Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тактичні нормативи механізованого відділення в обороні.

Вимоги до оборонного бою.

Мета оборони.

Основи оборонного бою відділення

Оборона - вид загальновійськового бою.

На початку війни оборона буде найважливішім і найбільш розповсюдженим видом бою. Оборона здійснюється навмисно або вимушено.

Оборона має на меті відбити наступ переважаючих сил противника, завдати йому максимальних втрат, утримати важливі райони (об'єкти) місцевості і тим самим створити сприятливі умови для переходу в наступ,

Оборона може підготовлятися завчасно або організовуватися в ході бою, в умовах відсутності зіткнення з противником або безпосереднього зіткнення з ним.

Оборона повинна бути стійкою і активною, здатною протистояти ударам всіх видів зброї, атаці переважаючих груп танків і піхоти противника, діям його повітряних десантів, аеромобільних та диверсійно-розвідувальних груп.

Під стійкістю обороною слід розуміти здатність відділення протистояти потужним ударам противника і всім засобам ураження, утримувати позиції в самих складних умовах обстановки.

Активність є важливою умовою досягнення стійкості оборони. Вона полягає в постійному ураженні противника всіма вогневими засобами на дальніх підступах, перед переднім краєм і при вклинені в оборону, в прагненні нав'язати противнику свою волю, заставити вести бій в невигідних для нього умовах, проведенні широкого маневру вогнем з швидким знищенням противника, що прорвав оборону.

Стійкість та активність оборони досягаються:

· витримкою, стійкістю та завзяттям підрозділу, що обороняється при відбитті атак противника їх високим моральним духом

· майстерно організованою обороною і системою вогню;

· безперервною розвідкою противника;

· ретельним маскуванням позиції (вогневої позиції);

· умілим використанням вигідних умов місцевості, її інженерного обладнання і застосування несподіваних для противника способів ведення бойових дій;

· виконанням заходів щодо захисту від зброї масового ураження і високоточної зброї противника;

· всебічним забезпеченням і підготовкою особового складу до довготривалого ведення бою, в тому числі і в умовах повного оточення.

Кожен солдат, уміло використовуючи свою зброю, фортифікаційні спорудження та вигідні умови місцевості, здатний знищити велику кількість живої сили противника та успішно вести боротьбу з танками, що наступають та іншими броньованими машинами.

Відділення не має права залишати позицію, яку займає, і відходити без наказу командира взводу.

 

Механізоване відділення обороняє позицію до 100 м по фронту і повинна мати криволінійне або ломане накреслення. Загальна довжина окопу на відділення складає у цьому випадку 120 - 130 м. Прямолінійна ділянка окопу називається фасом. Його довжина може сягати 15-20 м.

На позиції відділення стрільці, кулеметник та гранатометник розташовуються так, щоб усі підступи до неї перед фронтом і на флангах знаходилися під ефективним, особливо фланговим та перехресним вогнем, а загородження і перешкоди добре проглядалися і прострілювалися. Відповідно до цього будується і система вогню. Відділення повинно готовим до маневру на напрямок, якому погрожують, ведення вогню вночі, інших умовах обмеженої видимості.

Залежно від обстановки і рішення командира вони можуть розміщуватися розосереджено (рівномірно), бойовими групами. Відстань між ними при рівномірному розміщенні особового складу може бути 14 – 16 м, між бойовими групами (“двійками”, “трійками”) – 20 – 30 м, а між собою в середині – до 5 м. Бойова позиція відділення, що розміщується в другій лінії (запасна), повинна мати добрий обстріл перед своїм фронтом, в проміжках між відділеннями, що знаходяться попереду, а також у тилу.

На позиції відділення обладнуються основні і запасні вогневі позиції для БМП (БТР), кулемета, гранатомета і приданих вогневих засобів.

Вогневі позиції повинні мати добрі секторі обстрілу і по можливості приховані шляхи підходу і висування, вони обладнаються в інженерному відношенні і ретельно маскуються.


Читайте також:

  1. Виконавча дирекція страхового фонду є виконавчим орга­ном правління фонду. Робочими органами виконавчої дирекції є її відділення, страхові каси.
  2. Відділення коренів
  3. Відділення не має права залишати позицію, яку займає, і відходити без наказу командира взводу.
  4. Газетні нормативи форматів
  5. Грошово-кредитна політика центрального банку: типи, стратегічні цілі, проміжні й тактичні завдання. Інструменти реалізації грошово-кредитної політики.
  6. До переходу противника в наступ на позиції відділення постійно несе службу спостерігач.
  7. Економічні нормативи діяльності комерційних банків
  8. Економічні нормативи, що регламентують діяльність комерційних банків
  9. Завдання, які вирішують бойові групи в обороні.
  10. Загальна будова відділення управління
  11. Загальні відомості про автоматизацію механізованого виробництва
  12. Законодавчі нормативи га вміст токсичних елементів у харчових продуктах і воді




Переглядів: 3610

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Т Е М А № 11: Оборонний бій механізованого відділення | Розрахунок бойових можливостей механізованого відділення в обороні, боротьба з атакуючими танками противника.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.