Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Продування і випробовування газових мереж

Перед випробуваннями на міцність і щільність газопроводи продувають (для очищення від бруду, вологи і сміття) частинами, для чого використовують тимчасові засувки. Відвідну трубу спрямовують так, щоб сміття та сторонні предмети, що вилітають, не потрапили на людей, вікна і фасади будинків. Іноді газопроводи промивають водою або очищають, протягуючи "йоржі" тросом.

Підземні газопроводи випробовують двічі, переважно пневматичним методом: на міцність - у період будівництва і на щільність - після засипання траншеї.

Під час випробування підземних газопроводів низького і середнього тисків на міцність стики не присипають ґрунтом і не ізолюють. Якщо до вкладання газопроводу в траншею його зварені стики були перевірені фізичними методами контролю або якщо випробний тиск перевищує 0,6 МПа, то до початку випробувань стики ізолюють і присипають ґрунтом. Газопроводи високого тиску на міцність випробовують після ізоляції стиків і присипання їх м'яким ґрунтом на 20...25см.

Випробовує підземні газопроводи будівельно-монтажна організація в присутності замовника і представників газового господарства.

Розподілювальні газопроводи і газові мережі, дворові вводи випробовують після встановлення відключальної арматури, конденсатозбірників та іншого обладнання. Газопроводи перевіряють повністю або відрізками певної довжини: Dу<200 мм - 12 км; Dу<400 мм - 8 км; Dу>400 мм - 6 км.

Для вимірювання тисків використовують U - подібні манометри, пружинні манометри, класом, не нижчим за 1,5, або диференційні манометри. Газопроводи під час випробувань на міцність витримують під тиском не менше ніж годину, після чого тиск знижують до норми, яка встановлена для випробувань на щільність, обмилюють стики, оглядають газопровід і арматуру.

Випробні тиски під час випробувань на міцність: газопроводів низького тиску до 0,005 МПа - 0,3 мПа; середнього 0,005...0,3 МПа -0,45 МПа; високого 0,3...0,6 МПа - 0,75 МПа.

Виявлені дефекти ліквідують після зниження тиску в газопроводі до атмосферного і після відключення компресора.

Після випробувань газопроводу на щільність оформляють дозвіл на врізання в діючий газопровід. Тиск в газопроводі не знижують, але якщо на час виконання врізання він різко впав, то газопровід випробовують повторно. Надземні газопроводи всіх тисків під час випробувань на щільність витримують під випробним тиском не менше ніж ЗО хв, після чого, не знижуючи тиску, виконують зовнішній огляд і перевіряють мильним розчином всі зварені, фланцеві тарізьові з'єднання. Якщо протягом випробувань не виявлено падіння тиску за манометром, то газопровід витримав випробування.

Для пневматичних випробувань газопроводів застосовують пересувні повітряні компресори і компресорні станції. Випробовуючи окремі ділянки газопроводу, для заглушення торців використовують інвентарні заглушки з гумовим ущільненням. Під час випробувань всього газопроводу до його торців звичайно приварюють сталеві заглушки.


Читайте також:

  1. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  2. Абонентський стик ISDN мережі
  3. Адресація в IP-мережах
  4. Аналіз вузьких місць у мережі
  5. Апаратне забезпечення мереж
  6. Архітектура систем управління мережами
  7. Архітектури систем управління мережами
  8. Багатокрокове прогнозування з перенавчанням нейромережі на кожному кроці прогнозу
  9. Базові топології мережі
  10. Бальна оцінка стану контактної мережі
  11. Бездротові мережі
  12. Безкласова адресація та створення підмереж.




Переглядів: 1075

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Способи електрозахисту сталевих підземних трубопроводів | Випробовування і промивання теплових мереж

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.