Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Доведення до банкрутства

Доведення до банкрутства, тобто умисне, з корисливих мотивів, іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб вчинення власником або службовою особою суб'єкта господарсь­кої діяльності дій, що призвели до стійкої фінансової неспромож­ності суб'єкта господарської діяльності, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи кредитору, — караєтьсяштрафом від п'ятисот до восьмисот неоподаткову­ваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Приховування стійкої фінансової неспроможності

Умисне приховування громадянином - засновником або вла­сником суб'єкта господарської діяльності, а також службовою осо­бою суб'єкта господарської діяльності своєї стійкої фінансової не­спроможності шляхом подання недостовірних відомостей, якщо це завдало великої матеріальної шкоди кредиторові, — караєтьсяштрафом від двох до трьох тисяч неоподатковува­них мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займа­тися певною діяльністю на строк до трьох років.

Незаконні дії у разі банкрутства

Умисне приховування майна або майнових обов'язків, відо­мостей про майно, передача майна в інше володіння або його від­чуження чи знищення, а також фальсифікація, приховування або знищення документів, які відображають господарську чи фінансову діяльність, якщо ці дії вчинені громадянином - засновником або власником суб'єкта господарської діяльності, а також службо­вою особою суб'єкта господарської діяльності у разі банкрутства і завдали великої матеріальної шкоди, — караються штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до трьох місяців з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Шахрайствоз фінансовими ресурсами

1. Надання громадянином-підприємцем або засновником чи власником суб'єкта господарської діяльності, а також службовою особою суб'єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим чи органам місцевого самоврядування, банкам або іншим кредиторам з метою одержання субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів чи пільг щодо податків у разі відсутності ознак злочину проти власності — карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або завдали великої матеріальної шкоди, — караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися пев­ною діяльністю на строк до трьох років.

Порушення порядку випуску (емісії) та обігу цінних паперів

1. Випуск (емісія) громадянином або службовою особою су­б'єкта господарської діяльності цінних паперів у формі їх відкри­того розміщення без реєстрації емісії у встановленому законом порядку — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мініму­мів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні по­сади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

2. Внесення громадянином або службовою особою суб'єкта господарської діяльності в документи, які подаються для реєстра­ції емісії цінних паперів, завідомо недостовірної інформації, а та­кож затвердження таких документів, якщо ці дії заподіяли велику матеріальну шкоду інвесторові, — караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мініму­мів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні по­сади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Виготовлення, збут та використання підроблених недержавних цінних паперів

1.Виготовлення з метою збуту, збут чи використання іншим чином підроблених недержавних цінних паперів — караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди, — караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони вчинені організованою групою або якщо вони завдали особливо великої матеріальної шкоди, — караються позбавленням волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка.

1. Повторним у статті 224 визнається злочин, вчи­нений особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений цією стат­тею або статтею 199 цього Кодексу.

2. Відповідно до цієї статті матеріальна шкода вважається ве­ликою, якщо вона у триста і більше разів перевищує неоподаткову­ваний мінімум доходів громадян, а особливо великою — така, що утисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум дохо­дів громадян.

Обман покупців та замовників

1. Умисне обмірювання, обважування, обраховування чи ін­ший обман покупців або замовників під час реалізації товарів або надання послуг, якщо ці дії вчинені у значних розмірах, — караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мініму­мів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста до двохсот годин, або виправними роботами на строк до двох ро­ків, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися пе­вною діяльністю на строк до трьох років.

2. Ті самі діяння, вчинені особою, раніше судимою за обман покупців чи замовників, — караються штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка.

Обманом покупців та замовників у значних розмі­рах слід вважати обман, що спричинив громадянинові матеріальну шкоду в сумі, що перевищує три неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян.

Фальсифікація засобів вимірювання

1. Виготовлення або перероблення з метою використання чи збуту, а також збут фальсифікованих вимірювальних приладів чи інструментів — караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до двох років, або ареш­том на строк до трьох місяців.

2. Ті самі дії, вчинені особою, яка була засуджена за цією статтею, — караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Випуск або реалізація недоброякісної продукції

Випуск на товарний ринок або інша реалізація споживачам недоброякісної, тобто такої, що не відповідає встановленим стандартам, нормам, правилам і технічним умовам або некомплектної продукції та товарів, якщо такі дії вчинені у великих розмірах, — караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займа­тися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка.

Під випуском або реалізацією недоброякісної про­дукції, вчиненими у великих розмірах, слід ;вважати розміри, що пе­ревищують триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Змова про зміну чи фіксування цін або примушування до їх змін чи фіксування

1. Змова про штучне підвищення або підтримання монополь­них цін (тарифів), знижок, надбавок (доплат) націнок з метою усу­нення конкуренції між суб'єктами підприємницької діяльності всу­переч вимог антимонопольного законодавства - караєтьсяштрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

2. Насильство, заподіяння шкоди чи погроза ними з метою штучної зміни або штучного фіксування цін - караютьсяштрафом від сорока до ста неоподатковуваних мі­німумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені організованою групою або особою, раніше судимою за злочини, перед­бачені цією статтею, — караютьсяпозбавленням волі на строк від двох до п'яти років.


Читайте також:

  1. Аналоговий рівень доведення
  2. Визначення ознак фіктивного банкрутства
  3. Виявлення ознак прихованого банкрутства
  4. Відмінність дійового каяття від добровільної відмови від доведення злочину до кінця.
  5. Діагностика ризику банкрутства підприємств.
  6. Доведення без розголошення
  7. Доведення від супротивного
  8. Доведення до самогубства
  9. Доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та вид його категорії
  10. Доведення і доказування у цивільному процесі та обставини, які не підлягають доказуванню (доведенню).
  11. Доведення.




Переглядів: 649

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Контрабанда | Порушення антимонопольного законодавства

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.