Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

Після закінчення виробничої практики студенти звітують поданням письмового звіту, підписаного та оціненого безпосередньо керівником від бази практики. Основу змісту звіту повинні скласти особисті спостереження, критичний аналіз, співставлення й оцінка діючих технічних засобів, процесів, організацій праці, висновки, а також особисті раціоналізаторські пропозиції.

Щоденник і звіт оформляється повністю на місці практики і там же подається для висновків і одержання характеристики керівнику виробничої практики від бази практики. Характеристика оформляється у відповідному порядку з підписами, печаткою і поставленою датою.

Звіт з виробничої практики повинен містити наступні документи:

· копію витяга з внутрішнього наказу підприємства, який містить пункти:

1. зарахування студента на місце практики, з виказанням терміну практики;

2. закріплення за студентом керівника виробничої практики від підприємства;

3. проведення внутрішнього інструктажу з техніки безпеки праці і ознайомлення студента з правилами дисципліни, внутрішнього розпорядку і санітарно-гігієнічними нормами роботи підприємства.

· копії річних звітів за три останні роки діяльності підприємства та форм вхідної інформації яка характеризує господарську діяльність підприємства.

Звіт має бути оформлений на аркушах стандартного формату з наскрізною нумерацією з обов’язковим врахуванням стандартів. Робота має бути надрукована на одному боці сторінок стандартного білого паперу формату А4 (210*297 мм). У комп’ютерному наборі текст об’ємом 50-60 сторінок розташовується через полуторний міжрядковий інтервали, шрифт Times New Roman, 14-й кегль. Текст роботи розміщується на аркуші з дотриманням таких розмірів берегів: лівого – 30 мм, правого – 10 мм, верхнього – 20 мм, нижнього – 20 мм. Заголовки структурних частин «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ», «ДОДАТКИ» друкуються великими літерами симетрично до тексту. Крапка в кінці заголовку не ставиться. Відстань між заголовком та текстом має дорівнювати 1 інтервалу основного тексту.

Нумерацію сторінок, розділів, малюнків, таблиць, формул подаються арабськими цифрами без знака №.

Першою сторінкою роботи є титульна сторінка (додаток А), яка включається до загальної нумерації сторінок, але номер на ній не ставиться. Нумерація без крапки після неї, проставляється у правому верхньому куті.

Ілюстрації (схеми, графіки, малюнки тощо) і таблиці слід подавати в роботі безпосередньо після тексту, де їх згадано вперше, або на наступній сторінці. Якщо вони містяться на окремих сторінках роботи, їх включають до загальної нумерації сторінок. Ілюстративні або табличні матеріали, розміри яких є більші за формат А4, враховують як одну сторінку і розміщують у відповідних місцях після згадування в тексті або в додатках. На всі ілюстрації та таблиці мають бути посилання в тексті. Ілюстрації позначаються словом «Рис.» і нумеруються послідовно в межах розділу, за винятком ілюстрацій у додатках. Номер ілюстрації має складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка: наприклад, «Рис. 1.2» (другий рисунок першого розділу). Номер ілюстрації, її назва і пояснювальні підписи розміщуються послідовно під ілюстрацією.

Таблиці нумеруються послідовно (за винятком тих, що розміщені в додатках) у межах розділу. У правому верхньому куті розміщують напис «Таблиця» із зазначенням її номера, який складається з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка: наприклад, «Таблиця 2.3» (третя таблиця другого розділу), нижче розміщується назва таблиці. У разі перенесення таблиці на іншу сторінку над подальшими частинами пишеться: наприклад, «Продовження табл. 2.3».

У таблицях слід обов’язково зазначити одиницю виміру. Якщо всі одиниці виміру є однакові для всіх показників таблиці, вони наводяться у заголовку. Одиниці виміру мають наводитися у відповідності до стандартів. Заголовки колонок таблиць починаються з великої літери.

Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Назву починають з великої літери. Назву не підкреслюють. Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті таким чином, щоб її можна було читати без обертання тексту або з обертанням за годинниковою стрілкою.

Формули в роботі нумеруються в межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставиться крапка.

Номери формул пишуть біля правого берега сторінки на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: «(3.1)» (перша формула третього розділу).

Рівняння і формули треба виділяти з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишати не менш як один вільний рядок. Якщо рівняння не вміщується в один рядок, його слід перенести після знака рівності (=) або після знаків плюс (+), мінус (-), множення (х) і ділення (:).

Посилання в тексті роботи на джерела інформації слід зазначити порядковим номером посилань, виділеним двома квадратними дужками, наприклад: «… у працях [1-9]…».

Посилання у тексті на таблиці пишуть скорочено: наприклад, «у табл. 1.2». у повторних посиланнях на таблиці та ілюстрації треба вживати скорочене слово «дивіться»: наприклад, «див. табл. 1.2».

Додаток повинен мати заголовок, написаний або надрукований малими літерами з першої великої літери симетрично до тексту сторінки.

Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої друкуються слово «Додаток» і порядок – велика літера, що позначає додаток.

Додатки слід позначити послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад, додаток А, додаток Б і т.д. єдиний додаток позначається як додаток А.

Текст кожного додатка за необхідності може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумерують у межах кожного додатка. У цьому разі перед кожним номером ставлять позначення додатка (літеру) і крапку, наприклад: «А.2» - другий розділ додатка А; «В.3.1» - перший підрозділ третього розділу додатка В.

Ілюстрації, таблиці і формули, розміщені в додатках, нумерують у межах кожного додатка, наприклад: «рис. Д.1.2» - другий рисунок першого розділу додатка Д; «формула (А.1)» - перша формула додатка А.

Звіт з виробничої практики студента протягом двох тижнів після закінчення терміну практики має бути представлений на кафедру для перевірки керівнику від кафедри.

Оцінка студента за результатами практики враховується стипендіальною комісією при визначенні розміру стипендії разом з його оцінками за результатом підсумкового контролю.

Заключний контроль студента проводиться за відповідною шкалою оцінювання студента під час захисту звіту проходження практики.

Таблиця 3


Читайте також:

  1. VІ. Підведення підсумків уроку
  2. АНАЛІЗУ ТА ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ СТАНУ ВІЙСЬКОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ.
  3. Голосування. Підрахунок голосів виборців та підбиття підсумків голосування. Встановлення результатів виборів депутатів та їх офіційне оприлюднення
  4. ІІІ етап: Підбивання підсумків переговорів
  5. Крок 12. Підведення підсумків проектної діяльності
  6. ПІДБИВАННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ
  7. Підбиття підсумків в особових рахунках платників. Закриття особових рахунків
  8. Підбиття підсумків уроку
  9. Підбиття підсумків уроку
  10. Підбиття підсумків уроку
  11. Підбиття підсумків уроку
  12. Підведення до точки зміни інструмента G26.




Переглядів: 906

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ БАКАЛАВР ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ 6.030507 «МАРКЕТИНГ» | Шкала оцінювання студента

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.