Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Собовий склад тракторної бригади.

До особового складу бригади належать: бригадир, його помічник, обліковець-заправник, тракторист-машиніст, майстри-наладчики, слюсарі. На період збирання зернових і технічних культур до складу бригади включають працівників, що обслуговують волокуші, скиртоклади, скиртоправів.

Бригадир тракторної бригади

Для керівництва тракторною бригадою призначають бригадира. Він безпосередньо керує бригадою, організовує правильне використання техніки, високоякісне виконання всіх механізованих робіт у встановлені агротехнічні строки. Бригадир відповідає за організацію техніки безпеки і протипожежної безпеки.

Помічник бригадира призначається на допомогу бригадирові, який виконує доручення бригадира, а підчас його відсутності керує бригадою. Помічник організовує правильну експлуатацію машин, технічне обслуговування їх. Він на рівні з бригадиром відповідає за роботу бригади, виконання завдань по врожайності, за якісне і кількісне виконання плану робіт у встановлені агротехнічні строки, за використання машин і витрату палива.

Трактористи-машиністи повинні уміти працювати на колісних і гусеничних тракторах та на машинах, що агрегатуються з цими тракторами; виконувати тракторні роботи відповідно до вимог агротехніки і організаційно-технічних правил проведення робіт; виконувати регулювання трактора і СГМ, виконувати операції ТО і ремонту трактора і СГМ тощо.

Майстер-наладчик повинен мати обсяг знань і вмінь, передбачений кваліфікацією. Він повинен досконало знати будову й роботу тракторів, комбайнів і всіх СГМ, систему ТО техніки, оптимальні строки служби основних вузлів і деталей тракторів, комбайнів, СГМ; повинен знати технічні умови на ремонт і складання машин, правила техніки безпеки і протипожежні заходи.

Обліковець-заправник веде облік усіх робіт працівників бригади, приймає на зберігання і видає ПММ, а також веде облік їх витрачання кожним трактористом. Він заправляє машини паливом і мастильними матеріалами. За вказівкою бригадира веде облік виконання графіка ТО тракторів, веде диспетчерську службу в бригаді і табель виходу на роботу працівників бригади.

Планування в тракторній механізованій бригаді.

Високопродуктивне використання машин і правильна організація праці у тракторній бригаді неможливі без якісного планування.

Виробничі плани виконання механізованих робіт складають для кожного періоду господарського року; весняний, весняно-літній, літній, осиній, зимній. У кожному такому плані зазначають госп. номери тракторів, прізвища механізаторів і обслуговуючого персоналу, номери полів сівозміни, план-маршрут руху агрегатів, врожайність культур, обсяг механізованих робіт за видами і загальну кількість робіт в умовних еталонних гектарах, строки виконання окремих видів робіт у робочих днях, агротехнічні умови за якістю(глибина оранки, кратність обробки, норми висіву насіння тощо), змінні норми виробітку, норми витрати палива на окремі роботи, ліміти витрат на ПММ. Одночасно планують роботу засобів технічного обслуговування.

Крім планів на періоди робіт складають оперативні плани на декади і наряди на добу. Які розглядають на оперативній нараді в кінці кожного робочого дня на диспетчерському пункті бригади.

План-наряд є складовою частиною робочих планів(його складають на роботу МТП на другу зміну і першу зміну наступного дня). Змінне завдання складає бригадир тракторної бригади разом з технологом(агрономом) і повідомляє механізаторів до початку роботи. У цьому документі вказують вид і місце роботи, склад, спосіб і режим руху агрегату, основні агротехнічні показники, змінну продуктивність і норму витрат палива.

 


Читайте також:

  1. D-петля, що складається з 8–12 залишків, декілька з яких – дигідроуридинові.
  2. I. При підготовці до переговорів визначите склад делегації і її керівника.
  3. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  4. II. Вимоги до складання паспорта бюджетної програми
  5. II. За зміною ступенів окиснення елементів, які входять до складу реагуючих речовин
  6. III Етап: Складання карти ризиків авіакомпанії й ранжирування виявлених ризиків
  7. III. Вимоги до учасників, складу груп і керівників туристських подорожей
  8. III. Вимоги до учасників, складу груп і керівників туристських подорожей
  9. III. КРИТЕРІЇ ДОПУСКУ ДО СКЛАДАННЯ ПІДСУМКОВОГО МОДУЛЬНОГО КОНТРОЛЮ (ЕКЗАМЕНУ).
  10. Part A. Зовсім нескладний eтикет.етикет.
  11. А) Роздільне складання таблиць (За підручником Богдановича М.В.)
  12. А. Склад розрахунково-пояснювальної записки.




Переглядів: 4635

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Принцип формування комплексних ланок. | Перативне управління роботою МТП.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.