Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ІV. Опрацювання нового матеріалу.

Тема. WIR SPIELEN GERN IM WINTER

ДАТА – 10.02.2015р.

КЛАС – 2 –А

Практична мета:Формування і розвиток в учнів іншомовної мовної компетенції. Ознайомити учнів з вживанням нової лексики rodeln, ihr, wir у мовленнєвих зразках уроку. Формувати навички аудіювання, усного мовлення, читання, письма, роботи в парах і групах.

Oсвітня мета:Ознайомити учнів про дозвілля німецьких школярів взимку.

Розширити філологічний кругозір учнів.

Виховна мета: виховувати в учнів потребу із користю проводити вільний час.

Розвивальна мета: розвивати мовленнєві здібності, пам’ять, увагу та мислення учнів.

 

Тип уроку: комбінований

 

Обладнання: підручник, зошит з друкованою основою, тематичні картинки, CD-програвач.

 

Схематичний план заняття

1. Організація класу. Повідомлення теми, мети урок 2хв

2. Фонетична зарядка 2хв

3. Мовленнєва розминка. Підготовка до іншомовного мовлення 7хв

4. Подання нового лексичного матеріалу 5хв

5. Робота з підручником 16хв

6. Підсумки уроку 6хв

7. Завершення уроку. Виставлення оцінок.

Пояснення домашнього завдання. 3хв

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент.

Привітання. Повідомлення теми, мети уроку.

Мета: введення учнів до іншомовного середовища, створення дружньої атмосфери, позитивного ставлення до заняття, бадьорого настрою. Налаштування учнів на продуктивну співпрацю.

Прийом: привітання

L.: Guten Tag, Kinder.

Sch.: Guten Tag .

L.: Der wievielte ist heute?

Sch.: Heute ist der 10. Dezember

L.: Ist die Klasse zur Stunde bereit?

Sch.: Ja.

L.: Heute in der Stunde sprechen wir über die Spielen im Winter. Dazu lernen und üben wir neue Wörter, hören eine Dialogеn zu und spielen wir interessante Spielen.

 

ІІ. Фонетична зарядка.

Мета: удосконалення навичок вимови.

Kinder, Kinder!

Es ist Winter!

Es ist kalt. Es schneit.

Eine schöne Jahreszeit!

Учні хором повторюють за вчителем.

 

ІІІ. Мовленнєва розминка.

Мета: налаштувати учнів на спілкування німецькою мовою, повторити вивчений матеріал.

Методичний прийом: бесіда вчителя з класом.

1.Учитель повторює з учнями хоровод попереднього завдання із запитаннями та відповідями.

Kinder! Kinder! Ist es kalt? — Es ist kalt! Schneit es? — Es schneit!

2. Рольова гра.

Мета: активізація вивченої лексики.

Учні розігрують міні- діалоги.

A — Hallo, Peter!

— Hallo, Ruth!

— Wie ist das Wetter?

— Das Wetter ist gut.

 

B Ruth: Wie ist das Wetter?

Schneit es Peter?

Peter: Es schneit, Ruth. Das Wetter ist gut.

Ruth: Wie ist das Wetter? Ist das kalt, Peter?

Peter: Es ist nicht kalt, Ruth. Das Wetter ist gut.

ІV. Опрацювання нового матеріалу.

Мета:(з опорою на тематичні картинки) ознайомити учнів з новими мовленнєвими зразками:

Der Winter ist da. Es schneit. Es ist kalt. Die Kinder bauen einen Schneemann (переклад). Sie rodeln (переклад). Die Kinder machen eine Schneeballschlacht und spielen Hockey (переклад). (Додаток 1.)

 


Читайте також:

  1. II. Вивчення нового матеріалу
  2. II. Вивчення нового матеріалу
  3. II. Вивчення нового матеріалу
  4. II. Вивчення нового матеріалу.
  5. II. Вивчення нового матеріалу.
  6. II. Вивчення нового матеріалу.
  7. II. Вивчення нового матеріалу.
  8. II. Вивчення нового матеріалу.
  9. II. Вивчення нового матеріалу.
  10. II. Вивчення нового матеріалу.
  11. II. Вивчення нового матеріалу.
  12. II. Вивчення нового матеріалу.




Переглядів: 619

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | V. Робота з підручником

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.023 сек.