У підрозділі «Загальні відомості» повинні бути вказані призначення і опис загальних характеристик мови, його можливостей, основних областей застосування і інші відомості.
У підрозділі «Елементи мови» повинно бути вказано опис синтаксису і семантики базових і складових елементів мови.
У підрозділі «Способи структуризації програми» повинні бути вказані способи виклику процедур передачі управління і інші елементи структуризації програми.
У підрозділі «Засобу обміну даними» повинно бути приведено опис мовних засобів обміну даними (наприклад, засоби введення-висновку, внутрішнього обміну даними і т. п.).
У підрозділі «Вбудовані елементи» повинні бути приведені опис вбудованих в мову елементів (наприклад, функції, класи і т. п.) і правила їх використовування.
У підрозділі «Засобу налагодження програми» повинен бути приведене опис засобів налагодження програм, семантики цих засобів, що є в мові, дані рекомендації по їх застосуванню.
При необхідності зміст розділів повинен бути пояснене прикладами.
У додатки до опису мови можуть бути включені додаткові матеріали (формалізовані описи мовних засобів, ілюстрації, таблиці, графіки, форми бланків і т. п.).
2.2 Вимоги до змісту та оформлення розділу «Технічне завдання»
Згідно ГОСТ 19.201-79 «Техническое задание. Требования к содержанию и оформлению» розділ повинен містити наступні підрозділи:
– введення;
– підстави для розробки;
– призначення розробки;
– вимоги до програми або програмного виробу;
– вимоги до програмної документації;
– стадії і етапи розробки;
– порядок контролю і приймання.
Залежно від особливостей програми або програмного виробу допускається уточнювати зміст розділів, вводити нові розділи або об'єднувати окремі з них.