Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Результати війни в Україні

Четверта світова війна має дві складові: зовнішню і внутрішню. Зовнішня війна ведеться США і НАТО проти різних країн за допомогою звичайної зброї. Найбільш значущими традиційними збройними конфліктами були війни проти Югославії (1999), Афганістану (2001), Іраку (2003), Лівії (2011), Сірії (2012, 2013…).

В умовах звичайної війни ми маємо численних дійових осіб, до яких належать:

― ворог, який веде цілеспрямовані дії щодо захоплення території і ресурсів;

― підсобники ворога — ті, хто свідомо перейшов на його бік й намагається щось отримати за своє зрадництво;

― жертви війни — вбиті воїни й мирні жителі;

― велика кількість поранених, інвалідів, контужених;

― армія, яка веде бій.

Внутрішня громадянська інформаційно-психологічна війна ведеться проти багатьох країн, у тому числі й республік колишнього Радянського Союзу. В умовах інформаційно-психологічної війни можна також виділити дійових осіб, тільки основний удар спрямовано не на тіло людини, а на її душу, на моральні якості людини.

Російський вчений В. Задерій зробив досить вдалу спробу охарактеризувати сучасне суспільство на пострадянському просторі[70]. Він визначив п’ять типів людей, які беруть участь у внутрішній громадянській інформаційній війні.

Згідно з його класифікацією до громадянського суспільства належать такі дійові особи:

2. "Явні паразити", які свідомо і цілеспрямовано захоплюють територію та ресурси країни (1—2 %).

3. "Мародери" — підсобники ворога, які поспішають нажитися в умовах безладу і хаосу (5—7%).

4. "Живі трупи"— основна маса населення (80—85%), жертви інформаційно-психологічної війни, які фізично ще виживають, але моральних сил для опору в них уже немає. Це основний суб’єкт маніпуляції, що діє на них як допінг. Але час минає і вимагає значно сильнішої дози допінгу, щоб маси в потрібний час проявили активність, зокрема й на виборах.

5. "Контужені" в інформаційній війні (5—7 %). Вони розуміють усі процеси, що відбуваються, але втішають себе різними ілюзіями, готові до боротьби, але не здатні бачити її шляхи і стають заручниками різних лідерів, у тому числі й штучно саме для них створюваних.

6. "Передовий загін" (1—2 %), це саме ті бійці, які не тільки розуміють, що триває Четверта світова війна, а й ведуть посильну боротьбу за свободу й незалежність Батьківщини.

Така класифікація характерна й для України, і хто цього не бачить і не розуміє процесів, що відбуваються в нашій державі, той уже нічого й ніколи не зрозуміє.

Для перемоги в невидимій війні і здійснення переходу від натовпо-елітарної суспільної системи до нової, духовної системи світоустрою потрібно, щоб український народ піднісся розумом, тілом, емоціями й духом. Кожному із нас необхідно вирватися зі звичної нам суєти, знайти вільний час і сили й неодмінно займатися світоглядною самоосвітою, щоб діяти самостійно з Божою допомогою і в її руслі, не задаючи запитань "що робити?", "чого ви бажаєте, щоб я виконав?". А по добрій волі безкорисливо допомагати іншим, приймаючи з радістю їхню допомогу відповідно до щирого бачення й розумінням процесів, які відбуваються, їхніх перспектив у перебігу подій. Кожен повинен поставити собі за мету досягти емоційної позитивної самодостатності особистості, що не залежить від обставин, досягти людського ладу психіки.

Тільки піднявшись до цього рівня, усвідомивши себе по-справжньому людиною, кожен матиме можливість досягти успіхів у пізнанні об’єктивної реальності, у будь-якій своїй діяльності завчасно побачити той рубіж, за яким помилки в пізнанні стають небезпечними й спричиняють більш-менш важкі наслідки, побачити й не переходити цю межу. Тобто питання зводиться до усвідомлення у процесі життя того, що перебуває по один й по інший бік названого рубежу. І для цього абсолютно недостатньо мати знання, навички, кваліфікацію й спеціальність — тому що все це тільки додане до нашого ладу психіки. І тут не може бути місця введенню у свій раціон алкоголю, нікотину й будь-яких інших наркотиків. Адже ваш мозок — не цвинтар убитих алкоголем нейронів! І ще одна немаловажна умова — будьте оптимістами. Оптимізм — це спосіб мислення, існування, необхідний інгредієнт успіху на будь-якому поприщі. Гарний настрій, позитивні емоції — норма для людського ладу психіки в усіх без винятку життєвих обставинах.

Як же протистояти сторонньому інформаційному впливу і таким чином домогтися справжньої інформаційної безпеки свого народу? Відповідь досить проста. Потрібно оволодіти інформаційною зброєю в усій її різноманітності її виявах і спрямувати її на служіння своєму народу.

Іншими словами, необхідно виробити життєздатну і національно орієнтовану концепцію розвитку свого народу, що ґрунтуватиметься на світоглядній доктрині та національній ідеології. В інформаційному плані вони мають охоплювати ефективну концептуально-методологічну базу, визначення коріння свого народу та перспектив його вписування в Глобальний історичний процес. На основі національних особливостей системи ідеологічних поглядів свого народу прийняти самобутню ідеологію, здатну сформувати систему просвіти українського народу з метою зруйнування натовпо-елітарного суспільства і побудови повноцінної концепції матеріальної безпеки народу. Сформувати національну Доктрину інформаційної безпеки, де основними є світогляд та ідеологія.

Сьогодні ми всі, весь народ, стоїмо перед вибором: або змиритися з поразкою й перетворитися на натовп рабів, який будуть пасти на сировинних плантаціях нові господарі світу; або, усвідомивши суть Четвертої світової війни, опанувати її формами й методами, перейти в рішучий наступ.

Для того, щоб перемогти в новій війні, треба мати потужнішу, ніж в агресора, інформаційну зброю, непохитний дух і вірити в те, що наша справа справедлива, й ми переможемо, потрібно опанувати всією необхідною інформацією.

Така інформаційна-психологічна зброя для перемоги в Четвертій світовій війні, у нас є. Потрібні знання й практичні справи. Необхідно засвоїти ці знання й здійснити свій задум щодо справедливого життєустрою.

Четверта світова війна тільки розпочалася, а ми вже знаємо про неї все. Ми не програли "холодну війну". Це чергова неправда, спрямована на те, щоб ми припинили опір і здалися. Так, ми програли ряд боїв у цій інформаційній війні, але ж вона ще не закінчена. Ми, українці, війну виграємо. У нашій історії були моменти, коли здавалося, що немає ніякої надії, що країна в руках окупантів, а армія зазнає поразки за поразкою. Але завжди були люди, які говорили: "Ворог буде розбитий! Перемога буде за нами!" І ця перемога приходила, і країна ставала ще сильнішою й могутнішою. Так буде й зараз!

Нам слід усвідомити стан війни і сформувати єдину цілісну концепцію для виходу із глобальної кризи, до якої прямує західний світ. І тільки опанувавши цими знаннями, ми зможемо захистити свій дім, свою країну, своїх дітей, відбити агресію будь-якого виду. Заради цього варто жити й боротися!


Читайте також:

  1. Автоматизація банківської діяльності в Україні
  2. Аграрні відносини в Україні у ХVІ - перш. пол. ХVІІІст.
  3. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  4. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  5. Адвокатура в Україні: основні завдання і функції
  6. Адміністративне судочинство в Україні
  7. Адміністративний устрій та окупаційний режим в Україні під час війни 1941-1945 рр
  8. АКТИВІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОГО РУХУ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ
  9. Алкени – вуглеводні, в молекулах яких є один подвійний зв’язок між атомами вуглецю . Алкені називають також олефінами або етиленовими вуглеводнями.
  10. Аналіз економічної та неекономічної результативності маркетингової діяльності
  11. АНаліЗ СТанУ ЗДОРОВ'Я ДІТеЙ І ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ
  12. Аналіз стану та проблем реалізації Болонського процесу в Україні за ключовими напрямками.




Переглядів: 373

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Українці на нелегальному становищі | Сценарії інформаційної війни в Україні

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.