Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Доведення до самогубства

1. Доведення особи до самогубства або до замаху на самогуб­ство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, при­мусу до протиправних дій або систематичного приниження її люд­ської гідності, — караєтьсяобмеженням волі на строк до трьох років або позба­вленням волі на той самий строк.

2. Те саме діяння, вчинене щодо особи, яка перебувала в мате­ріальній або іншій залежності від винуватого, або щодо двох або більше осіб, — караєтьсяобмеженням волі на строк до п'яти років або позба­вленням волі на той самий строк.

3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, якщо воно було вчинене щодо неповнолітнього, — карається позбавленням волі на отрок від семи до десяти років.

Умисне тяжке тілесне ушкодження

1. Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров'я, поєднаний зі стійкою втра­тою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя, — карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

2. Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого, — карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження

1. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто уми­сне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, — карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені з метою залякування потерпілого або його родичів чи примусу до певних дій, — караються позбавленням волі від трьох до п'яти років.

Умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне у стані сильного душевного хвилювання

Умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне у стані сильно­го душевного хвилювання, що раптово виникло внаслідок проти­законного насильства або тяжкої образи з боку потерпілого, - карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдеся­ти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або по­збавленням волі на строк до двох років.

Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця

Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, вчинене у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення за­ходів, необхідних для затримання злочинця, — карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти и до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмежен­ням волі на строк до двох років.

Умисне легке тілесне ушкодження

1. Умисне легке тілесне ушкодження — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мініму­мів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двох­сот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило корот­кочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, — карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдеся­ти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмежен­ням волі на строк до двох років.

Побої і мордування

1. Умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насиль­ницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень, — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мініму­мів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двох­сот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

2. Ті самі діяння, що мають характер мордування, вчинені гру­пою осіб, або з метою залякування потерпілого чи його близьких, — караються обмеженням волі на строк до п'яти років або по­збавленням волі на той самий строк.


Читайте також:

  1. Алкоголізм та самогубства
  2. Аналоговий рівень доведення
  3. Відмінність дійового каяття від добровільної відмови від доведення злочину до кінця.
  4. Доведення без розголошення
  5. Доведення від супротивного
  6. Доведення до банкрутства
  7. Доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та вид його категорії
  8. Доведення і доказування у цивільному процесі та обставини, які не підлягають доказуванню (доведенню).
  9. Доведення.
  10. Доведення.
  11. Доведення.




Переглядів: 697

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Умисне вбивство | Катування

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.