Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Завдання до розділу ІІ

1. Описати роботу системи охолодження двигуна внутрішнього згорання автомобіля ЗиЛ-130. Охарактеризувати його гідравлічні процеси, які відбуваються в даній системі. Привести схему та описати принцип роботи і технічну характеристику гідронасосу, що використовується в системі охолодження.

2. Описати роботу системи охолодження двигуна внутрішнього згоряння автомобіля КамАЗ-5320. Охарактеризувати гідравлічні процеси, які відбуваються в даній системі. Привести схеми та описати принцип роботи і технічні характеристики гідронасосу та гідромуфту даної системи.

3. Описати роботу системи мащення двигуна внутрішнього згоряння автомобіля ВАЗ 2105. Привести схеми та описати принцип роботи і технічні характеристики гідравлічних елементів даної системи.

4. Описати роботу системи мащення двигуна внутрішнього згоряння автомобіля ЗиЛ-130. Привести схеми та описати принцип роботи і технічні характеристики гідравлічних елементів даної системи.

5. Описати роботу системи мащення двигуна внутрішнього згоряння автомобіля КрАЗ-257Б1. Привести схеми та описати принцип роботи і технічні характеристики гідравлічних елементів даної системи.

6. Привести схему двигуна внутрішнього згоряння. Охарактеризувати такти роботи двигуна з точки зору гідравліки. Провести аналогію гідравлічних процесів, що відбуваються в двигуні з гідравлічними процесами, які проходять в об`ємних гідронасосах і гідро двигунах.

7. Привести схему газорозподільного механізму двигуна внутрішнього згоряння автомобіля ВАЗ 2101 та описати його роботу. Визначити за принципом якого елементу об`ємного гідроприводу він працює.

8. Привести схеми всіх систем карбюратора в загальному вигляді. Описати принцип їх роботи та гідравлічні процеси, що відбуваються в карбюраторі.

9. Привести схему гідропривода зчеплення автомобіля ЗАЗ-968 М. Описати принцип роботи привода та елементів, що до нього входять.

10. Привести схему гідропривода зчеплення автомобіля КрАЗ257Б1. Описати принцип роботи привода та елементів, що до нього входять.

11. Описати роботу гідромеханічної коробки передач автобуса ЛіАЗ. Описати принцип роботи привода та елементів, що до нього входять. Охарактеризувати принцип дії гідротрансформатора.

12. Показати напівконструктивну схему гідропідсилення керма автомобіля ЗиЛ-130. Описати принцип роботи системи та гідравлічних елементів, що до неї входять.

13. Показати напівконструктивну схему гідропідсилення керма автомобіля КамАЗ-5320. Описати принцип роботи системи та гідравлічних елементів, що до неї входять.

14. Показати напівконструктивну схему гідропідсилення керма автомобіля ГАЗ-66. Описати принцип роботи системи та гідравлічних елементів, що до неї входять.

15. Показати напівконструктивну схему гідропідсилення керма автомобіля КрАЗ-257Б1. Описати принцип роботи системи та гідравлічних елементів, що до неї входять.

16. Показати напівконструктивну схему гідропідсилення керма автомобіля БелАЗ. Описати принцип роботи системи та гідравлічних елементів, що до неї входять.

17. Привести схему та описати принцип роботи пневмопідсилювача керма автомобіля КрАЗ. Описати принцип роботи системи та гідравлічних елементів, що до неї входять. Вказати, що є джерелом енергії пневмопідсилювача.

18. Привести схему гідропривода гальм автомобіля ВАЗ-2105. Описати принцип роботи привода та елементів, що входять до нього.

19. Привести схему гідропривода гальм автомобіля ГАЗ-53. Описати принцип роботи привода та елементів, що входять до нього.

20. Привести схему гідропривода гальм автомобіля ГАЗ-66. Описати принцип роботи гідро вакуумного підсилювача. Охарактеризувати процеси, що відбуваються в приводі.

21. Описати в загальному роботу пневмопривода гальм автомобіля. Привести принципову схему привода. Охарактеризувати принцип роботи джерела енергії, виконавчих органів та проміжних елементів пневмоприводу.

22. Привести схему контуру передніх коліс пневмопривода гальм автомобіля ЗиЛ-130. Описати принцип роботи привода та його елементів.

23. Привести схему контуру задніх коліс пневмопривода гальм автомобіля ЗиЛ-130. Описати принцип роботи привода та його елементів.

24. Привести схему контуру передніх коліс пневмопривода (2-а мости) пневмопривода гальм автомобіля КамАЗ-5320. Описати принцип роботи привода та його елементів.

25. Привести схему контуру задніх коліс пневмопривода (2-а мости) пневмопривода гальм автомобіля КамАЗ. Описати принцип роботи привода та його елементів.

26. Привести схему контуру передніх коліс пневмопривода (2-а мости) пневмопривода гальм автомобіля МАЗ-5335. Описати принцип роботи привода та його елементів.

27. Привести схему контуру задніх коліс пневмопривода (2-а мости) пневмопривода гальм автомобіля МАЗ-5335. Описати принцип роботи привода та його елементів.

28. Привести схему пневмомеханічної підвіски автобуса ЛАЗ 699Р. Описати принцип роботи та конструкцію пружних елементів системи.

29. Описати роботу та привести схему гідроприводу підйому платформи автомобіля КамАЗ-5511. Описати принцип роботи та конструкцію пружних елементів системи. Охарактеризувати роботу елементів, що входять до гідропривода.

30. Описати роботу та привести схему гідроприводу підйому платформи автомобіля ЗиЛ-555 ММЗ. Описати принцип роботи та конструкцію пружних елементів системи. Охарактеризувати роботу елементів, що входять до гідропривода.

 


Читайте також:

  1. I. Постановка завдання статистичного дослідження
  2. I. ПРЕДМЕТ, МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ
  3. II. Завдання
  4. II. Завдання на проект.
  5. II. Перевірка домашнього завдання.
  6. II. Перевірка домашнього завдання.
  7. II. Перевірка домашнього завдання.
  8. II. Перевірка домашнього завдання.
  9. II. Перевірка домашнього завдання.
  10. II. Перевірка домашнього завдання.
  11. II. Перевірка домашнього завдання.
  12. II. Перевірка домашнього завдання.




Переглядів: 497

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Завдання до розділу 1 | МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ПЕРШОГО РОЗДІЛУ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.