4.1. Реєстраційний відділ виконкому. Кожна районна адміністрація має спеціальний відділок, що відповідає за державну реєстрацію підприємницької діяльності. Багато з рай адміністрацій мають консалтингові фірми. Там, ви можете отримати довідкову інформацію про особливості реєстрації підприємства в районі, про необхідні для цього документи, про час роботи всіх учасників реєстраційного процесу, розрахункові рахунки банків, на які вносяться збори за оформлення реєстрації. Одночасно ви можете отримати бланки реєстраційних карток (з примірники).
4.2. Установа банку. В установі банку, де ви маєте намір відкрити свій рахунок, треба взяти бланк заяви та банківські картки (2 примірники).
Документи: статут, засновницький договір (у разі потреби).
Дія 5. ПІДГОТОВКА ДОДАТКОВИХ ДОКУМЕНТІВ (У РАЗІ ПОТРЕБИ)
5.1. Якщо одним із засновників виступає юридична особа – раніше зареєстроване підприємство, необхідна нотаріально завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію цієї юридичної особи.
5.2. При реєстрації суб'єкта господарювання державної форми власності потрібен наказ про його створення, що виданий органом, який вповноважений керувати цим державним майном.
5.3. Іноземна юридична особа подає документи про реєстрацію у країні місцезнаходження (виписка з торгового, транспортного або судового реєстру). Документ затверджується за місцем видання, перекладається на українську (російську) мову та легалізується у консульській установі України (або в посольстві відповідної держави в Україні та легалізується в МЗС України).