Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Спеціалізовані установи системи ООН в системі міжнародних економічних організацій

Одним із важливих дійових органів є Економічна та соціальна рада - ЕКОСОР,яка була створена у 1946 р. як один із головних органів ООН, покликаний розв’язувати конкретні завдання міжнародного економічного співробітництва. Важливе місце в системі міжнародних організацій посідає Конференція ООН з торгівлі та розвитку (КТР), що була заснована у 1964 р. як орган Генеральної Асамблеї ООН. Зміст діяльності КТР визначається такими її функціями:

1) заохочення міжнародної торгівлі, особливо торгівлі між країнами, що мають різний соціально-економічний устрій;

2) визначення принципів і політики щодо міжнародної торгівлі і відповідних проблем економічного розвитку;

Організація ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) — міжнародна, спеціалізована міжурядова організація. Основними напрямами діяльності ЮНІДО є: участь в індустріалізації країн, що розвиваються, насамперед в індустріалізації країн Африки; сприяння впровадженню у країнах, що розвиваються, сучасних методів виробництва, програмування й управління, а також поширення технічної інформації, раціональне використання природних ресурсів, підготовка національних кадрів. Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Вона створена у 1945 р. її цілями є: підвищення продуктивності сільського господарства і покращення умов життя сільського населення; поліпшення харчування і підвищення життєвого рівня населення; вивчення світового продовольчого становища і кон’юн­ктури на світовому ринку важливих продовольчих товарів.

 

134. Сутність Держ програми заохочення іноземних інвестицій в Укр

Верховна Рада України 17 грудня 1993 р. прийняла Закон «Про Державну програму заохочення іноземних інвестицій в Україні». Ця Програма складається із семи розділів.

У розділі першому «Мета і завдання Програми» зазначено, що її метою є заохочення вкладення іноземного капіталу в пріоритетні галузі економіки України за рахунок надання податкових пільг та страхових гарантій щодо найефективніших інвестиційних проектів, удосконалення системи правового регулювання іноземного інвестування. Завдання Програми — забезпечити за рахунок залучення іноземних інвестицій додаткові джерела фінансування, прогресивні структурні перетворення в економіці України, розвиток потужного експортного потенціалу, підвищення технічного та якісного рівня виробництва, зменшення потреб підприємств України в енергоносіях і сировині, ліквідацію існуючих диспропорцій і дефіцитів на ринку України.

Другий розділ «Пріоритетні сфери для іноземного інвестування» 3-й розділ «Вимоги до інвесторів, які претендують на одержання додаткових пільг» Розділ 4-й «Зміст пільг, які надаються щодо інвестиційних проектів у пріоритетних сферах» Р. 5-й «Удосконалення правового регулювання іноземного інвестування» У розділі шостому «Розвиток інфраструктури міжнародного бізнесу та інших передумов іноземного інвестування» зазначається, що з метою створення належних умов для залучення іноземних інвестицій необхідно суттєво вдосконалити техніку діяльності фондових бірж, комерційних банків і страхових компаній Укр. Р. 7-й «Роль регіонів України в заохоченні іноземних інвестицій» визначає, що Рада Міністрів Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації можуть розробляти і схвалювати власні програми заохочення іноземних інвестицій, з урахуванням специфіки економіки певних регіонів

138. У чому полягає принципова різниця між Генеральною Угодою про тарифи і торгівлю (ГАТТ) і СОТ: дайте порівняльну характеристику

СОТ створена 1994 р. у м.Маракеші (Марокко) на основі Генеральної угоди з тарифів та торгівлі (ГАТТ). Ця організація стала правонаступницею ГАТТ. Як відомо, ГАТТ — це багатостороння міжнародна угода про режим торгівлі і торговельної політики, підписана в жовтні 1947 р. На відміну від ГАТТ членство в СОТ, як правило, передбачає обов’язкову участь держави у багатосторонніх угодах. Крім того, якщо ГАТТ була системою багатосторонніх угод, то СОТ є постійно діючою організацією. Якщо правила ГАТТ поширювалися лише на торгівлю товарами, то СОТ займається поряд з організацією міжнародної торгівлі іншими пов’язаними з нею питаннями, зокрема питаннями інтелектуальної власності.

139. У яких осн джерелах закріплюються принципи і норми міжнар транспортного права Принципи і норми міжнародного транспортного права дістають своє юридичне закріплення у різних джерелах: міжнародних договорах та угодах з питань транспорту, актах міжнародних організацій (асоціацій, конференцій, палат, комісій тощо).

Найбільш поширеними є міжнародні договори з питань транспорту (транспортні договори). Вони укладаються від імені і за дорученням уряду центральними органами управління транспортом — міністерствами та іншими установами, які здійснюють керівництво залізничним, морським, річковим, повітряним транспортом.

За кількістю країн, які беруть участь у подібного роду міжнародних договорах, їх можна поділити на багатосторонні і двосторонні. До багатосторонніх договорів слід віднести, наприклад, Конвенцію про відкрите море; Угоду про Міжнародну спілку залізниць (1922 р.), Чиказьку конвенцію з питань цивільної авіації (1944 р.) Міжнародні транспортні договори можуть бути різного змісту, в них обов’язково враховується специфіка виду транспортних засобів.

140. Укладення міжнародних економічних договорів за законодавством Укр

Участь України у міжнародних відносинах взагалі і відносинах економічного характеру зокрема обумовила необхідність правового врегулювання порядку укладання, виконання і денонсації міжн договор, де вона виступає одним із суб’єктів міжн права. У зв’яз­ку з цим Верховна Рада У 2002 р. Прийняла нову редакцію ЗУкр «Про міжнар договори Укр». укладання міжнародного договору України — дії щодо підготовки тексту міжнародного договору, його прийняття, встановлення його автентичності, підписання міжнародного договору та надання згоди на його обов’язковість для Укр. Пропозиції щодо укладання міжнародних договорів України подаються Міністерством закордонних справ України. рішення про проведення переговорів і про підписання міжнародних договорів України приймаються:

а) щодо міждержавних договорів — Президентом України;

б) щодо міжурядових договорів — Кабінетом Міністрів України;

в) щодо міжвідомчих договорів — у порядку, встановленому Каб Міністрів

143. Форми участі держав у МЕВ

міжнародні економічні відносини — це особлива форма суспільно-виробничих зв’язків між окремими державами, між державами та міжнародними організаціями, між міжнародними організаціями. З огляду на ці та інші чинники держави вступають у певні відносини або безпосередньо, або через створені для цього угруповання країн, міжнародні економічні організації. Економічна ефек­тивність таких міжнародних відносин за сприятливих політич-
них умов може бути надзвичайно високою. Отже, можна зробити висновок, що нині важливою передумовою реалізації економічного потенціалу будь-якої держави, а також найголовнішою гарантією забезпечення її національної безпеки стає активна участь цієї держави у міжнародному економіч­ному співробітництві на основі належного дотримання принципів і норм міжнародного п.

147. Цілі і завдання митної політики держав і її вплив на розвиток мев

Міжн ек співробітництво між держ обумовлює необхідність співпраці й у сфері організації та здійснення митної справи. Цей напрям співроб спрямований на вирішення системи ек, організац, правових та інш пит, які забезп сприятливі умови для розвитку та захисту ек інтересів відповідних держав, захисту прав суб’єктів підприємницької діяльності та громадян. Кожна держ зд свою митну політику як систему принципів та напрямів її діяльності у сфері забезп своїх ек інтересів та безпеки за допомогою митно-тарифних та нетарифних заходів регулюв., передусім зовнішньої торгівлі. Митна політика лежить в основі організації митної справи як окремого напряму діяльності держави. Під митною справою відповідно до Митного кодексу У. розуміють порядок переміщення через митний кордон України товарів і транспортних засобів, митне регулювання, пов’язане з установленням та справлянням податків і зборів, процедури митного контролю та оформлення, боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил. У митній справі Україна додержується визнаних у міжнародних відносинах систем класифікації та кодування, єдиної форми декларування, експорту та імпорту товарів, митної інформації, інших міжнародних норм та стандартів. Як зазначається в цій же статті, засади митної справи, у тому числі розміри податків і зборів та умови митного обкладення, спеціальні митні зони і митні режими на території України, перелік товарів, експорт, імпорт та транзит яких через територію України забороняється, визначаються виключно Законом України та митним кодексом України.

Слід зазначити, що і в інших державах світу, в основному, так само розуміють зміст митної справи.

148. Що мають спільного і в чому полягає відмінність заг і спеціальних принципів МЕП під принципом взагалі заведено розуміти керівні ідеї, основоположні засади або правила здійснення якоїсь діяльності. Міжнародна економічна діяльність базується на принципах, які виражаються насамперед у нормах міжнародного права, а потім розвиваються і набувають відповідного специфічного змісту у такій його галузі, як міжнародне економічне право. Саме ці принципи, знаходячи своє закріплення у міжнародно-правових актах, і визначають закономірності правового регулювання міжнародних відносин і міжнародних економічних відносин, відбивають з урахуванням практики тенденції і потреби їх оптимального і прогресивного розвитку. До основних (загальних) принципів міжнародного економічного права слід віднести принципи міжнародного права. І це зрозуміло, якщо врахувати, що міжнародне економічне право є галуз­зю міжнародного права, тому і принципи міжнародного права є загальними принципами і для міжнародного економічного права. Принципи міжнародного економічного права є основою формування принципів зовнішньоекономічної діяльності багатьох держав. Це — один із прикладів пріоритету не лише норм міжнародного права, а і його принципів над національними нормами і правовими принципами держав як окремо взятих суб’єктів міжнародних економічних відносин.

149. Яким чином і чому членство України в ЄС передбачає умову попереднього вступу до СОТ Процес трансформації національного законодавства передбачається провести у три етапи. На першому з них здійснюватиметься приведення законодавства у відповідність до вимог вищеназваної Угоди й інших міжнародних договорів, які стосуються співробітництва України з Євросоюзом. На другому етапі буде проведена робота з підготовки законодавства нашої держави до асоціаційного членства України в Євросоюзі. І нарешті, на останньому етапі розпочнеться реалізація програми гармонізації вітчизняного законодавства із законодавством Євросоюзу з метою повної інтеграції нашої держави у спільний ринок ЄС. Україна теж вживає заходів щодо вступу до цієї міжнародної структури, що є одним із ключових елементів інтеграції нашої держави у світове економічне співтовариство, необхідною передумовою подальшої інтеграції України в Європейський Союз. Участь України у СОТ дасть змогу розв’язати низку досить важливих для неї питань, а саме зменшити тарифні та нетарифні обмеження для вітчизняних товарів практично на всіх світових ринках, збільшити український експорт. Це також дасть можливість поліпшити структуру останнього на користь високотехнологічної продукції та продукції з високим ступенем обробки, а ще сприятиме запровадженню режиму найбільшого сприяння в торгівлі України з багатьма країнами світу. Наше членство в цій організації забезпечить справедливе вирішення спорів, захист інтересів вітчизняних товаровиробників на світових ринках, а також системну трансфор­мацію національного законодавства відповідно до загальновизнаних міжнародних стандартів.

150. Які документи міжнар організацій можна віднести до джерел МЕП і за якими ознаками рішення міжнародних організацій. На нашу думку, оскільки вони, як правові акти, містять у собі відповідні правила та принципи здійснення міжнародних економічних відносин, розраховані на неодноразове їх використання і здебільшого не мають конкретного адресата, їх можна і треба розглядати як джерела міжнародного економічного права. До таких актів належать резолюції Генеральної Асамблеї ООН, а також її міжнародних організацій. Проте є й така думка, що, оскільки резолюції та рішення Генеральної Асамблеї ООН мають рекомендаційний характер, то вони не є обов’язковими для виконання і не мають правового характеру.

Визначте поняття і види основних джерел міжнародного економічного права, охарактеризуйте їх особливості1 Визначте поняття принципів міжнародного економічного права, а також дайте характеристику їх системи і функції2 Гармонізація законодавства України з міжнародним правом як важлива умова ефективності міжнародного економічного співробітництва нашої держави з іншими країнами3 Дайте загальну характеристику сучасної міжнародної валютної системи та її організаційно-правового механізму.4

Дайте порівняльну х-ку МЕП та міжнародного приватного права.5

Дайте порівняльну х-ку осн принципів міжн пр і принципів МЕП 6

Дайте х-ку міжн валютних відносин як предмету регулюв міжн валют пр7

Дайте характеристику міжнародного договору як джерела міжнародного економічного права8

Дайте х-ку міжнародної ек організації як суб’єкта міжн ек права9

Держава як основний суб’єкт міжнародного економічного права.10

Джерела міжн торговельного права: поняття, види і їх заг х-ка11

Договірні і інституційні механізми розв’яз міжн інвестиційних спорів.12

Економічна комісія ООН для Європи (ЄЕК): мета ств та осн напрями д-ті.13

ЕКОСОР в системі міжнародних економічних організацій.14

Європейська валютна система: заг х-ка, правові осн функціон і участі15

Європейське співтовариство в сист міжнар ек організацій16

Загальна характеристика Європейської конвенції про державний імунітет.17

Заг х-ка і застосув Конвенції про договори міжн куп-продажу тов 1980 р.18

Заг х-ка Конвенції 1965 р. про порядок вирішення інвестиційних спорів між державами та іноземними особами19

Загальна х-ка правового забезпечення викон зобов’яз і засобів розв’яз міжнародних економічних спорів20

Загальна х-ка правового регул міжнар транспортних перевезень21

Загальна х-ка Угоди щодо торговел аспектів іноз інвестицій (ТРІМС)22

Законодавство України про правове регулювання вирішення спорів в сфері зовнішньоекономічної діяльності (загальна характеристика).23

Зміст принципу незастосування сили чи погрози силою та особливості його прояву в міжнародному економічному праві.24

Значення іноземних інвестицій та їх правове регулювання відповідно до законодавства України.25

Значення та правові засади регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.26

Зробіть порівняльний аналіз принципів міжнародного економічного права та принципів зовнішньоекономічної діяльності України.27

Конференція ООН з торгівлі і розвитку (ЮНКТАД) як міжнародна економічна організація.28

Митна політика і митна справа в Україні: поняття та загальна характеристика їх законодавчого регулювання.29

Міжнародне економічне право як галузь міжнародного права30

Міжнародне інвестиційне право: поняття, сутність та основні джерела.31

Міжнародне митне право як складова міжнародного економічного права.32

Міжнародне торговельне право – складова частина міжнародного економічного права33

Міжнародне транспортне право: загальна характеристика34

Міжнародний арбітраж як засіб розв’язання міжнародних економічних спорів.35

Міжнародний валютний фонд (МВФ) в системі міжнародних економічних організацій.36

Міжнародний правовий звичай як джерело міжнародного економічного права.37

Міжнародний суд ООН як засіб розв’язання міжнародних економічних спорів.38

Міжнародні економічні організації з торгівлі окремими видами товарів та їх місце в системі джерел міжнародного економічного права.39

Міжнародні економічні організації на пострадянському просторі: загальна характеристика, участь України.40

Міжнародні Кодекси поведінки в системі джерел міжнародного економічного права.41

Міжнародні торгові договори (угоди): поняття і види.42

Міжнародно-правовий механізм регулювання співробітництва в галузі сільського господарства.43

Міжн-правовий механізм регулюв співробітництва у гал науки і техніки.44

Міжнародно-правові звичаї як джерела міжн економічного права.45

Місце і роль СНД в системі міжнародних економічних організацій.46

Назвіть і охаракт заг проблеми гармонізації з-ва Укр з міжн ек правом47

Назвіть і охаракт осн види договорів, які уклад в сфері мев 48

Назвіть і охарактеризуйте основні концептуальні підходи щодо міжнародно-правового регулювання діяльності ТНК49

Назвіть основні аргументи що визначають переваги вступу до СОТ 50

Національні інтереси У у міжн ек віднос та правові засоби їх забезпеч.51

Обґрунтуйте необхідність гармонізації з-ва Укр з МЕП.52

Організаційно-правові форми міжнародного митного співробітництва.54

Організаційно-правові форми співробітн держ в сфері валютн відносин.55

Організаційно-правові форми участі держав у міжн ек відносинах.56

Організації країн–виробників сировини в системі міжнародних організацій (на прикладі країн – експортерів нафти (ОПЕК).53

Основні (загальні) принципи міжн ек права: поняття, джерела і перелік58

Основні види міжнародних економічних договорів і їх характеристика.59

Основні види міжнародного економічного співробітництва в рамках міжнародних організацій та їх загальна характеристика60

Основні етапи і зміст порядку укладення міжн договорів України.61

Основні положення ЗУ “Про міжнародний комерційний арбітраж”.62

Особливості договорів міжнародних перевезень.63

Особливості і світовий досвід регул діяльності ТНК на регіональн рівні.64

Особлив міжн інвестиційних спорів, правові підстав і порядок вирішення.65

Особливості міжнародних кодексів поведінки як джерела МЕП.66

Особливості міжнар співробітництва в сфері промисл, правове регулюв57

Особливості правового регулювання міжнародних морських перевезень.67

Особливості правового регулюв міжн співробітн в галузі науки і техніки68

Особливості правового регулювання міжнародного співробітництва у галузі сільського господарства в сучасних умовах.69

Особлив правового регулюв співробітн держав в сфері міжн інвестицій.70

Особливості правового режиму іноз інвестицій на території України.71

Охарактеризуйте Європейський Союз як специфічн суб'єкт міжн ек права72

Охарактеризуйте існуючі відмінності між міжн ек договором та зовнішньоек угодою (контрактом)73

Охарактеризуйте міжнародне економічне право як галузь міжн права.74

Охарактеризуйте МЕВ як предмет міжнародного економічного права.75

Охарактеризуйте основні концепції міжнародного економічного права.76

Охарактеризуйте правову і загальнонаукову природу існуючих концепцій міжнародного економічного права.77

Охарактеризуйте сучасні підходи щодо міжн-прав регулювання д-ті ТНК.78

Переваги багатостороннього ек співробітництва і його інституційні форми.79

Поняття і осн правові форми співробітництва держав в сфері міжн кредитних відносин.80

Поняття і особл предмету правового регулюв міжнар валютного пр.81

Поняття і х-ка предмету регулювання міжнародного економічного права.82

Поняття імунітету держави і його прояв в міжн економ відносинах83

Поняття міжнар економ організації та їх найбільш поширені класифікації84

Поняття та види джерел міжнар екон права, їх загальна характеристика85

Поняття та джерела міжнародного митного права.86

Поняття та джерела міжнародного транспортного права.87

Поняття та система міжнародного економічного права.88

Поняття, зміст і види міжнародних кредитних угод.89

Поняття, основні джерела і суб’єкти міжнародного валютного права.90

Поняття, система та джерела міжнародного торговельного права.91

Порівняйте зміст і практику застосування принципів найбільшого сприяння і надання національного режиму в міжнародній торгівлі92

Порівняйте поняття «зовнішньоек діяльність» та «мев 93

Порядок вступу до Світової організації торгівлі.94

Порядок укладання договору міжнародної купівлі-продажу товару.95

Порядок укладання зовнішньоек договорів за законодавством України.96

Порядок укладання міжнародних економічних та зовнішньоекономічних договорів за законодавством України.97

Правове забезпечення виконання міжнародних економічних договорів.98

Правове закріплення і зміст принципу невід’ємного суверенітету держав над їх природними ресурсами.99

Правове закріплення і зміст принципу свободи вибору форми організації зовнішньоекономічних зв’язків.100

Правове закріплення і зміст принципу юридичної рівності і недопустимості економічної дискримінації держав.101

Правове регулювання міжнародних автомобільних перевезень.102

Правове регулювання міжнародних залізничних перевезень.103

Правове регулювання міжнародних морських перевезень.104

Правове регулювання міжнародних повітряних перевезень.105

Правове регулювання міжнародних річкових перевезень.106

Правове регулювання питань вступу і членства в СОТ. 107

Правовий статус Міжнародного комерційного арбітражного суду, як засобу вирішення спорів в сфері міжнародних економічних відносин.108

Правовий статус Морської арбітражної комісії при Торговій промисловій палаті України109

Правові основи забезпечення виконання зобов’язань за міжнародними економічними договорами.110

Правові питання участі Європейського Союзу в системі сучасних міжнародних економічних відносин111

Принцип взаємної вигоди: його нормативне закріплення та особливості його застосування в економічних відносинах між державами112

Принцип найбільшого сприяння та його реалізація в практиці міждержавних економічних відносин113

Принцип національного режиму, його сутність і значення в сучасних міжнародних економічних відносинах114

Принцип роздільної майнової відповідальності між державою і її юридичними особами: нормативне закріплення та зміст115

Принцип свободи вибору форми організації зовнішньоекономічних зв’язків: його зміст, нормативне закріплення і реалізація на національному рівні116

Принцип суверенної рівності держав та його закріплення в міжнародно-правових документах117

Принципи зовнішньоекономічної діяльності за законодавством України118

Природа і особливості реалізації правосуб’єктності держави в міжнародному економічному праві119

Проблеми правового регулювання участі ТНК в системі сучасних міжнародних економічних відносин: їх природа, зміст і можливі шляхи вирішення120

Ратифікація міжнародних договорів за законодавством України: поняття, процедура і юридичне значення121

Регіональне об’єднання ГУАМ: загальна характеристика122

Режим і принципи міжнародної торгівлі та їх правове регулювання123

Рішення міжн організацій, як джерела МЕП 124

Розкрийте зміст понят «міжн правосуб’єктність» щодо міжн ек організ125

Розкрийте зміст поняття «міжн правосуб’єктність» щодо суверенн держ126

Роль і значення Віденської Конвенції про право міжнародних договорів 1969 року в регулюванні порядку укладання міжнародних економічних договорів127

Світова організація торгівлі (СОТ) як міжнародна економічна організація128

Система державних органів України, які здійснюють функції у сфері міжнародного економічного співробітництва і законодавче закріплення їх повноважень129

Система міжнар ек права: поняття і заг х-ка осн складових елементів130

Спеціалізовані установи системи ООН в системі міжн екон організацій131

Спеціальні принципи міжнародного економічного права132

Способи вирішення спорів, що виплив з міжн ек договорів, і їх заг х-ка.133

Сутність Державної програми заохочення інозе інвестицій в Україні.134

Сутність міжнародних економічних відносин, їх зміст та значення.135

Сутність та значення принципу найбільшого сприяння в міжнародній торгівлі.136

Сутність, ознаки та загальна характеристика держави як суб’єкта міжнародного економічного права.137

У чому полягає принципова різниця між Генеральною Угодою про тарифи і торгівлю (ГАТТ) і Світовою організацією торгівлі (СОТ): дайте порівняльну характеристику.138

У яких осн джерелах закріплю принципи і норми міжн транспортного пр139

Укладення міжнародних економічних договорів за законодавством Укр140

Україна на шляху до СОТ: охарактеризуйте особливості сучасного етапу.141

Україна як суб’єкт міжнародного економічного права.142

Форми участі держав у міжнародних економічних відносинах.143

Характеристика осн (загальних) принципів міжн ек права.144

Характеристика правових засад забезп викон міжн ек договорів.145

Характеристика спеціальних принципів міжнародного ек права.146

Цілі і завдання митної політики держав і її вплив на розвиток МЕВ.147

Що мають спільного і в чому полягає відмінність заг і спеціальних принципів міжнародного економічного права148

Яким чином членство Укр в ЄС передб умову поперед вступу до СОТ149

Які док. міжн організац можна віднести до джерел МЕП і за якими ознак150


Читайте також:

  1. CMM: зрілість організацій і процесів
  2. D – моделювання в графічній системі КОМПАС
  3. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
  4. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
  5. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
  6. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  7. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  8. II. Організаційний момент.
  9. IV. КЕРІВНИЦТВО, КОНТРОЛЬ І НАДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРАКТИКАНТАМ.
  10. IV. Розподіл нервової системи
  11. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  12. IV. Філогенез кровоносної системи




Переглядів: 1036

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Роль і значення Віденської Конвенції про право міжнародних договорів 1969 року в регулюванні порядку укладання міжнародних економічних договорів | ВИВЧЕННЯ ОСНОВНИХ ТЕРМІНІВ І ПОНЯТЬ ЩОДО СЕРТИФІКАЦІЇ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.