Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Платформенний підхід

При побудові систем управління великими локальними і корпоративними мережами зазвичай використовується платформний підхід, коли індивідуальні програми управління розробляються не «з нуля», а використовують служби та примітиви, що надаються спеціально розробленим для цих цілей програмним продуктом - платформою. Прикладами платформ для систем управління є такі відомі продукти, як HP Open View, SunNet Manager і Sun Soltice, Cabletron Spectrum, IMB / Tivoli TMN10.

Ці платформи створюють загальну операційне середовище для додатків системи управління точно так само, як універсальні операційні системи, такі як Unix або Windows NT, створюють операційне середовище для додатків будь-якого типу, таких як MS Word, Oracle і т. п. Платформа зазвичай включає підтримку протоколів взаємодії менеджера з агентами - SNMP і рідше CMIP, набір базових засобів для побудови менеджерів і агентів, а також засоби графічного інтерфейсу для створення консолі управління. У набір базових засобів зазвичай входять функції, необхідні для побудови карти мережі, засоби фільтрації повідомлень від агентів, засоби ведення бази даних. Набір інтерфейсних функцій платформи утворює інтерфейс прикладного програмування (API) системи управління. Користуючись цим API, розробники з третіх фірм створюють закінчені системи управління, які можуть управляти специфічним обладнанням відповідно до п'ятьма основними групами функцій.

Зазвичай платформа управління поставляється з яким-небудь універсальним менеджером, який може виконувати деякі базові функції управління без програмування. Найчастіше до цих функцій відносяться функції побудови карти мережі (група Configuration Management), а також функції відображення стану керованих пристроїв і функції фільтрації повідомлень про помилки (група Fault Management). Наприклад, одна з найбільш популярних платформ HP Open View поставляється з менеджером Network Node Manager, який виконує перераховані функції.

Чим більше функцій виконує платформа, тим краще. В тому числі і таких, які потрібні для розробки будь-яких аспектів роботи додатків, прямо не пов'язаних із специфікою управління. Зрештою, додатки системи управління - це насамперед додатки, а потім вже додатка системи управління. Тому корисні будь-які засоби, що надаються платформою, які прискорюють розробку додатків взагалі і розподілених додатків зокрема.

Компанії, які виробляють комунікаційне обладнання, розробляють додаткові менеджери для популярних платформ, які виконують функції управління обладнанням даного виробника більш повно. Прикладами таких менеджерів можуть служити менеджери системи Optivity компанії Bay Networks і менеджери системи Trancsend компанії 3Com, які можуть працювати в середовищі платформ HP Open View та SunNet Manager.


Читайте також:

  1. III етап. Системний підхід
  2. IV етап. Ситуаційний підхід
  3. Аксіологічний підхід до вивчення педагогічних явищ.
  4. Алфавітний підхід до вимірювання кількості інформації.
  5. Асимптотичний підхід до порівняння оцінок
  6. Багатоаспектний підхід до прийняття управлінськихрішень
  7. Багаторівневий підхід. Протокол. Інтерфейс. Стек протоколів.
  8. Витратний підхід
  9. Віковий підхід і взаємодія різних рівнів соціального досвіду в діяльності різновікових дитячих об’єднань. Функції різновікової групи.
  10. Гібридний підхід
  11. Глобалітсика і глобальний підхід у науці
  12. Даний підхід передбачає, що покупець не заплатить за об»єкт суму, більшу вартості відомої йому власності, що має таку ж корисність.




Переглядів: 640

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Структури розподілених систем управління | Введення в SNMP

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.044 сек.