Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


ЧЕРГОВИЙ З КОМПЛЕКТУВАННЯ ПАСАЖИРСЬКОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ

ОПЕРАТОР СЛУЖБИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Завдання та обов'язки. Розглядає скарги та претензії пасажирів, які стосуються перевезень багажу, проводить розслідування порушень, які допущено під час перевезення та обслуговування пасажирів, організовує розшук загубленого багажу, веде облік претензій. Проводить службове розслідування щодо претензій, які виникають під час порушення встановленого порядку обслуговування пасажирів, скарг на втрату, крадіжку, затримку доставляння або пошкодження їх речей під час перевезення повітряним транспортом. Веде розшук багажу, що не надійшов до місця призначення, аналізує скарги та претензії, які надійшли від пасажирів. Надає начальнику служби організації пасажирських перевезень матеріали на втрату та крадіжку речей пасажирів для передачі їх до управління внутрішніх справ аеропорту. Організовує доставку знайденого багажу пасажиру, взаємодіє з іншими підрозділами авіапідприємства щодо скарг пасажирів.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; накази, інструкції та інші організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства, що регламентують організацію пасажирських перевезень; правила розшуку багажу, що не надійшов до місця призначення; правила користування необхідними автоматизованими системами; організацію виробництва та управління; основні положення трудового законодавства; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта та професійна підготовка за встановленою програмою. Без вимог до стажу роботи.

У разі міжнародних перевезень - знання іноземної мови в обсязі, передбаченому програмою спеціальної підготовки.

Завдання та обов'язки. Здійснює приймання, оформлення, одержання та видавання багажу авіапасажирам. Здійснює розрахунок з пасажирами за провезення багажу понад встановленої норми. У разі необхідності виконує роботи з реєстрації авіаквитків під час посадки та висадки пасажирів. Приймає багаж у авіапасажирів під час реєстрації авіаквитків, супроводжує багаж до літака та здає його за кількістю місць бортпровіднику з оформленням відповідних документів; приймає багаж у бортпровідника рейсу, що прибув, супроводжує багаж до місця видавання багажу. Видає багаж пасажирам, що прибули згідно з ідентичністю номерів на багажній бірці і відривній частині бірки; виконує з пасажирами перерахунок за перевезення багажу понад встановленої норми з оформленням квитанції платного багажу; оформлює відповідні документи на багаж; здійснює оформлення встановленої документації; у разі потреби, здійснює реєстрацію, зустрічає та забезпечує посадку пасажирів.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; накази, інструкції та інші організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства, що безпосередньо стосуються до роботи; порядок роботи аеровокзалу; правила перевезення пасажирів та багажу; правила користування прибиральними машинами, механізмами та приладами; тарифні керівництва; форми проїзних та провізних документів; інструкцію з використання пасажирських квитків усіх примірників та категорій; розклад руху повітряних суден; основні маршрути прямування пасажирського транспорту; основні положення трудового законодавства, основи наукової організації праці; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка за встановленою програмою. Без вимог до стажу роботи.


Читайте також:

 1. АДАПТАЦІЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ДО ЗМІНИ ЇЇ ЗАВАНТАЖЕННЯ.
 2. Аналітичний розрахунок завантаження горловин
 3. Аналітичний розрахунок сумарного завантаження типових перетинань
 4. Біофільтри із пластмасовим завантаженням .
 5. Доставка і завантаження руди
 6. Економічна оцінка ефективності роботи і розвитку пасажирського транспортного комплексу.
 7. Завантаження системи
 8. Загальний аналітичний розрахунок сумарного завантаження горловини
 9. Збройні Сили України. Комплектування і військова служба в Збройних Силах України
 10. Класифікація ліній пасажирського сполучення і планування пасажирських перевезень
 11. Комплектування
 12. КОМПЛЕКТУВАННЯ АРХІВІВ
Переглядів: 328

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
НАЧАЛЬНИК АГЕНТСТВА ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ | АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.