Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



НАЧАЛЬНИК АГЕНТСТВА ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ

Диспетчер служби перевезень

Лекція 3.5

Тема: ” Зміст, характер та сфери майбутньої професійної діяльності”

План:

1. Зміст та характер професійної діяльності техніка-технолога з перевезень.

2. Характеристика різних рівнів підготовки.

 

Мета:визначення сфери майбутньої професійної діяльності та її характеристика.

Зв’язок з іншими дисциплінами:Введення в спеціальність, Економічна теорія.

1. Вимоги до рівня теоретичної підготовки і практичних навичок у процесі організації підготовки фахівців визначені кваліфікаційними характеристиками, які наведені у довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників.

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників –систематизований за видами діяльності збірник описів професій, які наведені в Класифікаторі професій (КП).

Довідник є нормативним документом, обов’язковим у питаннях управління персоналом в організаціях усіх форм власності та видів економічної діяльності. Кваліфікаційна характеристика професій працівника має такі розділи: „Завдання та обов’язки”, „Повинен знати”, „Кваліфікаційні вимоги”, „Спеціалізація”, „Приклади робіт”.

Завдання та обов’язки:здійснює за допомогою засобів автоматизації, механізації та зв’язку (або без них) оперативне керування технологічними процесами та організацією авіаперевезень відповідно до виробничої програми, розкладу руху повітряних суден та добовим планом польотів. Координує внутрішню робочу ділянку організації перевезень, організовує взаємодію між дільницею та іншими службами авіапідприємства з метою забезпечення максимальної комерційної завантаженості та регулярності польотів повітряних суден. Виявляє резерви виробництва, бере участь у складанні та внесені змін до добового плану польотів. Веде установлену документацію та звітність.

Повинен знати:повітряний кодекс України; накази, інструкції; виробничі зв’язки між підрозділами підприємства; розклад руху повітряних суден; добовий план польотів; організацію планування; норми охорони праці; основи економіки, організації праці; правила побудови та застосування міжнародних тарифів; правила роботи митних, карантинних органів контролю; міжнародні телеграфні коди.

Кваліфікаційні вимоги:базова або неповна вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Знання іноземної мови в обсязі, передбаченому програмою спеціальної підготовки.

Завдання та обов'язки. Організовує роботу та веде облік агентів з організації обслуговування пасажирських авіаперевезень, забезпечує своєчасну реєстрацію авіаквитків та прийняття речей пасажирів, які відлітають, зустріч пасажирів, які прилетіли. Планує роботу агентів у відповідності до плану польотів, змін та доповнень до нього і технологічного графіку, одночасно контролює рівномірну їх зайнятість. Здійснює контроль за обслуговуванням рейсів повітряних суден, які відлітають з аеропорту та прилітають в аеропорт. Аналізує причини порушень технології роботи, які виникли з вини агентів, вживає заходів щодо їх уникнення. Проводить інструктаж агентів перед початком зміни. Контролює виконання агентами технології роботи. Організовує технічне навчання, підвищення кваліфікації та введення до строю нових працівників. Підміняє у разі потреби агентів. Вживає заходів щодо забезпечення робочих місць агентів необхідним обладнанням, бланками, документацією та канцелярськими приладдям.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; накази, інструкції та інші організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства, що регламентують організацію пасажирських перевезень; розклад руху повітряних суден; правила оформлення перевізної документації; основні положення трудового законодавства; основи наукової організації праці, організацію виробництва та управління; правила та норми охорони праці; виробничої санітарії та протипожежного захисту.

У разі міжнародних перевезень повинен знати правила іміграційного контролю та іноземну мову в обсязі, що передбачений програмою спеціальної підготовки.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві і стаж роботи за професією агента з організації обслуговування авіаперевезень - не менше 1 року.


Читайте також:

  1. Види пасажирських сполучень і класифікація пасажирських поїздів.
  2. Види сполучень і класифікація вантажних перевезень
  3. Г. Сковорода – родоначальник української класичної філософії
  4. Експлуатація повітряних ліній електропередачі напругою до 10 кВ
  5. Забезпечення безпеки виробництва робіт вантажо­підіймальними машинами поблизу контактної мережі і повітряних ліній усіх призначень і напруг.
  6. Задачі предмету “Транспорт і шляхи сполучень”.
  7. Заняття № 1 Види бойових документів, які розробляються командиром підрозділу (начальником служби) в бою.
  8. Заступник начальника регіональної митниці, митниці
  9. Заступник начальника регіональної митниці, митниці
  10. Кваліфікаційна характеристика начальника відділу транспортно-експедиційної роботи
  11. Креслення сполучень.
  12. Міжнародні інформаційні агентства




Переглядів: 704

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Лекція 2.4 | ЧЕРГОВИЙ З КОМПЛЕКТУВАННЯ ПАСАЖИРСЬКОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.