Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Розповідь учителя.

Звертаю увагу на необхідність нотаріального посвідчення угод дарування нерухомості та валютних цінностей на суму, яка не менш ніж у 50 разів перевищує розмір неоподаткованого мінімуму доходів, письмового оформлення дарування особливо цінного рухомого майна і дарування із зобов'язанням передати дарунок в майбутньому, а також на наслідки недотримання встановленої законом форми угоди.

IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ

Бесіда.

1) Які правочини ви можете назвати?

2) Визначте назви сторін у них.

3) У чому полягають умови дійсності правочинів?

V. ПІДСУМКИ УРОКУ

Роблю висновок про важливість знання правил здійснення правочинів і своїх прав як їх учасника.

VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1) Опрацювати текст підручника [§§ 184-190].

2) Підготувати відповіді на запитання і завдання до вказаного параграфа.


УРОК № 39

Тема.Спадкове й авторське право.

Мета:ознайомити учнів з основами спадкового та авторського права, порядком оформлення заповіту; розвивати вміння учнів дискутувати, висловлювати та відстоювати власну думку; виховувати повагу до інтелектуальної власності.

Основні поняття:спадщина, спадкування, спадкоємці, заповіт, авторське право.

Тип уроку:комбінований.

 

Структура уроку

І. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів

III. Вивчення нового матеріалу

1. Поняття та порядок спадкування.

2. Черги спадкування за законом.

3. Обов'язкова доля спадщини.

4. Авторське право.

IV. Закріплення нових знань і вмінь учнів

V. Підсумки уроку

VI. Домашнє завдання

ХІД УРОКУ

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ


Читайте також:

  1. Моделювання педагогічної ситуації: розповідь учителя
  2. ОСНОВНА ЧАСТИНА . Розповідь учителя
  3. ОСНОВНА ЧАСТИНА Розповідь учителя
  4. ОСНОВНА ЧАСТИНА Розповідь учителя
  5. ОСНОВНА ЧАСТИНА. Розповідь учителя
  6. Проміжний висновок учителя.
  7. Розповідь викладача.
  8. Розповідь вихователя
  9. Розповідь вчителя
  10. Розповідь з елементами бесіди
  11. Розповідь учителя
  12. Розповідь учителя




Переглядів: 408

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Рольова гра. | Завдання.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.