Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


На дипломну роботу студентки

Запорізького національного технічного університету

Подолян Тетяни Миколаївни

За темою «АНАЛІЗ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РОЗРОБКИ НОВОГО ТУРПРОДУКТУ»

 

Дипломна робота виконана студенткою на актуальну тему, тому що успішний розвиток туристичної сфери певної території неможливий без належного аналізу її ресурсних можливостей. Актуальність даної проблематики в Запорізькому регіоні обумовлена недостатністю досліджень в цьому напрямку. Вивчення туристського потенціалу є важливим етапом в створенні регіонального туристичного продукту

Студенткою в роботі поставлена мета, яка підпорядковує в собі аналіз туристсько-рекреаційного потенціалу Запорізької області та його реалізацію шляхом розробки туристичного продукту. В ході дослідження було розглянуто сутність туристсько-рекреаційного потенціалу та його складові; проаналізовано туристичні (рекреаційні) ресурси Запорізької області; визначено рівень туристсько-рекреаційного потенціалу області; розроблено тур та розрахована його вартість.

Автор достатньо обґрунтував вибір предмету, об’єкту і мети дослідження. В роботі подані ґрунтовні висновки та пропозиції щодо підвищення ефективності використання туристсько-рекреаційного потенціалу Запорізького регіону.

Дипломна робота є цілісною та завершеною працею. Робота має логічно побудовану структуру та в повній мірі відповідає поставленій меті.

Дипломна робота супроводжується схемами, таблицями, графіками, розрахунками і відповідає встановленим вимогам. Автором опрацьована достатня кількість спеціальної зарубіжної і вітчизняної літератури, у т.ч. законодавча база.

Розробка теми проведена досить глибоко і кваліфіковано, має практичне значення і засвідчує високий рівень підготовки для роботи за фахом.

 

Керівник роботи

к.п.н., проф. В.М. Зайцева


Додаток К

 

РЕЦЕНЗІЯ

На дипломну роботу студентки

Запорізького національного технічного університету

Подолян Тетяни Миколаївни


Читайте також:

 1. АДАПТОВАНА ДО РИНКУ СИСТЕМА ФОРМУВАННЯ (НАБОРУ) ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ПЕРСОНАЛУ. ВІДБІР ТА НАЙМАННЯ НА РОБОТУ ПРАЦІВНИКІВ ФІРМИ
 2. Види переведення на іншу роботу
 3. Виконати самостійну роботу.
 4. Випробування і запускання в роботу котельних агрегатів
 5. Випробування при прийнятті на роботу
 6. Включення в роботу.
 7. Внесення відомостей про роботу
 8. ВПЛИВ ГАЗУ НА РОБОТУ НАСОСНОЇ УСТАНОВКИ
 9. Графіки виходу на роботу, їх характеристика
 10. Доплати за роботу в нічний час
 11. За роботу понад встано­влений службовий час за дні відпочинку та святкові дні грошове забезпечення військовослужбовцям додатково не виплачується!
 12. ЗАВДАННЯ НА КУРСОВУ РОБОТУ
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Керівник проекту (роботи) _____________ ______________________ | за темою «АНАЛІЗ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РОЗРОБКИ НОВОГО ТУРПРОДУКТУ»

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.