Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



VII. Підсумок уроку.

VIII. Домашнє завдання.

Опрацювати статтю з підручника "Рослинництво в рідному краї". Дати відповіді на запитання.

Виконати практичні завдання з підручника, с. 165.


№ уроку_______ Дата______________Вчитель__________________________________Клас____

Тема. Тваринництво в рідному краї.

Мета. Формувати поняття про тваринництво як галузь сільського господарства; дати знання про галузі тваринництва, розкрити їх значення для людини; виховувати патріотичне ставлення до землі рідного краю, любов до України, пошану до людей і їхньої праці.

Обладнання. Ілюстрації свійських тварин.

Хід уроку

I. Підсумок фенологічних спостережень.

II. Перевірка домашнього завдання.

1. Фронтальне опитування.

— Що таке рослинництво?

— На які галузі воно поділяється?

— Які рослини називають зерновими?

— Які зернові рослини вирощують в Україні? А у нашій області?

— Що виробляють із зернових рослин? Де використовують?

— Які рослини називають технічними?

— Які технічні культури вирощують в Україні? У нашій місцевості?

— Як люди використовують технічні рослини? Що з них виробляють?

— У яких умовах овочі дають найкращий урожай?

— Яке значення має розвиток плодівництва в Україні?

2. Індивідуальне опитування (усне).

Розповіді дітей про одну зернову або технічну рослину свого краю за планом у підручнику (с. 165).

III. Актуалізація опорних знань учнів.

— Відгадайте загадки. (Коли діти називають відгадку, учитель вивішує малюнок тварини.)

♦ Голодна — мукає, сита — жує, всім дітям молоко дає. (Корова.)

♦ Хвіст — гачком, ніс — п'ятачком. (Свиня.)

♦ Хто в гарячий день на лузі випасається в кожусі? (Вівця.)

♦ Крила маю — не літаю. Черв'яків щодня шукаю. (Курка.)

♦ Плавала, купалася, сухою зосталася. (Качка.)

♦ Пані пишна лопатами вийшла.

З річки воду пила, по-німецьки говорила. (Гуска.)

— Що об'єднує усіх цих тварин?

— Яких тварин називають свійськими? Назвіть свійських тварин.

— З давніх-давен люди почали полювати на тварин, а потім навчилися приручати їх. Отже, свійських тварин люди розводять і використовують у своєму господарстві.

Свійські тварини звикли до людини і до умов життя, які вона створила для них. Самі вони не можуть знайти в природі їжу і житло. Та й людина не може обійтися без свійських тварин, бо вони дають їй різні продукти: м'ясо, сало, молоко, яйця, а також шерсть, шкіру, пух.

Тому в Україні найважливішою, поряд з рослинництвом, галуззю сільського господарства є тваринництво. Діяльність її полягає в розведенні сільськогосподарських тварин і виробництві тваринної продукції.

IV. Повідомлення теми і завдань уроку.

— На сьогоднішньому уроці ми розглянемо тему "Тваринництво в рідному краї".


Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.
  3. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.
  4. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.
  5. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і мети уроку.
  6. III. Підсумок ЗАНЯТТЯ
  7. III. Підсумок уроку.
  8. III. Підсумок уроку.
  9. III. Підсумок уроку.
  10. III. Підсумок уроку.
  11. III. Підсумок уроку.
  12. III. Підсумок уроку.




Переглядів: 517

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
VI. Узагальнення та систематизація знань. | V. Сприймання та усвідомлення навчального матеріалу.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.