Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Лекція №9

Аварійно-диспетчерської служби створюються безпосередньо в організації, яка обслуговує будинки даної технічної дільниці.

При диспетчерській службі цілодобово повинна знаходитися розрахункова кількість працівників, якщо технічну експлуатацію будинку або окремих його інженерних систем здійснюють спеціалізовані служби (наприклад газова) тоді в даній організації на договірних умовах виділяють склад аварійно-диспетчерських служб необхідну кількість працівників для кожної зміни, виходячи з умови цілодобової роботи диспетчерської системи. Для усунення несправностей або аварій, які вимагають використання великих механізмів, або спеціального обладнання (зварювальні апарати, землерийна техніка, бульдозери, екскаватори, компресори і т д) створюється централізовані аварійно-відновлювальні підрозділи, в яких на балансі знаходиться відповідна техніка та обладання, необхідна кількість яких приймається відповідно до розрахунків, яких в якості каналів приймається відповідна машина або механізм. З їх відповідною продуктивністю за 1 часу (інтенсивність виконання робіт по заявках).

Керівники ремонтно-експлуатаційних організацій повинні здійснювати постійний контроль за своєчасним виконанням заявок та приймати оперативні заходи по усуненню аварій та несправності, які виникають.

Старший диспетчер або черговий майстер аварійно-диспетчерської служби щодено повинен доповідати в письмовій формі керівнику відповідної ремонтно-експлуатаційної організації про кількість поступлених та виконаних заявок, а також про вжиті заходи для виконання робіт по заявках, які на момент доповіді знаходяться на виконанні. Для оперативного усунення аварій та несправностей аварійно-диспетчерських службах повинні знаходитися схеми інженерних комунікацій та внутрішньо-будинкових систем зі вказанням відключаючих пристроїв (крани, засувки). На випадок виникнення великих аварій аварійно-диспетчерський підрозділ складають мобілізаційні плани зі схемами притиснення додаткових матеріальних і трудових ресурсів.

Правила утримання місць загального користування.

Необхідно слідкувати щоби горищні приміщення, сходові клітки, вестибюлі, коридори, кухні не загромаджувалися предметами домашнього вжитку та не пристосовувалися під кладочки та інші допоміжні приміщення. Горищні приміщення повинні утримуватися в чистоті, бокові вікна повинні бути заскленні та закриті. Для утеплення горищних перекрить забороняються використовувати тирсу, торф та інші горючі матеріали.

Складувати дрова або інші легкозаймисті матеріали в лікувальних або напівпідвальних приміщеннях дозволяється тільки при наявності над ними негорючих перекрить. Будівництво господарських приміщень, тимчасових скаладів або добудов чи прибудов, переобладнання приміщень, а також перепланування квартир дозволяється лише при наявності відповідного дозволу погодженого пожежно-техн комісією. Всі дороги та під’їзди до будинків необхідно утримувати в належному стані, регулярно очищувати або підтримувати в чистоті та освтлювати в темний період доби. Заборонено використовувати проїзди або проміжки між окремими будинками для складування матеріалів або обладнань. Підходи до пожежних гідрантів повинні бути завжди вільними, а взимку очищеними від льоду і снігу.

Засоби пожежогасіння, (бочки з водою, відро, вогнегасники, внутрішні пожежні гідранти і т д), які знаходяться в будинку необхідно завжди тримати в справному та в готовому до використання стані.

Загальні правила утримання дворових територій. Через неправильне утримання дворових територій виникають дефекти в стінах та підлогах поверхів цокольних та напівцокольних поверхів.

Серед дефектів можна відзначити такі: промокання стін та сирість в цокольній частині, сирість та підтоплення водою в підвалі. Утворення тріщин в стінах та фундаментах. Відхилення підлоги підвалу і т д.

Правильнее утримання дворової території включає в себе:

1. Підтримання постійно в справному стані систем відведення дощових, талих, поверхневих та грунтових вод.

2. Своєчасне вивезення сміття, побутових відходів, дезинфекція місць зберігання сміття або відходів.

3. Утримання в справному стані огороджень.

4. Утримання в належному стані проїздів, тротуарів, пішохідних доріжок, будинкових підмосток та їх свочасний ремонт.

5. Своєчасне очищення від снігу дахів та вивезення його з дворової території.

6. Утримання в належному стані зовнішньої мережі водопроводу та каналізації теплових мереж систем при підготовці до експлуатації в зимових умовах пожежних кранів.

7. Утримання в справному стані зовнішніх мереж електроосвітлення каналізацій, звязку, а також системи захисту.

8. Догляд за деревами, газонами, живими огродженнями та іншими територіями заданих насаджень.

Сміттєзбірники встановлюють на відстані не більше 50 м один від одного по фасадній лінії центральної частини міста. 50 м один від одного і на відстані не більше 100 м один від одного на решті міських вулиць у дворах. На території домоволодіння встановл сміттєзбірники для твердих відходів, окремо для макулатури, для скла, металобрухту та харчових відходів. Для збирання сміття використовуються металеві сміттєзбірники об'ємом 50-100 л, які встановлюють в спеціальному приміщенні або під навісом на забетоновані або асфальтобетоновані поверхні, для будинків з кількістю жильців 240-300 і > чоловік можуть використовуватися контейнери об'ємом 400-800 л на один переносний сміттєзбірник необхідно 2 м2 площі. Місця розташування сміттєзбірників погоджуються у встановленому порядку у відповідності з органами санітарно-гагаєнічної служби. В одному місціц не рекомундується розташовувати >12 переносних сміттєзбірників.

При необх розташувані більшої кількості сміттєзбірників доцільно використовувати контейнери для сміття. Майданчики для ростановки сміттєзбірників повинні бути обладнані водопроводом.

Сміттєзбірники в приміщеннях відділяються від інших, несучим водо та газонепроникними стиками. Дані приміщення обов’язково обладнуються вентиляцією і по можливістю – природнім освітленням.

Території трамвайних, тролейбусних або зупинок громадського транспорту, які належать до території домоволодіння прибираються та утримуються відповідними працівниками жеків.

Територію для кіоску, торгівельного павільйону і т д на відстані 5 м прибирає персонал даної торгівельної точки.

Будівельне сміття повинно зберігатися окремо, та виводитися по мірі нагромадження силами та засобами організацію, яка виконує ремонт, але не рідше ніж 1 раз на 10 днів.


Читайте також:

  1. Вид заняття: лекція
  2. Вид заняття: лекція
  3. Вид заняття: лекція
  4. Вид заняття: лекція
  5. Вид заняття: лекція
  6. Вступна лекція
  7. Вступна лекція 1. Методологічні аспекти технічного регулювання у
  8. Клітинна селекція рослин.
  9. Колекція фонограм з голосами осіб, які анонімно повідомляли про загрозу вибуху
  10. ЛЕКЦІЯ (4): Мануфактурний період світової економіки
  11. Лекція - Геополітика держави на міжнародній арені
  12. Лекція 02.04.2013




Переглядів: 443

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Лекція №8 | Формування ОСУ для забезпечення змін.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.019 сек.