Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тести до теми Оподаткування підприємств

1) Назвіть принципи побудови системи оподаткування: 1) обов'язковість; 2) єдиний підхід; 3) економічна обґрунтованість; 4) простота; 5) самофінансування.
2) Дайте правильне визначення податку: 1) обов'язковий платіж до бюджету, який здійснюється платником податку відповідно до законодавчих актів; 2) гроші, які тимчасово надходять на рахунок бюджетної установи на зберігання; 4) частина заново створеної вартості; 5) кошти, отримані від фінансових інвестицій.
3) Що є джерелом сплати до бюджету податку на додану вартість? 1) Балансовий прибуток підприємства; 2) виручка від реалізації продукції; 3) прибуток підприємства; 4) чистий прибуток; 5) собівартість продукції.
4) Які непрямі податки встановлюються у вигляді надбавок до цін або тарифів? 1) Податок на прибуток; 2) податок на додану вартість; 3) прибутковий податок; 4) акцизний збір; 5) комунальний податок.
5) Як ви вважаєте, від яких чинників залежить сума податку на прибуток підприємства? 1) Оподаткованого прибутку і ставки податку; 2) чистого прибутку і ставки податку; 3) загального прибутку; 4) фонду заробітної плати; 5) тільки ставки податку.
6) Які податки відносять на витрати виробництва? 1) Збір на обов'язкове пенсійне страхування; 2) акцизний збір; 3) податок на додану вартість; 4) комунальний податок; 5) податок на прибуток.
7) Який з елементів оподаткування забезпечує якнайбільшу можливість реалізації регулюючої функції податків? 1) Визначення об'єкта оподаткування; 2) визначення джерела сплати податків; 3) встановлення величини ставок податків; 4) встановлення термінів сплати податків.
8) За яке порушення податкового законодавства встановлено підвищену відповідальність платника податків? 1) Порушення терміну подання податкової звітності; 2) порушення терміну складання податкової декларації; 3) приховування об'єкта оподаткування; 4) несвоєчасне перерахування податку до бюджету; 5) порушення терміну подання платіжного доручення на сплату податку до бюджету.
9) Знайдіть правильне визначення податкової системи: 1) сукупність податків, що їх встановлює держава; 2) сукупність зборів, що їх встановлює держава; 3) сукупність податків і зборів, що їх встановлює держава; 4) сукупність обов'язкових платежів до бюджетів різних рівнів, а також до державних цільових фондів; 5) сукупність обов'язкових платежів до бюджетів різних рівнів, а також до державних цільових фондів, що стягуються в установленому законами порядку.
10) Назвіть принципи побудови системи оподаткування, що з ними безпосередньо пов'язана регулююча функція податків: 1) соціальна справедливість; 2) недопущення податкової дискримінації; 3) рівномірність сплати податків; 4) обов'язковість сплати податків; 5) стимулювання підприємницької діяльності.
11) Назвіть надходження коштів, які не включаються до складу валового доходу платника податку на прибуток: 1) дохід від реалізації цінних паперів; 2) дохід від надання фінансових послуг; 3) сума ПДВ, отриманого в складі ціни реалізації продукції; 4) сума невикористаної частини коштів, що повертаються зі страхового резерву; 5) дохід від операції лізингу.
12) Назвіть витрати, що не включаються до складу валових витрат виробництва і обігу платником податку на прибуток для обчислення оподаткованого прибутку: 1) суми коштів, внесених до страхових резервів; 2) збір на обов'язкове соціальне страхування; 3)витрати на утримання об'єктів соціальної інфраструктури, підприємства; 4) виплата дивідендів; 5) витрати підприємства на придбання ліцензій для ведення господарської діяльності.
13) Джерела сплати податку на прибуток — це: 1) собівартість продукції; 2) балансовий прибуток; 3) чистий прибуток; 4) виручка від реалізації продукції; 5) податковий кредит.
14) Назвіть показники, які будуть використані для обчислення суми податку на прибуток: 1) балансовий прибуток; 2) чистий прибуток; 3) сума валових витрат виробництва та обігу; 4) сума нарахованих амортизаційних відрахувань; 5) скоригований валовий дохід.
15) Назвіть об'єкт оподаткування для обчислення ПДВ на вироблену продукцію: 1) собівартість продукції; 2) вартість продукції в оптових цінах; 3) відпускна ціна, включаючи акцизний збір; 4) відпускна ціна, включаючи акцизний збір і ПДВ; 5) прибуток від реалізації продукції.
16) Джерела відшкодування вхідного ПДВ на підприємстві — це: 1) ПДВ, отриманий від реалізації продукції; 2) кошти державного бюджету; 3) виручка від реалізації продукції; 4) амортизаційні відрахування; 5) кошти резервного фонду.
17) Назвіть можливі наслідки негативного впливу сплати вхідного ПДВ для фінансової діяльності підприємства — платника податку (вхідний ПДВ відшкодовується підприємству): 1) зростання ціни продукції; 2) іммобілізація оборотних коштів підприємства; 3) зменшення прибутку від реалізації продукції; 4) зниження рентабельності підприємства; 5) підвищення собівартості продукції.
18) У чому полягає позитивна роль застосування нульової ставки ПДВ для підприємства — платника податку на додану вартість у бюджет? 1) Дає можливість отримати відшкодування вхідного ПДВ; 2) дає змогу збільшити прибуток від реалізації продукції; 3) підвищує рентабельність продукції; 4) знижує собівартість продукції; 5) зростає балансовий прибуток.
19) Назвіть об'єкт оподаткування для обчислення акцизного збору за використання відсоткової ставки: 1) собівартість продукції; 2) ціна виробника (оптова ціна); 3) ціна виробника + акцизний збір; 4) ціна виробника + ПДВ; 5) ціна виробника + акцизний збір + ПДВ.
20) Назвіть фактори, що впливають на встановлення розміру ставки податку на землю в населеному пункті (ставка з одиниці земельної площі): 1) кількість населення в місті; 2) призначення земельної ділянки (її використання); 3) розмір земельної ділянки; 4) розміщення земельної ділянки в межах міста; 5) ефективність використання земельної ділянки.
21) Які фактори впливають на розмір ставки податку із власників транспортних засобів (автомобілів)? 1) Потужність двигуна автомобілів; 2) пробіг автомобіля; 3) екологічний стан автомобіля; 4) час випуску (виробництва) автомобіля; 5) вантажопідйомність автомобіля.
22) Об'єктом для визначення відрахувань на обов'язкове державне пенсійне страхування є: 1) балансовий прибуток підприємства; 2) фонд споживання; 3) основна й додаткова заробітна плата; 4) сума нарахованих дивідендів; 5) витрати на оплату праці.

Список використаної літератури:

1. Закон України «Про систему оподаткування» від 18.02.1997 р. (№ 77/97 ВР).

2. Закон України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 22.05.1997р. (№ 283/97—ВР).

3. Закон України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97р. (№ 168/97 ВР).

4. Закон України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» від 11.12.1991 р. (№ 1963-ХІІ).

5. Указ Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» від 03.07.1998 р. (№ 727/98).

6. Закон України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. (№2181-111).


Читайте також:

  1. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  2. IV група- показники надійності підприємства
  3. L2.T4/1.Переміщення твердих речовин по території хімічного підприємства.
  4. VII. ТЕСТИ З ДИСЦИПЛІНИ «МІЖНАРОДНА
  5. WEB - сайт підприємства в Інтернет
  6. Або продукція підприємств, що знаходяться за кордоном.
  7. Абсолютні та відності показники результатів діяльності підприємства.
  8. Автопідприємства вантажних автомобілів
  9. Автопідприємство пасажирських автомобілів
  10. Адміністративно-правовий статус торговельного підприємства
  11. Активами торговельного підприємства
  12. Активи підприємства, їх кругооборот і оборот




Переглядів: 2147

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗАВДАННЯ 9. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.