Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Робота з комп’ютером.

Завантаж оглядач Internet Explorer та роздивись його панель інстру­ментів, що вгорі, кнопки та інші елементи. Кнопка Назад тобі вже відома. Знайди поле Адреса та кнопку Перехід.

Кожна веб-сторінка має свою адресу в Інтернеті, яка складається з кількох слів, записаних англійськими літерами та відокремлених точками. Введи в поле Адреса адресу сайту onlandia.org.uaта натисни кнопку Перехід.

Веб-сайт Онляндіяпознайомить тебе з основними правилами без­печної роботи у всесвітній мережі Інтернет.

На головній сторінці ліворуч знайди рядок Для дітей 7-10 років,підведи до нього вказівник і клацни ліву кнопку миті.

Ти потрапиш на нову сторінку. Переглянь її та перейди до розділу Безмежний ліс.Переглянь історію про пригоди Миколки та запам'ятай правила безпечної та ввічливої поведінки користувачів Інтернету.

6. Фізкультхвилинка для очей. (На вибір учителя).

Логічна сторінка. «Для розумників і розумниць». (ст. 11)

V. Підсумок уроку.

– Що було найцікавішим на уроці?

– А що давалось з труднощами?

VІ. Домашнє завдання

Підручник: ст. 10-11

Робочий зошит: Урок 4(№3-5)

Урок 5

Тема. Пошук в Інтернеті. Програма «Internet Explorer».

Мета.1. Закріпити вміння працювати з програмою-оглядачем.

2. Формувати вміння використовувати пошукову систему Google.

З. Розвиток логічного мислення, просторової уяви, уваги.

4. Повторення правил поведінки при роботі з комп'ютером.

5. Виховувати культуру поведінки у кабінеті інформатики та культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером.

Обладнання: комп'ютер, зошит з інформатики, програма «Internet Explorer».

Хід уроку

I. Організаційна частина.

Повторення правил поведінки в комп'ютерному класі.

II. Актуалізація опорних знань.

- Які послуги надає Інтернет?

- Яке призначення поля Адреса та Перехід?

IІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

Розповідь учителя.

В Інтернеті є багато цікавої і корисної інформації. Ти вже знаєш, що вона розміщується на веб-сайтах, кожен з яких має свою адресу. За цією адресою сайт легко знайти. Проте що робити, якщо ми не знаємо, на якому сайті знаходиться необхідна інформація, або не знаємо точну адресу потрібного нам сайту?

2. Робота з підручником (ст. 12)

3. Практична робота.

Виконання завдань №1 робочого зошита

V. Фізкультхвилинка.

Встаньте, діти, посміхніться,

Землі нашій поклоніться,

За щасливий день вчорашній,

Ви до сонця потягніться.

Раз присядьте, два присядьте –

І за парти тихо сядьте.


Читайте також:

  1. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  2. II. Самостійна робота студентів.
  3. IV. ВИХОВНА РОБОТА В КЛАСІ
  4. IV. ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА СТУДЕНТІВ.
  5. IV. Науково-дослідницька робота.
  6. IV. Практична робота.
  7. IV. Робота над темою уроку
  8. Qорганізаційне середовище, в якому виконується робота
  9. V. Робота з підручником
  10. V. Робота з підручником. с. 59-60
  11. V. Робота з програмою «Виконавець Восьминіжка»
  12. V. Робота з програмою «Виконавець Садівник».




Переглядів: 462

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема. Можливості Інтернету. Робота з програмою «Internet Explorer». | VI. Робота з комп’ютером.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.