Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Розділ 7


Корпоративне управління 217


 


ради вимогам незалежності, встановленим товариством. Інфор­мація про кількість «незалежних» членів наглядової ради пови­нна розкриватись у річному звіті товариства.

Засідання наглядової ради скликаються за ініціативою голо­ви наглядової ради або на вимогу члена наглядової ради, ревізій­ної комісії, виконавчого органу чи його члена, інших осіб, ви­значених статутом AT, які беруть участь у засіданні наглядової ради.

Засідання наглядової ради проводяться в міру необхідності з періодичністю, визначеною статутом, але не рідше одного разу на квартал. Вони є правомочним, якщо у них бере участь не мен­ше ніж половина складу наглядової ради, якщо інше не перед­бачено статутом AT або положенням про його наглядову раду. Статут або положення про наглядову раду AT може визначати порядок прийняття наглядовою радою рішення шляхом прове­дення заочного голосування (опитування). Рішення наглядової ради приймається простою більшістю голосів членів наглядової ради, які беруть участь у засіданні та мають право голосу, якщо інше не встановлено статутом AT або положенням про його на­глядову раду. Голосування відбувається за принципом «один член наглядової ради — один голос», хоча статутом або положен­ням про наглядову раду AT може передбачатися право вирі­шального голосу голови наглядової ради у разі рівного розподі­лу голосів членів наглядової ради під час прийняття рішень. На засіданні наглядової ради ведеться протокол.

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку на­дає також низку рекомендацій щодо організації роботи наглядо­вої ради, зазначаючи, що члени наглядової ради повинні мати доступ до повної, достовірної та своєчасної інформації для прий­няття виважених рішень. Право наглядової ради на доступ до інформації, а також обов'язок органів товариства щодо надання інформації наглядовій раді повинні бути детально обумовлені у внутрішніх документах товариства. Забезпечення необхідної ін­формаційної бази для здійснення наглядовою радою своїх функ­цій є спільним завданням виконавчого органу (щодо обов'язку збирання інформації) та наглядової ради (щодо обов'язку збору інформації). У разі ненадання виконавчим органом необхідної інформації чи надання неповної інформації члени наглядової ради зобов'язані вимагати від виконавчого органу надання такої інформації у повному обсязі. Члени наглядової ради повинні


мати можливість ставити запитання, з'ясовувати та уточнювати незрозумілі питання і отримувати відповіді на них від виконав­чого органу.

Члени наглядової ради повинні виконувати свої обов'яз­ки особисто і не можуть передавати свої повноваження іншим особам.

Залежно від кількісного складу та функцій наглядової ради у складі ради доцільно формувати комітети наглядової ради для попереднього розгляду, аналізу та підготовки проектів рішень з питань, які належать до компетенції наглядової ради; аудитор­ський комітет та комітет з питань призначень і винагород, біль­шість членів яких повинні бути незалежними.

За підсумками року наглядова рада повинна звітувати перед загальними зборами про свою діяльність та загальний стан това­риства.


Читайте також:

  1. IV розділ. Сегментація ринку та вибір цільового сегменту
  2. IІI розділ. Аналіз стану маркетингового середовища підприємства
  3. V розділ. Товарна політика підприємства
  4. VI розділ. Маркетингова цінова політика
  5. VII розділ. Маркетингові рішення з розподілу та збуту товару
  6. VIII розділ. Маркетингова політика комунікацій
  7. А) Роздільне складання таблиць (За підручником Богдановича М.В.)
  8. Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.
  9. Актив і пасив балансу складаються також з певних розділів.
  10. Активи, що реалізуються повільно (А3) – це статті 2-го розділу активу балансу, які включають запаси та інші оборотні активи (рядки 100 до 140 включно, а також рядок 250).
  11. Аналіз бойових дій пожежних підрозділів
  12. Б – розділення гелю на дві фази




Переглядів: 398

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Корпоративне управління 275 | Виконавчий орган товариства

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.