Охарактеризувати вплив застосування системи машин в основних галузях виробництва на виробництво продукції та продуктивність праці. Показати залежність останньої від рівня механізації робіт. Розкрити досвід підвищення продуктивності праці на прикладі літературних джерел, передових підприємств, новаторів виробництва. Показати як підвищення родючості ґрунту та продуктивності тварин впливає на продуктивність праці.
Використання прогресивних форм організації й оплати праці
Використовуючи дані літературних джерел показати необхідність використання прогресивних форм організації і оплати праці за кінцеві результати в різних галузях рослинництва і тваринництва. Висвітлити також значення зміцнення дисципліни праці, підвищення матеріальної і моральної зацікавленості в збільшенні виробництва продукції, поліпшення її якості та ефективному використанні виробничих ресурсів.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
ТЕМА: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ І ШЛЯХИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ
У вступі викласти завдання щодо подальшого забезпечення та використання машинно-тракторного парку в сільському господарстві, його економічне і соціальне значення.
РОЗДІЛ 1. ОСНОВНІ НАПРЯМИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ В МЕХАНІЗАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Науково-технічний прогрес і його значення
Дати визначення поняття науково-технічного прогресу в сільському господарстві, а також комплексної механізації, автоматизації, системи машин. Зупинитись на технічній політиці машинобудування в галузі сільського господарства.
Показники економічної ефективності використання машинно-тракторного парку
Навести методику розрахунку системи показників, що включають: насиченість еталонними чи фізичними тракторами на 100 га ріллі, кількість машино-днів та машино-змін на трактор; коефіцієнт змінності; річний, денний, змінний виробіток на еталонний трактор; щільність тракторних робіт на 1 га ріллі; собівартість умовного еталонного гектара.
РОЗДІЛ 2.СУЧАСНИЙ СТАН ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ
Правовий статус та організаційно-економічна характеристика підприємства.