Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Завдання на виконання роботи

Створити HTML документ , який містить PHP скрипт (він буде називатися, наприклад, lab2.php ), який виконує наступні дії:

1. При першому звернені до документу із броузера клієнта (за допомогою URL документу), в броузер клієнта виводиться HTML документ (назвемо його first_html), який містить таблицю (назвемо її first_tabl) із заголовками з 10 рядків та форму (назвемо її first_form) з 7 кнопок: VIEW, NEXT, PREV, ADD, DELETE, FIND, OVERWRITE. При цьому таблиця виводиться порожня.

2. При натисканні кнопки VIEW з форми first_form робиться запит методом GET до документу lab2.php. Отримавши запит, PHP скрипт, який міститься у документі, повинен розібрати запит, визначити, що була натиснута кнопка VIEW та вивести у таблицю first_tabl документа first_html перші 10 рядків з текстового файлу попередньої лабораторної роботи.

3. При натисканні на кнопки NEXT або PREV з форми first_form робиться запит методом GET до документу lab2.php. Отримавши запит, PHP скрипт, який міститься у документі, повинен розібрати запит, визначити, що була натиснута кнопка NEXT або PREV та вивести у таблицю first_tabl документа first_html наступні 10 або попередні 10 рядків з текстового файлу.

4. При натисканні кнопок ADD або DELETE з форми first_form робиться запит методом GET до документу lab2.php, який, розібравши запит, повинен визначити, що були натиснуті кнопки ADD або DELETE та вивести у броузер клієнта новий HTML-документ (назвемо його second_html), який містить форму (назвемо її second_form). Форма second_form повинна складатися з текстових полів, оформлених у вигляді таблиці, двох кнопок ADD та DELETE і посилання (у вигляді HREF) на попередній документ first_form (документ пункта 1). Таблиця (назвемо її second_tabl) містить один запис та стільки полів, скільки містить запис з файлу попередньої роботи.

5. При введені у відповідні поля таблиці second_tabl даних та натисканні кнопки ADD з форми second_form робиться запит методом GET до документу lab2.php. Отримавши запит, PHP, скрипт, який міститься у документі, повинен розібрати запит, визначити, що була натиснута кнопка ADD , зчитати з запиту вміст полів таблиці second_tabl. У кінець текстового файлу повинен бути приєднаний запис (порожні поля у таблиці не допускаються) у необхідному форматі (див. попередню лабораторну роботу). Далі у броузер клієнта повинен бути виведений HTML документ first_html.

6. При введені у відповідні поля таблиці second_tabl даних та натисканні кнопки DELETE з форми second_form робиться запит методом GET до документу lab2.php. Отримавши запит, PHP скрипт, який міститься у документі, повинен розібрати запит, визначити, що була натиснута кнопка DELETE, зчитати із запиту вміст полів таблиці second_tabl та з текстового файла видалити записи, відповідні поля яких співпадають зі значеннями полів таблиці second_tabl. При цьому порожнє поле таблиці second_tabl показує, що воно співпадає з будь-яким вмістом відповідного поля запису в файлі. Далі у броузер клієнта виводиться попередній документ first_html.

7. При натисканні кнопок FIND або OVERWRITE з форми first_form робиться запит методом GET до документу lab2.php, який, розібравши запит, повинен визначити, що була натиснута кнопка FIND або OVERWRITE та вивести у броузер клієнта новий HTML-документ (назвемо його third_html), який містить форму (назвемо її third_form), яка складається з текстових полів, оформлених у вигляді таблиці, двох кнопок FIND та OVERWRITE і посилання (у вигляді HREF) на попередній документ first_form. Таблиця (назвемо її third_tabl) містить один запис та стільки полів, скільки містить запис з текстового файлу.

8. При введенні у відповідні поля таблиці third_tabl даних та натисканні кнопки FIND з форми third_form робиться запит методом POST до документу lab2.php. Отримавши запит, PHP скрипт, який міститься у документі, повинен розібрати запит, визначити, що була натиснута кнопка FIND, зчитати із запиту вміст полів таблиці third_tabl та у броузер клієнта вивести HTML- документ first_html у таблиці якого first_tabl повинні бути відображені перші 10 записів файла, відповідних результатам пошуку. При цьому порожнє поле таблиці third_tabl показує, що воно співпадає з будь-яким вмістом відповідного поля запису в файлі.

9. При введенні у відповідні поля таблиці third_tabl даних та натисканні кнопки OVERWRITE з форми third_form робиться запит методом POST до документу lab2.php. Отримавши запит, PHP скрипт, який міститься у документі, повинен розібрати запит, визначити, що була натиснута кнопка OVERWRITE, зчитати із запиту вміст полів таблиці third_tabl, знайти всі записи файла , вміст полів first_name та second_name яких співпадає з вмістом полів таблиці third_tabl (порожнє поле first_name або second_name означає будь-яке значення) та у знайдених записах змінити у текстовому файлі всі інші поля значеннями з third_table (якщо поле у таблиці порожнє, то у відповідне поле у запису файла значення не змінює). Далі в броузер клієнта повинен бути виведений HTML-документ first_html, у таблиці якого first_tabl повинні бути відображені перші 10 записів файла, відповідні результатам заміни.

2.3 Контрольні питання

2.3.1 Форми й інтерфейс загального доступу CGI.

2.3.2 Елементи форм і атрибути.

2.3.3 Керуючі елементи форм.

2.3.4 Методи передачі даних POST і GET.



Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  3. I. Постановка завдання статистичного дослідження
  4. I. ПРЕДМЕТ, МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ
  5. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  6. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  7. II. Завдання
  8. II. Завдання на проект.
  9. II. Перевірка домашнього завдання.
  10. II. Перевірка домашнього завдання.
  11. II. Перевірка домашнього завдання.
  12. II. Перевірка домашнього завдання.




Переглядів: 353

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Інтерфейс Common Gateway Interface (CGI) | Лабораторна робота №3

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.037 сек.