Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Повна автоматизація управління підприємством

АСУП складається з великої кількості елементів різних рівнів і різного призначення. До них належать модулі, блоки управління, задачі, управлінські процедури, функції, операції та ін. Базові системи типу ERP, як правило, представляють собою ієрархічні структури, які складаються з елементарних управлінських процедур, призначених для включення до АСУП.

Інтеграція передбачає таке об’єднання і погодження управлінських функцій і процедур, щоб в ході процесу управління підприємством забезпечувалась оптимізація його поведінки.

Інтеграція проявляється в усіх без винятку функціональних і забезпечувальних підсистемах.

В підсистемі технічного забезпечення – це локальні обчислювальні мережі і забезпечення зв’язку підприємства із зовнішнім середовищем через глобальні мережі. В підсистемі інформаційного забезпечення – це ведення баз даних під управлінням СУБД. Інтеграція математичного забезпечення проявляється перш за все в узгодженні входів і виходів математичних моделей, комплексуванні різних моделей (наприклад, прогнозування і планування), цілісності і не протиріччі системи математичних моделей. Інтеграція програмного забезпечення проявляється в тому, що воно будується у вигляді складного і разом з тим глибокого програмного комплексу, який дозволяє виконувати програми в необхідній послідовності і в необхідних сполученнях. Інтегровані АСУП, побудовані на основі однієї базової системи ERP, виводять підприємство на новий рівень інтеграції організаційного забезпечення завдяки уніфікації інтерфейсу користувача. Особливо відчутний цей ефект у великих АСУП, де нова система приходить на зміну сотням старих локальних систем. Практичним результатом переходу до нової системи стає єдиний для всього підприємства стандарт на способи взаємодії користувачів з системою.

Системи управління підприємством (ERP), автоматизації виробництва (САМ), автоматизації проектування продукції і технологічних процесів (CAD) об’єднуються в інтегроване комп’ютерне виробництво (СІМ).

АСУП будується з орієнтацією на управління виробничим процесом як єдиним цілим, а не на автоматизацію окремих підрозділів, які займаються управлінням.

Таким чином, комплексна автоматизація управління сприяє подолання бар’єрів між різними службами управління. Одним із проявів цього процесу є використання в різних службах одних і тих же функцій, необхідних для підготовки різних управлінських рішень. Наприклад, перевірка рівня запасів на складі виконується як при надходженні зовнішнього замовлення, так і при формуванні виробничого замовлення або замовлення на придбання.

Інтеграція в одному рішенні інформації про декілька різнорідних ресурсів проявляється, як правило, на верхніх рівнях планування.

Інтеграція функцій управління у вигляді структур, які включають функції планування, обліку, контролю, регулювання, аналізу, забезпечує взаємозв’язок і безперервність прийняття рішень в ході управління.

Ці структури об’єднуються між собою по вертикалі в більш складні взаємопов’язані ієрархічні структури. Інтеграція між ними забезпечується шляхом погодження функцій, входів, виходів і частоти вирішення задач управління. Наприклад, задача планування на більш глибокому рівні є по суті задачею регулювання для верхнього рівня. В такому ж співвідношення можуть знаходитися і періоди планування і регулювання двох суміжних рівнів.

Перераховані способи інтеграції є основою формування складних функціональних структур, які складаються з великої кількості пов’язаних між собою функцій управління. Розриви інтеграційних зв’язків, випадання необхідних функціональностей або їх слабка реалізація знижують ефективність управління, оскільки створюють на ній “вузькі місця”, “глухі кути”, призводять до рішення задач на основі неточної і / або неповної інформації, понижують якість рішення та ін. Тому при проектуванні і експлуатації системи питанню інтеграції повинна приділятися особлива увага.

 


Читайте також:

 1. ERP і управління можливостями бізнесу
 2. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
 3. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
 4. Oracle Управління преміальними
 5. А. Видання прав актів управління
 6. Автоматизація банківської діяльності в Україні
 7. Автоматизація вводу
 8. Автоматизація виробництва
 9. Автоматизація виробничих процесів
 10. Автоматизація водорозподілу з комбінованим регулюванням
 11. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
 12. Автоматизація водорозподілу регулювання зі сталими перепадами
Переглядів: 538

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Автоматизація за напрямами | Електромашинний підсилювач з поперечним полем

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.