Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Хід уроку

Схематичний план уроку

План конспект уроку англійської мови у 2 класі

Підтема:Зустрічаймо зиму

Цілі уроку:

Практична: 1) Навчити учнів описувати зиму ( 3-5 фраз)

2) Навчити читання

3) Ознайомити з новими лексичними одиницями (ЛО) і закріпити їх уживання в усному мовленні).

4) Ознайомити з формами однини й множини дієслова в “to be” в теперішньому часі.

 

Освітня: Встановити причинно-наслідкові зв’язки між змінами в

неживій природі, житті рослин.

Розвиваюча:Розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні і читанні тексту, розвивати навички письма, розвивати логічне мислення на матеріалі опису зими.

Виховна: Виховувати любов до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для вивчення нових лексичних одиниць(ЛО)

1.Організаційна частина уроку(привітання та повідомлення теми уроку) 3хв.

2.Перевірка домашнього завдання 5хв.

3.Тренування у вимові звуків 3хв.

4.Подання та відпрацювання нового лексико граматичного матеріалу 9хв.

5.Розвиток умінь мовлення 5хв.

6.Фізкультхвилинка 3хв.

7.Навчання читання слів із буквосполученням ar, ow 5хв.

8.Письмо 4хв.

9.Заключна частина уроку (домашнє завдання і підведення підсумків

уроку) 3хв.

 

Етап. Прийом Зміст роботи

 

Етап 1. Greeting and Aim. Організаційна частина уроку(привітання та повідомлення теми уроку) Прийом1.Привітання з учнями   Прийом2.Учитель повідомляє тему уроку     Етап2. Check on homework.Перевірка домашнього завдання Прийом1: Учитель перевіряє наявність домашнього завдання Прийом2: Учитель стежить за правильністю відповідей. Етап3. Pronanciation Practice.Тренування у вимові звуків Прийом1.Повторення учнями попередньо вивчених скоромовок   Прийом2. Учитель озвучує нову скоромовку Прийом3. Повторення учнями по два-три слова скоромовки за вчителем     Прийом4.Клас разом з учителем вимовляє скоромовку повністю Етап4. Vocabulary Presentation and Practice. Подання та відпрацювання нового лексико граматичного матеріалу Прийом1. Гра увага   Прийом2. Повторення учнями вживання іменників у множині     Прийом3.Учитель ознайомлює учнів з формами однини й множини дієслова “to be” в теперішньому часі     Прийом4. Впр2(ст.52)   Прийом5. Учитель читає слова й речення, учні повторюють та вказують на відповідні малюнки   Прийом6. Два учні порівнюють малюнки й речення, роблячи висновки щодо вживання іменників та дієслова to be в однині й множині. Учитель допомагає у разі необхідності   Прийом7. Гра Yes/No     Етап5. Розвиток умінь мовлення Прийом1. Впр.3 (ст.52) учитель вимовляє фрази до малюнка вправи. Учні повторюють по два три рази і перекладають рідною мовою     Прийом2.Учитель пропонує продовжити речення подані у вправі. Він читає їх не до кінця учні ланцюжком доповнюють. Прийом3.Учні у групах по троє інсценують розмову дітей Етап6.Фізкультхвилинка Прийом. Учитель вимовляє рядки вірша та жестами показує що треба робити. Учні повторюють слова виконуючи необхідні дії. Етап7.Навчання читання слів із буквосполученням ar, ow Прийом1.Читання слів з буквосполученням ar та речень з цими словами     Прийом2. Читання слів з буквосполученням ow та речень з цими словами     Прийом3. Діти читають слова й речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів. Етап8. Письмо Прийом.Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та контролює охайність написання слів.   Етап9. Заключна частина уроку. Прийом1. Запис домашнього завдання в щоденниках   Прийом2.Підведення підсумків уроку   Т: Stand up, please! Good morning! Ps: Good morning! Т: How are you? Ps: Fine, thank you. Т: Sit down, please. Т: Today we’ll talk about winter and about nature in winter. You’ll learn some new words,you'll play games, you 'll act out the dialogues with your classmates and you’ll learn to read and write. Let’s start our lesson! 1) РЗ, впр. 1 (с. 37). Учні ланцюжком читають знайдені слова. 2) РЗ, впр. 2 (с. 37). Учні ланцюжком повідомляють кількість предметів, зображених на малюнках. 3) РЗ, впр. 3 (с. 38). Учні ланцюжком читають доповнені речення. T: Now we'll be rehearsing correctly pronounce English sounds. Let's repeat tongue twisters that we have learned on the previous lessons.   Ps: «A fat cat sat on a mat and ate a fat rat». Ps. Why do you cry, Willy? Why do you cry? Why, Willy, why, Willy, Why, Willy, why?   T: Today we'll learn new tongue twister :«Two tiny tigers take two taxis to town». T: Repeat after me. T: Two tiny tigers Ps: Two tiny tigers T: take two taxis Ps: take two taxis T: to town Ps: to town T: Now say with me: «Two tiny tigers take two taxis to town». Ps: «Two tiny tigers take two taxis to town».     Т: Показує учням картки і називає, що на них зображено, учні вголос повторюють слова. Учитель прикріплює картки до дошки. T: park……Etc. Ps: park……Etc. Т: (пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток з дошки) Рs: (розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не виста­чає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час, як решта заплющить очі, знімає з дошки іншу картку. Гра триває) Т: оказує учням картки , прикріплює їх на дошку та називає відпо­відні слова в однині й множині. ) T: Repeat after me: cat Ps: cat T: cats Ps: cats….Etc.   ( учитель вказує на малюнки та вимовляє речення, учні повторюють.) T: The cat is black. Ps: The cat is black T: The cats are black. Ps: The cats are black. T: The bag is big. Ps: The bag is big. T: The bags are big. Ps: The bags are big. T: The bird is small. Ps: The bird is small. T: The birds are small. Ps:The birds are small.   Т: (звертає увагу учнів на форми дієслова to be в однині й множині.)     Т: Compare the words and sentences are given in Exercise2 Ps: a tree(1) trees (2) a flower(1) flowers (3) Ps: The tree is white The trees are white Ps: The flower is nice The flowers are nice T: Repeat after me: tree….Etc. Ps: tree….Etc. P1: a tree(1) – іменник вживається в однині. trees (2) іменник вживається в множині P1: The tree is white якщо іменник в однині тоді вживаємо форму дієслова is The trees are white якщо іменник в множині тоді вживаємо форму дієслова are P2: a flower(1) – іменник вживається в однині flowers (3) іменник вживається в множині P2: The flower is nice якщо іменник в однині тоді вживаємо форму дієслова is Р2: The trees are white якщо іменник в множині тоді вживаємо форму дієслова are Клас Клас поділяється на дві команди. Учитель показує малюнки зображені на картках та називає правильні й неправильні твердження до них. Члени команд погоджуються з правильними твердженнями та виправляють неправильні. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. (учитель показує картку з одним портфелем) T: The bag is big P1: Yes! (учитель показує картку з пташками) T: The bird is small. P2: No! The birds are small! T: Look at the T: Look at the picture of exercise 3 on page 52. Who can we see in this picture? Let’s find out what are they saying. Listen, repeat and translate. T: Wow! The trees are white…..Etc. Ps: Wow! The trees are white( 2 рази)……Etc. Ps: Ого! Дерева білі!.....Etc. T: Wow! The trees ……..Etc P1: …….. are white……Etc   P1: Wow! The trees are white P2: This is snow. It is white. The trees are black. Look! P3: The park is nice! T: I see you are tired. Let’s relax. Repeat after me. Т: Stand up! Shake your hands! Turn around! Clap your hands! Say goodbye! Take your place! Ps: Stand up! (Підводяться.) Shake your hands! (Вітаються з партнерами за руку.) Turn around! (Обертаються навколо себе.) Clap your hands! (Плескають у долоні.) Say goodbye! (Махають один одному рукою.) Take your place! (Сідають на місця.)   T: Look at the exercise 5 on page 53 T: Follow and read the words with the letter combinations ar: - car, are, park Ps: car, are, park T:Now read the sentences: - The park is white. The cars are red Ps: The park is white. The cars are red T: Follow and read the words with the letter combinations ow: - snow, follow, window Ps: snow, follow, window T: Now read the sentences: -Look at the window! – What is this? -It is snow. - Oh, it is white and nice Ps: Look at the window! – What is this? -It is snow. - Oh, it is white and nice   T: Now read words and sentences one by one P1: car, are, park P2: The park is white. P3: The cars are red P4: snow, follow, window P5:-Look at the window! P6: What is this?......Etc.     T: Copy exercise 6 on page 53 in your copybooks Ps: Copy: The snow is white. The park is nice   T: Your homework for the next lesson is: 1) to learn new words; 22) Ex. 1,2 (p.39)- orally; Ex3(p39)- in writing   T: Today you’ve worked very well. Did you like the lesson? What tasks did you like most of all? What have you learned to do? Thank you for your work. Good-bye! Ps…. Good-bye!    

 


Читайте також:

  1. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  2. IV. Підсумок уроку
  3. IV. Повідомлення теми та мети уроку V. Сприймання і засвоєння нових знань, умінь та навичок.
  4. IІI. Формулювання мети і завдань уроку. Мотивація учбової діяльності
  5. VII. Підсумки уроку
  6. VIІ. Підсумок уроку
  7. VІ. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання.
  8. Аналіз та оцінка проведеного уроку
  9. Вимоги до проведення сучасного уроку
  10. Вимоги до уроку
  11. Додатковий матеріал до уроку
  12. Додаток №1 до уроку 19




Переглядів: 879

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Біологічні мутагени | Проведення мною уроку музики у 1-В класі

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.