Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Автоматична система сепарування Альфакс

Автоматична система Альфакс призначена для ефективного очищення всіх видів нафтопродуктів: мастила, дизельного палива та важкого палива з щільністю до 991 кг/м при 15 °С і в'язкості до 600 сСт при 50 °С.

На рис. 2.18 показана автоматична система Альфакс. До складу системи Альфакс входять самоочищаючийся сепаратор серії WHPХ і система електронного управління ЕРС. Система забезпечує безвахтове обслуговування установки, так як всі робочі операції виконуються автоматично за заданою програмою, передбачена аварійна сигналізація і захист.

Установка системи Альфакс значно знижує експлуатаційні витрати за рахунок зменшення втрат палива, витрати води, при застосуванні способу часткового вивантаження та зменшення витрат на техобслуговування.

Фізична сутність способу часткового вивантаження полягає в наступному: традиційний сепаратор при повній вивантаженні викидає весь вміст барабана - шлам, воду і частково нафтопродукт.

При цьому перекривається подача нафтопродукту в барабан, а сам процес вивантаження займає певний час.

При частковому вивантаженні процес сепарації не переривається, нафтопродукт подається в барабан постійно. Перед вивантаженням невелику кількість води подається безпосередньо в грязьову камеру для витіснення нафтопродукту до центру барабана, тобто зміщення до центру «нейтрального шару» щоб уникнути попадання нафтопродукту в шламову камеру в процесі вивантаження. Операція часткового вивантаження протікає швидко і точно. При цьому викидається невеликий постійний обсяг концентрованого осаду і води.

У підсумку втрати нафтопродукту практично відсутні, витрата води малий, продуктивність і к.к.д. сепаратора підвищуються.

Періодичність вивантаження призначається програмою і може встановлена з короткими інтервалами без погіршення роботи установки.

Розглянемо процес часткового вивантаження барабана. Він повністю автоматизований, і його початок визначено закладеної програми.

Перший етап - підготовка до вивантаження. Клапан на випускній трубі відсепарованої води 9 (рис. 2.18) закривається, і невелика кількість води через соленоїдний клапан 5 (рис.2.18) подається в камеру напірного диска 1 і далі під регулювальну шайбу 2 по кільцевому каналу безпосередньо в грязьову камеру. При цьому діаметр Дн «нейтрального шару» зменшується, тобто паливо зміщується до центру. Таким чином створюється запас води в грязьовій камері перед вивантаженням

Рисунок 18 - Автоматична система сепарування Альфакс. 1 - водяний бак (розташовується на 3,0 м вище сепаратора); 2 - блок програмного керування; 3 - соленоїдний клапан подачі «що відкриває» води; 4 - соленоїдний клапан подачі «закриває» води; 5 - соленоїдний клапан подачі води для гідравлічного затвора і розвантаження; 6 - соленоїдний клапан управління запірним клапаном 17 на виході відсепарованої води; 7 - соленоїдний клапан управління триходовим клапаном 16 подачі нафтопродукту в барабан; 8 - стиснене повітря для управління клапанами 16 і 17; 9 - вихід відсепарованої води; 10 - вихід чистого палива; 11 - підігрівач; 12 - вхід пара; 13 - вихід конденсату; 14 - вхід нафтопродукту в підігрівач від насоса; 15 - відведення нафтопродукту на рециркуляцію; 16 - триходовий клапан; 17 - запірний клапан; «А» - поповнення бака 1 прісною водою; «Б» - видалення шламу.

Другий етап - відкриття барабана. Це відбувається за допомогою рухомого поршня 9 (рис. 2.18) який може опускатися вниз (відкриття барабана) або підніматися вгору (закриття барабана) під дією спеціальної гідравлічної системи.

У верхньому (закритому) положенні рухомий поршень 9 підтримується тиском робочої води, яка надходить по трубопроводу 15 (рис. 18) В порожнину під ним.

Рух рухомого поршня вниз відбувається наступним чином: по магістралі 14 подається робоча вода в порожнину над керуючим кільцем 11, яке під тиском опускається вниз, долаючи зусилля пружин 12. При цьому відкриваються зливні канали 18, і вода з камери під поршнем виходить через канали і сопла 17 назовні. Поршень швидко опускається під тиском власної ваги і відцентрових сил обертається усередині барабана маси. Розвантажувальні пази 19; відкриваються, і порція шламу і брудної води різко викидається під дією відцентрової сили. При цьому діаметр «нейтрального шару» Дн різко збільшується, але він не повинен перевищувати зовнішнього діаметра верхньої розділової тарілки 6 щоб уникнути попадання палива в грязьову камеру.

Третій етап - закриття барабана. Після виходу води з камери 17 (рис. 18) керуючий кільце 11 під дією стислих пружин 12 піднімається вгору і перекриває вихідні пази 18. Робоча вода по трубопроводу 15 і внутрішнім каналах надходить в замкнуту порожнину під рухомим поршнем, піднімає його до щільного закриття барабана. Щільність забезпечується кільцем ущільнювача. По каналу 20 вода надходить до створення нормального гідравлічного затвора Дн, після чого її подача відключається і відкривається випускний патрубок «Г». На цьому цикл часткового вивантаження закінчено. Він триває не більше 1 секунди. Протягом всіх етапів циклу не припинялася подача палива в барабан і тривав процес сепарування і відведення палива по каналу «Б».

Система електронного керування ЕРС складається з програмного блоку ЕРС - 30 і ряду виконавчих пристроїв. Система забезпечує автоматичну роботу сепаратора відповідно до обраної програми, час між вивантаженням, інтервали між різними операціями в процесі вивантаження, пуску і зупинки сепаратора.

Нижче розглядається принцип роботи програмного блоку ЕРС - 30 і всієї системи сепарування Альфакс в цілому.


Читайте також:

  1. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
  2. BANKING SYSTEM. Банковская система
  3. D. СОЦИОИДЕОЛОГИЧЕСКАЯ СИСТЕМА ВЕЩЕЙ И ПОТРЕБЛЕНИЯ
  4. II. Бреттон-Вудська система (створена в 1944 р.)
  5. III. центральная нервная система
  6. ISO9000. Як працює система управління якістю
  7. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  8. IV. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ВИВЧЕНОГО
  9. The educational system of Great Britain (Система освіти Великобританії)
  10. V. СИСТЕМА ПОТОЧНОГО ТА ПІДСУМКОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ
  11. V. Систематизація і узагальнення нових знань, умінь і навичок
  12. V. Узагальнення та систематизація знань учнів.




Переглядів: 926

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Розбирання, ревізія елементів барабана сепаратора серії МАРХ | Експлуатація сепаратора фірми Laval загальні відомості

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.