Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Завдання 3. Заповніть таблицю. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям та у зв’язку з примиренням винного з потерпілим

Назва інституту Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням винного з потерпілим
Критерій порівняння
     
     
     
     

Завдання 4. Вирішіть кросворд:

 


По горизонталі:

· Особа, яка вчинила тяжкий злочин у віці до 18 років, звільняється від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строку давності, якщо з дня вчинення нею злочину і до набрання вироком законної сили минув строк ....?.... років.

· Як називається така група видів звільнення від кримінальної відповідальності, коли таке звільнення не ставиться в залежність від подальшої поведінки особи після ухвалення рішення про її звільнення.

· Як називається повне визнання особою своєї вини у скоєному злочині, негативна оцінка скоєного, співчуття потерпілому, добровільне з’явлення із зізнанням про вчинення злочину до правоохоронних органів тощо, яке є підставою звільнення особи від кримінальної відповідальності.

· Особа, яка вчинила тяжкий злочин, звільняється від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строку давності, якщо з дня вчинення нею злочину і до набрання вироком законної сили минув строк ....?.... років.

· Як називається така група видів звільнення від кримінальної відповідальності, що зобов’язує суд (а не надає йому права) за наявності передбачених у законі підстав звільнити особу від кримінальної відповідальності.

 

По вертикалі:

· Як називається відмова держави від засудження особи, що вчинила злочин, яка є проявом загальної тенденції розвитку сучасного кримінального законодавства у напрямку пом’якшення відповідальності за злочини невеликої та середньої тяжкості, вчинені вперше, яка одночасно не є виправданням особи.

· Як називається група видів звільнення від кримінальної відповідальності, передбачених нормами Особливої частини КК (в ст. 111, 114, 175, 212, 255, 258, 260, 263, 289, 307, 309, 311, 369).

· Як називається досягнення угоди між винним і потерпілим, коли потерпілий замирився із своїм кривдником, задоволений вжитими останнім заходами по відшкодуванню завданих збитків або усуненню заподіяної шкоди і внаслідок цього не заперечує проти звільнення винного від кримінальної відповідальності.

· Як називається компенсація заподіяних майнових збитків у грошовій чи іншій формі, відновлення особою своїми силами, за свій рахунок пошкодженої речі, компенсування заподіяної злочином шкоди, яка є умовою звільнення особи від кримінальної відповідальності.

· Як називається допомога правоохоронним органам у розкритті злочину, видачі чи виявленні знарядь та засобів вчинення злочину, майна, здобутого злочинним шляхом тощо, яка є умовою звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Рекомендована література до Теми 12:1.1, 1.3.1, 2.1 – 2.11, 3.1 – 3.16, 4.249 – 4.273.

 


Читайте також:

  1. I. Постановка завдання статистичного дослідження
  2. I. ПРЕДМЕТ, МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ
  3. II. Завдання на проект.
  4. II. Перевірка домашнього завдання.
  5. II. Перевірка домашнього завдання.
  6. II. Перевірка домашнього завдання.
  7. II. Перевірка домашнього завдання.
  8. II. Перевірка домашнього завдання.
  9. II. Перевірка домашнього завдання.
  10. II. Перевірка домашнього завдання.
  11. II. Перевірка домашнього завдання.
  12. II. Перевірка домашнього завдання.




Переглядів: 512

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема 12. Звільнення від кримінальної відповідальності | Тема № 13. Поняття покарання. Види покарань

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.