Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Приклади ігор для перерв.

Можна використовувати багато рухливих ігор, що були засвоєні учнями на заняттях фізичної культури. До таких ігор можна віднести (для 1-2-х класів): «Відгадай, чий голосок», «Хто підходив?», «До своїх прапорців», «Порожнє місце», «Стрибаючі горобці», «Зайці в городі», «Заборонений рух» і др.; для 3-4-х класів: «Група, струнко!», «Бій півнів», «Вартовий і розвідник», «Вудка з вибуванням»; для 5-8-х класів: «Тягни в круг», «Заборонений рух», «Другий і третій зайвий», «Дзиґа» (на зимовому майданчику).

Ігри-атракціони на перервах.

«Накидання мішечків». Підготовка. Для кожної групи граючих заготовлюються мішечки 8X12 см, набитих горохом або піском. Для гри потрібні табурети поодинці на кожну групу граючих. Опис гри. З відстані 2-3 м (залежно від віку учасників) граючі по черзі кидають 3 мішечки на табурет. Наголошуються кращі учасники, що закинули на табурет мішечки.

«Накидання кілець» Підготовка. Беруть 3 кільця від серсо або з вербових лозин, ставиться табурет ніжками вгору або палиця на стійці заввишки 1 м. На відстані 2-3 м від стійки або табурета проводиться лінія. Гравці встають в чергу біля межі. Опис гри. Перший учасник бере 3 кільця і прагне послідовно накинути їх на ніжки від табурета або на палицю, потім кільця кидає наступний і т.д. Наголошуються учасники гри, що зуміли накинути всі 3 кільця.

«Два стільці і мотузочок» Підготовка. 2 стільці спинками один до одного ставляться на відстані 3-5 м один від одного. Під стільцями по підлозі протягується мотузочок або скакалка так, щоб кінці її злегка виглядали з-під стільців. Опис гри. Двоє гравців сідають на стільці спиною один до одного. По сигналу кожний з них біжить щонайшвидше, оббігає стільці, повертається до свого стільця, сідає на стілець і витягає мотузочок з-під стільців. Перемагає той, хто виймає її швидше. Потім на стільці сідає наступна пара граючих. Можна встановити правило: переможець залишається на стільці і змагається з наступним учнем. Підряд, що переміг 3 рази, поступається місцем іншому учню.

«Обертання обручів» Підготовка. По кругу кладуть 3-5 обручів (або пластмасових тарілок). Біля кожного обруча встає гравець. Опис гри. По сигналу учасники додають обертання обручам. Перемагає той, у кого обруч покрутиться довше. Якщо граючих мало, можна обертати обруч (тарілку) 2-3 рази.

«Зрізання призи», Підготовка. На відстані 2-3 м ставиться 2 гімнастичні стійки. Між ними на висоті 1-1,5 м від землі натягається мотузок, на який підвішуються «призи» (олівці, блокноти і т. п.). Опис гри. На відстані 2-3 м від призів встають граючі. Черговому учаснику надягають на голову широкий циліндровий ковпак так, щоб він закрив очі. Гравець повинен підійти до призів із закритими очима і двома розставленими пальцями «зрізати» приз, тобто затиснути його між двома пальцями. Якщо гравцю це вдається, він одержує приз (не обов’язково знімати призи з мотузка, їх можна підготувати окремо).

Цей атракціон в основному використовується для старших школярів.


Читайте також:

  1. В процесі читання виділіть маркером або підкресліть приклади дії променів на живі організми.
  2. В чому полягає явище тунелювання через потенціальний бар’єр, наведіть приклади.
  3. Визначення і приклади
  4. Виокремте з обраної програми концептуальну ідею, мету, наведіть 1-2 приклади форм і методів її реалізації.
  5. ВПРАВА 11. Ознайомтеся з фрагментами наукових текстів, знайдіть приклади для характеристики синтаксичних особливостей викладу інформації українською мовою.
  6. Деякі приклади застосування ППП
  7. Загальне формулювання і приклади задач лінійного програмування
  8. Конст-правовий звичай як джерело конст права в ЗК,поняття та ознаки,приклади.
  9. Мови як знакові системи. Природні та формальні мови. Алгоритмічні мови та мови програмування як приклади формальних мов.
  10. Наведіть приклади переслідування української мови царизмом у ХІХ ст.
  11. Наведіть приклади різних класифікацій жанрів. Яке місце в них відведено сатиричним жанрам?
  12. Наведіть приклади різних класифікацій жанрів. Яке місце в них відведено сатиричним жанрам?




Переглядів: 399

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
НА ПЕРЕРВАХ | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.037 сек.