Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична розминка

- Let’s train our tongues. But today we train them with our favourite hero of New Year Party. Do you know who it is?

(Santa Claus)

- That’s all right. He comes to see us with a big sack. There are many different snowflakes. But they are unusual. They have sounds. Let’s sound them and Santa Claus will be happy.

(витягую сніжинки, на яких прикріплені вивчені звуки)

б) мовна розминка.

- At the holiday we decorate the Christmas tree. But at first tell me please how are you?

- And now let’s decorate our X – tree. Name the toys which we want to hang on its branches.

Повідомлення теми та мети уроку.

At our lesson today we’ll continue to speak about new toys and learn two letters of English alphabet. If you answer correctly the Santa Claus will give you a present.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Введення нових ЛО.

а) бесіда

- Our Santa Claus wants to decorate new toys such as: star, flag, present, tiger.

- Listen to me and look at the picture.

A star – is a star – It is a star. – It is a pink star.

б) гра

- You must show, name picture and say what colour is it?

в) робота в парах.

- Let’s work in pairs. WB ex 1, p. 27

- Count, colour and say.

Фізхвилинка.

Ознайомлення з новими літерами.

а) введення літер

- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.

[s] – Swan swam over the sea,

Swim, swan, swim!

Swan swam back again.

Well swum, swan!

_______________

_______________

_______________

 

[t] – Never trouble trouble

Till trouble troubles you.

It only doubles trouble

And troubles other too.

_______________

_______________

_______________

б) написання літер в повітрі

в) написання літер в повітрі

г) робота в групах

- Unit into groups. Match and say.

(WB ex 2, p. 27)

Розвиток навичок читання.

а) гра «Sound the letter”

- Santa Claus likes to play snowballs with English letters. Sound them.

б) робота з підручником

- впр. 5, с. 34

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підсумок уроку

- What did you do at our lesson? Name the things which we decorated tree. Say what colour they are?

 

УРОК 16 Дата: ___________

Тема: Новорічне свято. Узагальнення знань.

Мета: активізувати ЛО теми «Мої іграшки»; удосконалювати навички вживання граматичних структур: it is/ this is/ that is/ I have got/ he has got; працювати над розвитком читацьких навичок.

Розвивати увагу, іншомовну вимові, навички усного мовлення.

Виховувати інтерес до предмету.

Обладнання: дід Мороз, картки для узагальнення знань, алфавіт.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання

Уведення в іншомовну атмосферу.

- Children, look at the window. It is winter now. And our sounds put on snowflakes again. Let’s sound them.

- Santa Claus comes to us with his granddaughter. She wants to know how are you today.


Читайте також:

  1. Типи даних в Excel і їхнє уведення
  2. Уведення в іншомовну атмосферу
  3. Уведення в іншомовну атмосферу.
  4. Уведення в іншомовну атмосферу.
  5. Уведення в іншомовну атмосферу.
  6. Уведення в іншомовну атмосферу.
  7. Уведення в іншомовну атмосферу.
  8. Уведення в іншомовну атмосферу.
  9. Уведення в іншомовну атмосферу.
  10. Уведення в іншомовну атмосферу.
  11. Уведення в систему обробки тексту




Переглядів: 548

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Уведення в іншомовну атмосферу. | Повідомлення теми та мети уроку.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.022 сек.