Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Візуальне сприйняття

Графічний дизайн - як вид мистецтва

Графічний дизайн порівняно недавно стали вважати свого роду мистецтвом. Але, завдяки своєму розвитку, графічний дизайн стає все більш грамотним, дозволяючи створювати якісні, інформативні, зручні і приємні для перегляду об єкти (друковані, інтернет, інсталяції тощо). Але лише при правильному проведенні розробки графічного дизайну рекламані кампанії для будь-кого будуть приносити прибуток. Графічний дизайн, зроблений професійними фахівцями ніколи не зможе зіпсувати зовнішній вигляд вашого продукту, чого звичайно не скажеш про графічний дизайн зроблений руками і силами, дилетантів, непрофесіоналів, яких в надлишку знаходиться на навколо нас.
Термін комунікація походить від латинського слова «communis», що в перекладі на українську мову означає «загальне», тобто той, хто передає інформацію, хоче встановити «загальність» з тим, хто її отримує. Комунікації – це обмін інформацією за допомогою слів, літер, символів, жестів.

Графічний дизайн — це створення візуально-інформативної комунікації між графічним об'єктом і аудиторією. Основним завданням графічного дизайну є залучення уваги, візуальне виокремлення інформації або товару із загального потоку. Більше 80% інформації людина сприймає очима.

Наша здатність сфокусувати зір і сприймати деталі обмежена дуже вузьким кутом зору. Оглядаючи поле зору, наші очі постійно рухаються, фокусуючись то в одному напрямку, то в іншому, і сканують оточуючі нас об'єкти з метою отримання візуальної інформації. Потім мозок інтерпретує візуальні дані, зібрані очима, і створює з них візуальні образи, які ми можемо розпізнати і зрозуміти.

Нормальний процес сприйняття утилітарний і спрямований на пізнавання. При погляді на стілець ми дізнаємося, що це стілець, якщо його форма і контури співпадуть із «образом стільця», який ми бачили і використовували раніше. Якщо ми будемо розглядати стілець більш уважно, то зможемо сприйняти його особливу форму, розміри, пропорції, колір, текстура і матеріал.

Ця здатність бачити понад те що є в очевидь - винятково важлива для дизайнерів. Ми повинні постійно прагнути бачити і усвідомлювати конкретні візуальні характеристики речей і розуміти, які можна встановити між ними з метою створення естетики візуального оточення.

Практичне заняття_1.

Робота над пошукавими замальовками архітектурних пейзажів – різні матеріали та техніки. (Київ, Україна, всесвіні перлини архітектури, екзотичні краєвиди)

 

Практичне заняття_2.

Виконання зображень елементів архітектурного пейзажу основі опанованих проектно-графічних технік – крапка, лінія, пляма.


Читайте також:

  1. III. Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу
  2. IV. Сприйняття та усвідомлення навчального матеріалу
  3. Відчуття і сприйняття
  4. Відчуття та сприйняття.
  5. Відчуття та сприйняття.
  6. Вплив кольору на сприйняття простору
  7. Впровадження моделей сприйняття
  8. Закони зорового сприйняття кольору
  9. Закони зорового сприйняття товару
  10. Застосування закономірностей уваги та сприйняття
  11. Зв'язок між зоровим сприйняттям довгих хвиль і суб’єктивним відчуттям світла




Переглядів: 4672

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Мистецтво.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.