безпосереднього командира (начальника) і під його наглядом. Парашути, які укладені для здійснення стрибків з парашутом, можуть зберігатись без переукладки протягом терміну, який зазначений у директивах та інструкціях, якщо умови зберігання на складі зберігання повітрянодесантного майна відповідають встановленим вимогам. Якщо погодні умови чи умови зберігання укладених парашутів не забезпечують їхнього збереження, терміни їх переукладки можуть бути скорочені за рішенням командира військової частини (з’єднання).

217. Якщо укладка парашутів проводиться одночасно у складі військової частини чи декількох підрозділів, то поетапна укладка парашутів здійснюється у масштабі кожного підрозділу (роти) на відведеній ділянці. Всі команди на укладку та перевірку парашутів подає командир підрозділу.

 


Читайте також:

  1. А/. Форми здійснення народовладдя та види виборчих систем.
  2. Алгоритм здійснення купівлі
  3. Анулювання ліцензії (патенту) на здійснення суб’єктом господарювання певних видів господарської діяльності.
  4. Банківський контроль та нагляд: форми та мета здійснення. Пруденційний нагляд: поняття, органи та мета проведення.
  5. Бюджетне регулювання, його сутність та методи здійснення
  6. Видача дозволів на здійснення емісії іпотечних сертифікатів
  7. Види механізмів здійснення міжбанківських переказів
  8. Види податкових перевірок. Організація і здійснення перевірок.
  9. Види правопорушень у сфері обігу з відходами і юридичною відповідальністю за їхнє здійснення.
  10. Види та способи здійснення посягань на територіальну цілісність.
  11. Використання участі працівників в управлінні для здійснення змін
  12. Винагорода за брокерську діяльність та ефективність її здійснення




Переглядів: 671

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Умови десантування особового складу | Підготовка парашутистів на аеродромі (старті)

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.