Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Підбір та вивчення теоретичного матеріалу для презентації

 

Виконання завдань дослідження неможливе без ознайомлення з основними літературними джерелами з теми презентації. З метою повного їх виявлення необхідно використовувати різні джерела пошуку: каталоги і картотеки кафедр та бібліотеки вищого навчального закладу, а також провідних наукових бібліотек міста, бібліотечні посібники, книжні та статейні списки літератури, виноски і посилання в підручниках, комплектів спеціальних періодичних видань.

 

Планування презентації, тобто з’ясування її мети та змісту

 

Після підбору теоретичного матеріалу необхідно попередньо планувати презентацію – чітко представляти її мету й зміст. Інформація на слайдах повинна бути стислою та доступною.

 

Проектування структури презентації

 

На цьому етапі необхідно визначити вміст кожного слайду, його структуру, функціональне навантаження, кількість анімаційних ефектів, що будуть присутні на слайді (не слід ними перевантажувати слайди), переходи, відео, звук, графічні зображення та інші засоби. Також слід визначити послідовність відображення слайдів.

 

Технічна реалізація презентації

 

Це безпосередньо створення презентації у відповідному програмному засобі згідно її спроектованому варіанту. У нашому випадку це програма для створення та демонстрації презентацій Microsoft PowerPoint. При цьому необхідно вибрати відповідне (строге) оформлення фону титульного та наступних слайдів, дотримуватись спланованих переходів анімаційних ефектів тощо.

 

Перевірка роботи презентації (демонстрація)

 

На заключному етапі роботи над презентацією необхідно перевірити її роботу, тобто виконати демонстрацію. Після цього потрібно обрати формат, в якому буде зберігатись дана презентація: у звичайному форматі PowerPoint (.ppt) чи у форматі демонстрації слайдів PowerPoint (.pps). Різниця цих форматів полягає в тому, що при збереженні у форматі демонстрації слайдів PowerPoint презентацію можна виконувати без встановленого програмного засобу Microsoft PowerPoint.

 


ТЕХНОЛОГІЯ СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 


Читайте також:

 1. Cтатистичне вивчення причин розлучень.
 2. II. Вивчення нового матеріалу
 3. II. Вивчення нового матеріалу
 4. II. Вивчення нового матеріалу
 5. II. Вивчення нового матеріалу.
 6. II. Вивчення нового матеріалу.
 7. II. Вивчення нового матеріалу.
 8. II. Вивчення нового матеріалу.
 9. II. Вивчення нового матеріалу.
 10. II. Вивчення нового матеріалу.
 11. II. Вивчення нового матеріалу.
 12. II. Вивчення нового матеріалу.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Схема створення наукової презентації | Загальні відомості про програмний засіб для створення презентацій Microsoft PowerPoint

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.