Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Готування (отримування) чи обробляння сполук

Хімічні суміші або композиції

Хімічні сполуки

Види об’єктів винаходу, як явно не визначено в заголовках класифікаційних рубрик

Об’єкт винаходу може бути виражений, як різні види об’єктів винаходу. Якщо для одного з цих видів рубрику чітко не визначено в заголовках рубрик Класифікації для певного технічного об’єкта, то найбільш релевантною рубрикою є та, що існує для інших видів об’єкта винаходу, які треба класифікувати . У цих ситуаціях, де навіть заголовки тих рубрик не визначають прямо, що цей вид об’єкта винаходу має бути в них класифікований, це може бути визначено іншими засобами, такими як посилання, примітки, визначення чи передбачення подібних об’єктів винаходу в інших групах цієї схеми. Якщо є визначення, то вони надають конкретну інформацію про належні класифікаційні рубрики для споріднених категорій об’єкта винаходу, не винесених в класифікаційні заголовки.

 

Коли об’єкт винаходу належить до хімічної сполуки як такої (органічної, неорганічної або макромолекулярної), його класифікують у розділі С згідно з хімічною структурою. Коли він також належить до конкретної сфери використовування, його ще класифікують у рубриці, передбаченій для тієї сфери використання, якщо така сфера становить суттєву технічну характеристику об’єкта. Однак, коли хімічна сполука відома і об’єкт винаходу стосується тільки застосовування сполуки, його класифікують тільки в рубриці, що охоплює сферу застосовування.

 

Коли об’єкт винаходу належить до хімічної суміші або композиції як такої, його класифікують у рубриці згідно з його хімічним складом, якщо така існує, наприклад, С03С (скло), С04В (цемент, кераміка), С08L (композиції органічних макромолекулярних сполук), С22С ( сплави (стопи). Якщо такої рубрики не існує, його класифікують згідно з його використовуванням чи застосовуванням. Якщо використовування чи застосовування також становить суттєву технічну характеристику об’єкта винаходу, суміш або сполуку класифікують згідно як із її хімічним складом, так і за використовуванням чи застосовуванням. Однак, коли хімічна \суміш або сполука відома й об’єкт винаходу стосується тільки її використовування, її класифікують у рубриці, що охоплює сферу її використовування.

 

Коли об’єкт винаходу стосується процесу готування (отримування) чи обробляння хімічної сполуки, його класифікують у рубриці для процесів підготування чи обробляння відповідних сполук. Якщо такої рубрики немає, його класифікують у рубриці на відповідну сполуку. Коли сполука, що вийшла з процесу готування (отримування), також нова,, сполуку також класифікують згідно з її хімічною структурою. Об’єкти винаходу, пов’язані із загальними процесами для готування (отримування) або обробляння класів сполук класифікують у групах для процесів, що застосовують, якщо такі групи існують.

 

Устатковання чи процеси (способи)

Коли об’єкт винаходу стосується устаткування, його класифікують у рубриці для устаткування, якщо така існує. Коли такої рубрики не існує, устаткування класифікують у рубриці для процесу (способу), виконуваного цим устаткуванням. Коли об’єкт винаходу стосується процесу (способу) виробляння чи обробляння продуктів, його класифікують у рубриці для цих процесів (способів). Якщо такої рубрики не існує, виробляння чи оброблення продуктів класифікують у рубриці для устаткування, що виконує цей процес (спосіб). Якщо не існує рубрики для виготовлення продукту, то устаткування, що його виготовляє, або процес (спосіб) виготовляння класифікують у рубриці, що охоплює продукт.

 


Читайте також:

  1. VIII. Реакції, в результаті яких утворюються високомолекулярні сполуки
  2. Агрегати для приготування, навантаження та внесення добрив.
  3. Агрегати для приготування, навантаження та внесення добрив.
  4. Азоновмістні органічні сполуки.
  5. Азосполуки
  6. Азот, фосфор, біогенні елементи та їх сполуки, органічні речовини
  7. Ароматичні сполуки і фітонциди
  8. Будова атомів та хімічний зв’язок між атомами визначають будову сполук, а отже і їх фізичні та хімічні властивості.
  9. Валентність — це здатність атомів одного елемента сполу­чатися з певним числом атомів інших елементів під час утворення хімічних сполук.
  10. Взаємне заміщення аміно- і гідроксисполук
  11. Високомолекулярні сполуки ВМС
  12. Відмежування замаху на злочин від готування до злочину.




Переглядів: 842

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Класифікування об’єктів винаходу | Загальні хімічні формули

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.