Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Основні принципи адміністративного управління процесом змін

 

Змінами необхідно керувати, причому це основна функція управління в будь-якій організації.

Тут необхідний лідер і команда що його підтримує, і цілком природно, що цю роль повинні виконувати керівники, які в першу чергу відповідають за діяльність організації і забезпечують адміністративний процес здійснення змін.

Будь-яка зміна це дуже складний процес. Неможливо дати просту інструкцію, як керувати організаційними змінами. Не існує спеціальних шаблонів проведення змін, і немає готових вирішень проблем. Здійснення змін це спільна робота керівника адміністратора, менеджерів і співробітників організації. Запорукою успіху проведення перетворень є дотримання принципам адміністративного управління процесом змін.

Принципи адміністративного управління процесом змін, витікаючих із загальних правил і принципів управління змінами, про які необхідно неодмінно знати і пам'ятати.

По-перше, необхідно узгоджувати методи і процеси змін із звичайною діяльністю і управлінськими процесами в організації. Можлива боротьба за обмежені ресурси: деяких людей можуть хотіти використовувати як для планування або розробки змін, так і для виконання поточних справ. Ця проблема стає особливо гострою і делікатною в організаціях, де відбуваються крупні зміни, наприклад, при масовому виробництві, коли перехід до нового продукту або технології вимагає значної реорганізації процесів виробництва і цехів, і питання перш за все полягає в тому, як добитися цього без суттєвих збитків в виробництві і продуктивності.

По-друге, адміністраторові слід визначити, в яких конкретних заходах, в якій мірі, і в якій формі воно повинно прямо брати участь. Основний критерій складність виконуваних дій іїх важливість для організації. У крупних організаціях топ-менеджери не можуть самі брати участь у всіх змінах, однак деякими з них повинні керувати особисто або знайти відповідний спосіб, явний або символічний, надання і прояву управлінської підтримки. Заохочувальні послання з боку керівництва служать важливим стимулом в здійсненні змін.

По-третє, необхідно узгоджувати один з одним різні процеси перебудови організації. Може, це і легко в невеликій або простій організації, але ввеликій і складній можуть виникнути значні труднощі. Часто різні відділи працюють над схожими питаннями (наприклад, впровадження нової технології обробки інформації). Вони можуть вийти із пропозиціями, які не вписуються в загальну політику керівництва і стандартні методики або ж пред'явити надмірні вимоги до ресурсів. Може також трапитися так, що один з відділів розробив важливі пропозиції і слід переконати інші прийняти їх, а для цього відмовитися від існуючої системи або своїх пропозицій. У таких ситуаціях адміністратор відповідає за впровадження змін повинен втручатися, дотримуючи такт.

По-четверте, управління змінами включає різні аспекти технологічні, структурні, методичні, людські, психологічні, політичні, фінансові та інші. Це, мабуть, більше всього затрудняють обов'язки керівництва, оскільки в процесі беруть участь фахівці, які часто намагаються нав'язати свій обмежений погляд на складну і багатобічну проблему.

По-п'яте, управління змінами включає рішення про застосування різних підходів і способів втручання, які допомагають правильно почати, систематично вести роботу, справлятися із опором, добиватися підтримки і здійснювати необхідні зміни.


Читайте також:

  1. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  2. ERP і управління можливостями бізнесу
  3. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
  4. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  5. II. Основні закономірності ходу і розгалуження судин великого і малого кіл кровообігу
  6. II. Основні засоби
  7. II. ОСНОВНІ ПОВНОВАЖЕННЯ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ
  8. II.3. Основні способи і прийоми досягнення адекватності
  9. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
  10. III. Основні обов'язки робітників та службовців
  11. ISO9000. Як працює система управління якістю
  12. IV. Основні обов'язки адміністрації




Переглядів: 359

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Адміністративне управління процесом змін | Використання моделі «перехідного періоду»

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.