Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Принципи, пов”язані з ринковим середовищем

Принципи, пов'язані з ринковою середовищем – залежності, відповідності, від попиту й пропозиції, конкуренції, зміни – дозволяють визначити:

- залежність вартості об'єкта нерухомості з його місцеположення, відповідність нерухомого майна по архітектурному стилю й рівнем зручностей потребам ринка,

- пропозиції й попиту на конкретні об'єкти нерухомості,

- рівень конкуренції над ринком нерухомості

- зміна вартості об'єктів нерухомості під впливом фізичного й морального зносу

Принцип залежності- якість місце розташування залежить від фізичних параметрів дільниці, що відповідають прийнятому в районі типу землекористування, а також від його близькості до економічного середовища. Ці характеристики разом складають сітус або економічне місцеположення нерухомого майна

Грамотне використання цієї групи принципів дозволяє власнику об'єкта нерухомості отримати оптимальний дохід у конкретній економічній ситуації .

Вартість об'єкта нерухомості схильна до впливу зовнішніх факторів і сама впливає на вартість інших об'єктів в прилеглій місцевості.

Наприклад: надлишок пропозиції у разі одночасного будівництва різними фірмами на одному «п'ятачку» будинків схожого класу об'єктивно призведе до їх зниження вартості об'єктів нерухомості.

Принцип відповідності.

Оціночний «принцип відповідності» передбачає відповідність архітектурного стилю, і рівня зручностей (послуг) нових об'єктів нерухомості потребам і очікуванням ринку.

Якщпо будинок побудовано із надмірностями, і їхні витрати з його побудови в кілька разів вище, ніж в інших, то ринкова вартість дорожчого будинку відбиватиме його реальну вартість (ціна угоди швидше все буде нижче реальних витрат за будівництво). І, навпаки, внаслідок реконструкції та активного функціонування сусідніх об'єктів нерухомості може бути підвищено вартість що оцінюється об'єкта.

Вартість нерухомого майна залежить від рівня однорідності будівлі у районі, яка утримує майнові вартості певному рівні, і гарантує, що вартість будь-якого об'єкта не опуститься нижче цього рівня (за умови змісту об'єкта в нормальному стані).

Если підтримку відповідності у районі сприяє збереженню вартостей одному рівні, його порушення б'є по них негативно. Порушення принципу відповідності можна поспостерігати на дачних селищах, де ділянки продавалися різних категорій власників на певний час. Розташування поруч дорогих чи дешевих об'єктів викликає зменшення цінується дорожчий недвижимости.

Принцип попиту і пропозиції

Вартість об’єкта визначається взаємодією попиту і пропозиції

Суть «принципу у тому, що в оцінці об'єкта нерухомості треба розуміти як впливають на попит ринку нерухомості пропозиція.

Якщо попит зростає і знижується пропозиція, то підвищується вартість об'єкта нерухомості, і, за скорочення від попиту й збільшенні пропозиції вартість об'єкта нерухомості буде знижуватися.

Принцип конкуренції

Якщо дохід на ринку перевищує рівень, необхідний для сплати факторів виробництва ринку, загострюється конкуренція, що призводить до зниження середнього рівня чистих доходів.

Суть «принципу конкуренції» у тому, що ринковий попит породжує прибуток, а прибуток створює конкуренцію – силу, що зумовлює вирівнюванню дохідності ринку нерухомості.

зверхприбуток веде до руйнівної конкуренції, оскільки зростання конкуренції веде до зростання пропозиції над ринком. У цій ситуації, якщо, наприклад, попит зростає, ціни на всі об'єкти нерухомості снижується.

Принцип зміни».

Последний із групи принципів, що з ринкової середовищем, це принцип, що характеризує зміни корисності об'єктів нерухомості у цьому місці.

Як відомо, об'єкти нерухомості постійно створюються та з різних причин ліквідуються, згодом змінюється характер землекористування. Відбувається коливання обсягу грошової є і відсоткові ставки. Виникають нові економічні умови. Сучасні технологічні і соціальні тенденції пред'являють нові вимоги до об'єктах нерухомості. Демографічний розвиток породжує потреби у різні види житла. Перетерплюють зміни побажання і смаки населення. Житлові райони проходять через цикли зростання, зрілості, занепаду й відновлення.

Все чинники піддаються змін в часі та тому оцінка об'єкта нерухомості здійснюють на конкретну дату.


Читайте також:

  1. Бюджетне фінансування видатків, його принципи, форми і методи
  2. Визначення психології як науки, її значення, основні принципи, завдання
  3. Відповідальність підприємництва перед навколишнім природним середовищем.
  4. Державна реєстрація суб'єктів господарювання: поняття, принципи, порядок
  5. Кадрове планування на підприємстві: значення, цілі, задачі, принципи, етапи
  6. Корозія – це окисно-відновний процес руйнування металів у результаті їх фізико-хімічної взаємодії з навколишнім середовищем, який протікає самодовільно.
  7. Мета, завдання, принципи, напрями виховання у ВНЗ
  8. Мета, принципи, основні завдання ЦЗ.
  9. Моделі господарювання країн з розвинутими ринковими інституціями
  10. Обмін речовин між організмом і зовнішнім середовищем як основні умови життя
  11. Об’єкти, суб’єкти, принципи, методи та функції державного регулювання
  12. Основні принципи, правила системи сертифікації УкрСЕПРО та порядок проведення обов'язкової сертифікації




Переглядів: 1331

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ділянки надр, відособлені водні об'єкти. | Нормативні та регулюючі документи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.