- визначити місце біологічного об’єкта в системі живої природи;
- обґрунтувати приналежність паразитарних хвороб людини до групи трансмісивних і природноосередкових;
- діагностувати на макро- і мікропрепаратах збудників та переносників збудників паразитарних хвороб;
- визначити видову приналежність збудників протозоозів;
- ідентифікувати різні стадії життєвого циклу паразитів людини;
- обґрунтувати методи лабораторної діагностики паразитарних хвороб;
- визначити видову приналежність гельмінтів і їх яєць;
- диференціювати діагноз інвазій за допомогою лабораторних методів;
- визначити видову приналежність переносників збудників інфекцій;
- доводити ефективність методів профілактики паразитарних хвороб, базуючись на способах зараження ними;передбачити вплив факторів довкілля на організм людини.
Оцінювання модуля 3
Згідно з наказом № 396 від 26.10.10 по Вінницькому національному медичному університету введена єдина універсальна шкала перерахунку традиційних оцінок з 5-бальної системи (за практичні заняття перед модулем) у рейтингові бали (120) поточної успішності. Встановлена мінімальна кількість балів до модуля – 72, а максимальна – 120. На модулі студент отримує оцінку «3», що відповідає мінімум 50 балам і «5» - максмально 80.
Максимальна кількість балів, яку може набрати студент при вивченні модуля 3, вираховується шляхом додавання максимальної кількості балів – 120 до модуля і «5» на модулі з максимальною кількістю балів - 80 – разом дає 200 балів.
Мінімальна кількість балів, яку може набрати студент при вивченні модуля 3, вираховується шляхом додавання мінімальної кількості балів до модуля - 72 і «3» на модулі з мінімальною кількістью балів - 50 - разом дає 122 бали.