Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Фронтальне опитування

• Що означає назва програми PowerPoint?

• Які дії треба виконати, щоб відкрилася програма PowerPoint?

• Назвіть елементи редактора презентацій PowerPoint.(за презентацією)?

• Як переглядати презентації?

• Як завершити роботу з програмою PowerPoint?

Розвиток логічного мислення

1) Для розумників і розумниць (виконати завдання з презентації)

2) Вправи-думайлики: Розгадай ребуси.

3) Вправи з рубрики «Для кмітливих» ст. 87.

Хвилинка-цікавинка

Ідея PowerPoint з’явилася у Боба Гаскінса, студента університету Берклі, який вирішив, що століття графічних інтерфейсів, що наступило, може провести революцію в дизайні та створенні презентаційних матеріалів. У 1984 році Гаскінс приєднався до деякої провальної компанії Forethought і найняв розробника Денніса Остіна. Боб і Денніс об’єднали зусилля і створили програму Presenter. Денніс створив оригінальну версію програми з Томом Рудкіним. Пізніше Боб вирішив змінити її ім’я на PowerPoint, яке і стало назвою кінцевого продукту.

V. Домашнє завдання

Опрацювати п.18. Виконати завдання і дати відповіді на питання 1-4 на ст.86, в зошиті на ст. вправи 1,4 – обов'язкові, інші за бажанням.

Творче завдання. Продумати, яку найцікавішу подію в класі чи школі ви хотіли б висвітлити. Скласти приблизний план, як у попередньому завданні.

VI. Підсумок уроку. Підсумкова бесіда.

Збіг урок наш, як коротка мить,

Дуже швидко час шкільний біжить.

Нумо підсумки вже нам підбивати,

І чого навчились – все запам'ятати.

Вчитель інформатики ЗОШ№15, м. Кам'янець-Подільський

Воронюк Ольга Юріївна

УРОК 19

тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь та навичок

Тема:Як додати слайди до презентації

Мета.

o навчальна:навчити учнів збільшувати презентацію шляхом додавання слайдів; ввести поняття шаблона, теми;

o розвиваюча: розвивати увагу, спостережливість, логічне і образне мислення;

o виховна: виховувати зосередженість, взаємодопомогу, вміння сконцентруватися.

Обладнання: програма редакторпрезентацій«PowerPoint», роздаткові матеріали, презентація вчителя.

Хід уроку:

I. Організація класу.

Привітання. Визначення відсутніх.

Промовляємо разом девіз нашого уроку, записаний на дошці:

Гарно й зручно ми сідаєм,

Презентації вивчаєм.

Нашу пам'ять ми включаєм –

Нові знання здобуваєм.

II. Розминка

Розгадування ребусів з навчальної презентації.

Бліц-опитування

• Як переглядати презентації?

• Що означає назва програми PowerPoint?

• Які дії треба виконати, щоб відкрилася програма PowerPoint?

• Що таке слайд презентації?

 

III. Вивчення нового матеріалу(презентація).

1. Актуалізація опорних знань.

На минулому уроці ми почали створювати презентації. Здебільшого ми впоралися з титульним слайдом.

- Нагадайте-но, що це за слайд?

2. Мотивація навчання

Звичайно ж дуже рідко презентація складається з одного слайду. І вам, мабуть, дуже хочеться далі висвітлювати життя вашого класу, та ще й з гарним оформленням?

3. Повідомлення теми і мети.

Сьогодні ви навчитеся збільшувати власні презентації, взнаєте, що таке шаблон і тема презентації. Тема уроку — «Як додати слайди до презентації».

4. Пояснення матеріалу (з елементами бесіди).

Робота з підручником (п.19, ст.88): самостійне опрацювання учнями тексту параграфа і відтворення засвоєного у групах, де по черзі кожний учень демонструватиме своїй команді послідовність виконання дій по додаванню слайда, обирання шаблону. Інші члени групи можуть виправляти і корегувати його.

Учитель спостерігає за процесом і направляє його. Далі для закріплення і виправлення помилок повторює і доповнює необхідні ключові моменти власним виконанням або демонструючи слайди навчальної презентації.

Робота в зошитах з друкованою основою. Виконати завдання 1, 3.

Фізкультхвилинка.


Ми берізки і кленці,

В нас тоненькі стовбурці.

Ми в стрункі стаєм рядки,

Виправляєм гілочки.

Ледь зіп’явшись з корінців,

Дістаєм до промінців.

Наші ніжні пагінці

Хиляться на вітерці

Вправо, вліво. І весь сад

Нахиливсь вперед-назад.


IV. Закріплення вивченого матеріалу.

Робота з комп’ютером. Робота з програмою " PowerPoint ".

Бесіда по правилам техніки безпеки.

? Чи можна розпочинати роботу з комп’ютером без дозволу вчителя?

? Як слід сидіти за комп’ютером?

? Хто повинен допомогти сусідові на уроці, якщо в нього виникли запитання: ти чи вчитель?

Учні працюють за комп'ютерами індивідуально, доповнюючи власні раніше створені презентації згідно домашніх заготовок , спираючись на рекомендації рубрики «Працюємо за комп'ютером».

Фізкультхвилинка для очей.

Погляд спрямовувати вліво-вправо, вправо-прямо, вверх-прямо, додолу-прямо без затримки в кожному положенні. Повторити 5 разів і 5 разів у зворотному напрямі.

• Закрити очі на рахунок "раз-два", відкрити очі і подивитися на кінчик носа на рахунок "три-чотири".

• Кругові рухи очей: до 5 кругів вліво і вправо.

Типові питання до уроку

• Як додати слайд до презентації?

• Що таке шаблон?

• Як обрати тему оформлення?

Розвиток логічного мислення

4) Для розумників і розумниць (виконати завдання з презентації)

5) Вправи-думайлики: Розгадай ребуси.

6) Вправи з рубрики «Для кмітливих» ст. 92.

V. Домашнє завдання

Опрацювати п.19. Виконати завдання і дати відповіді на питання 1-3 на ст.91, в зошиті на ст. вправи 2,4 – обов'язкові, інші за бажанням.

Творче завдання. В домашніх планах підкреслити на кожному слайді основні фрази чи слова.

VI. Підсумок уроку. Підсумкова бесіда.

Рефлексія. Чи сподобався урок? Чи всього навчилися, чого бажали? Що було найскладніше?

 


Читайте також:

  1. Бліц-опитування
  2. ДАНІ ТРИДЦЯТОГО ЩОРІЧНОГО ОПИТУВАННЯ СЛУЖБИ ГЕЛЛАПА ТА ФІ ДЕЛЬТА КАППА ЩОДО СТАВЛЕННЯ ДО ДЕРЖАВНИХ ШКІЛ
  3. До основних методів психології належать: спостереження, опитування і експеримент.
  4. Експерт-опитування.
  5. Експрес-опитування (гра «Чарівний кубик»).
  6. ІНФОРМАЦІЙНІ ІНТЕРВ’Ю: ПІДГОТОВКА, ПРОВЕДЕННЯ, ФОРМУВАННЯ ТЕКСТУ. ОПИТУВАННЯ, ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ, ПОРАДА: ДІАЛОГ З ЧИТАЧЕМ
  7. Критерії оцінювання усного опитування з дисципліни
  8. Метод опитування
  9. МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ
  10. Опитування
  11. Опитування
  12. Опитування




Переглядів: 572

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Вчитель інформатики ЗОШ№15, м. Кам'янець-Подільський | Вчитель інформатики ЗОШ№15, м. Кам'янець-Подільський

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.029 сек.