МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Визначення причин аварій і бракуБрак Пошкодження неаварійного характеру Аварії Класифікація аварій і браку По водоводах, магістральних мережах і водонапірних баштах – пошкодження трубопроводів з порушенням цілісності труб і стиків, устаткування мережі (засувок зворотних клапанів, вантузів, випусків, фасонних частин), через що постає потреба припинення подавання води для їх заміни та ремонту. По насосних станціях: А. Пошкодження насосів всмоктувальної та напірної комунікацій, робочого колеса, напрямного апарата, з’єднань насоса з комунікаціями, а також вакуум-насоса, що сталося з будь-якої причини і призвело до припинення роботи насоса. Примітки. 1. Пошкодження основного устаткування, що міститься в резервуарі, також вважається аварією, якщо воно не було підготовлене до роботи, і цим було зумовлене припинення чи зменшення подавання води. 2. Аварійне простоювання устаткування та споруд вважається з моменту виведення їх з роботи до моменту включення до неї. Б. Пошкодження двигунів (електродвигунів, двигунів внутрішнього згоряння, парових машин) електросилового устаткування та мереж трансформаторів, масляних вимикачів, розподільних щитів, а також іншого основного устаткування, що сталися з будь-яких причин і потребують виключення або значного зниження параметрів нормального режиму. В. Пошкодження та вимушені порушення нормальної роботи іншого устаткування насосної станції, що спричинюють зменшення подавання води до міської мережі.
До таких пошкоджень належать:
Браком вважають: 1) зниження якості води проти встановленої стандартом у результаті виходу з ладу устаткування або приладів для очищення та дезинфекції води, а також через недбалу роботу обслуговуючого персоналу; 2) зниження напору в усій мережі або в окремих її ділянках через неправильне регулювання роботою споруд і режимом водопровідної мережі; 3) погіршення якісних показників роботи споруд і устаткування, спричинене порушенням правил технічної експлуатації з боку обслуговуючого персоналу.
Аварії та брак у роботі виникають з таких причин: а) з вини персоналу (оперативного, ремонтного, лабораторного та керівного): до аварій і браку в роботі з вини оперативного персоналу та персоналу лабораторії належать помилкові вмикання та вимикання устаткування, не провадження заходів щодо запобігання падінню тиску в мережі, погіршення якості очищення води, неправильне дозування реагентів тощо; до аварій і браку з вини ремонтного персоналу належать випадки неякісного ремонту устаткування та водопровідної мережі; до аварій і браку в роботі з вини керівного персоналу належать випадки, що сталися через невиконання протиаварійних заходів, несвоєчасне усунення аварійних вогнищ, допущення до роботи ненавченого та неперевіреного персоналу, несвоєчасне проведення профілактичних випробувань тощо; б) з вини заводів-постачальників і будівельно-монтажних організацій; до аварій і браку в роботі з вини заводів-постачальників, монтажних і будівельних організацій належать ті, за якими встановлено вину заводу або цих організацій (дефекти виготовлення та монтажу конструкцій, неякісній матеріал та ін.). У цих випадках вину завозу або будівельно-монтажної організації потрібно встановити документально, тобто зафіксувати відповідними актами комісії, фотознімками, лабораторними випробуваннями тощо, якщо дефекти не були виявлені та усунені в період будівництва, монтажу та пробної роботи; в) через стихійні лиха (повінь, ураган тощо); аваріями через стихійні лиха вважаються лише ті порушення режиму роботи устаткування, які не могли бути передбачені в процесі проектування та будівництва та водопроводу, а також не могли бути своєчасно попереджені персоналом підприємства; г) з вини абонентів, енергопостачальної організації та ін.: до аварій та браку в роботі з інших причин належать механічні пошкодження устаткування сторонніми особами, випадки, що сталися з вини абонентів через неправильні дії персоналу або дефекти устаткування в абонентів і з вини енергопостачальної організації (міської електростанції ТЕЦ та ін.).
Читайте також:
|
||||||||
|