Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Інтерфейс системи.

Вступ. Загальні відомості про систему КОМПАС-ГРАФІК.

Сьогодні комп’ютерну техніку використовують у найрізноманітніших сферах діяльності як на підприємствах, так і в повсякденному житті, зокрема й у сфері проектування нових технічних об’єктів, адже в умовах ринку вирішальним фактором конкурентної боротьби між виробниками різної продукції є підвищення якості і продуктивності процесу створення нових технічних об’єктів. У світі існує велика кількість комп’ютерних систем автоматизованого проектування. Один з розроблювачів у цьому напрямку – російська компанія АСКОН, що є безсумнівним лідером на ринку вже понад 15 років.

Креслярсько-графічний редактор КОМАС-ГРАФІК призначений для автоматизації проектно-конструкторських робіт в різних видах діяльності. Він може успішно використовуватись у машинобудуванні, архітектурі, будівництві, складанні планів і схем – всюди, де необхідно розробляти і випускати креслярську і текстову документацію. Основні компоненти програми – це власне, система трьохвимірного моделювання, креслярсько-графічний редактор і модуль проектування специфікацій.

Перед завантаженням головного вікна програми, на екрані з'являється вікно "Вид приложения". В ньому ви можете вибрати стиль відображення елементів вікна системи у спеціальному діалозі. Цей діалог з'являється на екрані після першого запуску програми Компас 3D V7, або після виклику команди Сервіс - Вид додатка

Система КОМАС-ГРАФІК – це стандартна прикладна програма Windows. Тому робочий екран, який з’являється після завантаження програми практично не відрізняється від вікон інших додатків.

 

       
   
 
 

 


 

Головне меню служить для виклику команд системи. Зміст головного меню залежить від типу поточного документа і режиму роботи системи.

Інструментальна панель містить кнопки виклику команд системи.

Компактна панель містить декілька інструментальних панелей і кнопки переключення між ними.

Панель властивостей служить для налагодження об’єкта при його створенні чи редагуванні.

Рядок повідомлень містить повідомлення системи, що відносяться до поточної команди чи елемента робочого вікна , на який вказує курсор.

Заголовок і головне меню системи постійно присутні на екрані. Відображенням решти елементів інтерфейса керує користувач.

Панель властивостей:

Панель властивостей служить для управління процесом виконання команди. Вмикання і вимикання виконується командою Вид-Панелі інструментів-Панель властивостей. В залежності від об’єкта, з яким ведеться робота Панель властивостей може мати одну чи декілька вкладок (тут вкладка «отрезок»). Кожна вкладка може містити: поле для вводу, відкриваючі списки, лічильники, опції, перемикачі та ін.

Панель властивостей може знаходитися у "плаваючому" або "прикріпленому" Стані. Прикріплення можливе до будь-якої межі головного вікна програми. Щоб "прикріпити" Панель, перетягніть її за заголовок у потрібне місце. Щоб повернути Панель у "плаваючий" стан, виконайте зворотну дію – перетягніть її у напрямку центра вікна.

В залежності від об'єкта, з яким виконується робота, панель властивостей може мати одну або декілька вкладок з елементами управління. Вкладки Панелі властивостей містять елементи управління різного виду: поля, списки, лічильники, перемикачі та ін. робота з ними така ж як і в інших додатках Windows. Так, наприклад, щоб почати введення в поле параметра на Панелі властивостей, клацніть в ньому лівою кнопкою мишки. Іншим способом доступу до поля є натисканні клавіші <Alt> і клавіші з підкресленим символом у назві параметра (наприклад, щоб задати відстань між паралельними прямими, потрібно натиснути комбінацію клавіш <Alt>+<я>).

Щоб налаштувати оформлення Панелі властивостей, слід виконати команду Сервіс – Параметри – Система – Екран – Панель властивостей. Якщо Панель властивостей знаходиться на екрані, то вказаний діалог можна викликати командою "Оформление Панели свойств" з її контекстного меню

Компактна панель:

Активізація Інструментальних панелей здійснюється з допомогою кнопок переключення. Склад компактної панелі можна змінювати. Поряд з кнопками переключення знаходяться маркери переміщення. Для того, щоб «витягнути» з компактної панелі будь-яку інструментальну панель досить перетягнути відповідний маркер мишкою за межі компактної панелі. Будь-які інструментальні панелі, крім Стандартная, Вид і Текущее состояние можна об’єднати в Користувацьку компактну панель. Для цього натисніть і притримуйте клавішу <Alt>, а потім перетягніть мишкою за заголовок одну панель на іншу. Коли підчас накладання панелей поряд з курсором з'явиться знак ""

 

 

"+", слід відпустити кнопку мишки, а потім клавішу <Alt>. Буде сформована Користувацька компактна панель. Щоб повернути чи добавити Інструментальну панель в склад компактної панелі, перетягніть заголовок першої так, щоб "наложити" її на останню, притримуючи клавішу <Alt>. Після тог, як з'я виться знак "+", відпустіть кнопку мишки і клавішу. Інструментальна панель буде включена у Компактну.


Читайте також:

  1. Cisco Packet Tracer - Знайомство з програмою. Інтерфейс
  2. WEB-документи та CGI-інтерфейси
  3. Аналіз паралельного інтерфейсу з DSP-процесорами: читання даних з АЦП, що під’єднаний до адресного простору пам’яті
  4. Аналіз послідовного інтерфейсу з DSP-процесорами
  5. Багаторівневий підхід. Протокол. Інтерфейс. Стек протоколів.
  6. Біоценоз – це сукупність усіх живих організмів в рамках даної екосистеми.
  7. В основi ефективності iнформацiйних технологій лежить концепцiї системи.
  8. Великі інтегровані системи.
  9. Види заробітної плати, форми і системи.
  10. Визначення конфігурації мережевих інтерфейсів
  11. Визначення оптимальних параметрів системи.
  12. Визначення поняття системи. Економічна система як особливий клас систем




Переглядів: 1190

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА | Питання для контролю

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.