МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Тестові завдання
1. Фінансова система — це: 1) контроль з боку суспільства за фінансовою діяльністю держави; 2) сукупність фінансових методів і форм, інструментів і важелів впливу на соціально-економічний розвиток суспільства; 3) сукупність відносно відокремлених форм фінансових відносин; 4) грошово-кредитний механізм.
2. За внутрішньою будовою фінансова система — це: 1) сукупність фінансових органів та інститутів; 2) сукупність відносно відокремлених взаємопов'язаних фінансових відносин, які відображають специфічні форми та методи розподілу і перерозподілу ВВП; 3) конкретні види фінансових ресурсів, які перебувають у розпорядженні підприємств; 4) система замкнутих пере розподільчих відносин.
3. Яка організаційна структура фінансової системи? 1) сукупність фінансових органів та інститутів, які керують грошовими потоками; 2) сукупність грошових фондів, що знаходяться у розпорядженні суб'єктів господарювання; 3) сукупність фінансово-кредитних установ; 4) апарат управління фінансовою діяльністю підприємства.
4. Які принципи побудови фінансової системи? 1) єдність і функціональне призначення; фінансова система України 2) єдність і централізм; 3) комерційний розрахунок і функціональне призначення; 4) централізм і функціональне призначення.
5. Державні фінанси найповніше характеризуються як: 1) складова частина фінансової системи, її центральна підсистема, через яку здійснюється вплив держави на економічний і соціальний розвиток; 2) система грошових фондів, що перебувають у розпорядженні держави, призначених для забезпечення властивих їй функцій; 3) система грошових фондів, що забезпечують процес виробництва та відтворення у рамках конкретного суб'єкта господарювання; 4) грошові фонди, що формуються з доходів громадян.
6. Які з грошових відносин становлять суть фінансів підприємства? 1) грошові відносини з приводу мобілізації державою тимчасово вільних коштів підприємств і населення для фінансування державних видатків; 2) грошові відносини з приводу розподілу валового внутрішнього продукту і створення грошових фондів для держави; 3) грошові відносини, які виражають формування, розподіл і використання грошових доходів і фондів суб'єктів господарювання у відтворювальному процесі; 4) грошові відносини між суб'єктами господарювання і банківською системою.
7. У фінансовій системі виділяють такі сфери фінансових відносин: 1) державні фінанси і фінансовий ринок; 2) фінанси суб'єктів господарювання і державні фінанси; 3) міжнародні фінанси, державні фінанси, фінанси суб'єктів господарювання, фінансовий ринок; 4) макро- і мікроекономіка.
8. Сферу державних фінансів поділяють на такі ланки: 1) бюджет держави і фінанси державного сектору економіки; 2) бюджет держави, державний кредит, страхування; 3) бюджет держави, державний кредит, загальнодержавні цільові фонди, фінанси державного сектору; 4) бюджет держави, фонди цільового призначення, страхування.
9. Страхування як відокремлена ланка фінансової системи відображає: 1) сукупність особливих замкнутих пере розподільчих відносин з приводу формування і використання страхових резервів за рахунок коштів страхувальників; 2) державну централізацію фінансових ресурсів та підприємницьку діяльність держави; 3) відносини, за яких держава виступає позичальником; 4) рух грошових потоків страхових компаній. 10. Державний кредит як ланка фінансової системи характеризує: 1) фінансові відносини у сфері централізованих державних фінансів; 2) централізацію фінансових ресурсів для вирішення конкретних завдань і проблем; 3) відносини, за яких держава є позичальником, а кредиторами - будь-які юридичні та фізичні особи, у т. ч. й інших країн; 4) надбудову, через яку координується діяльність цієї фінансової системи.
11. Фінансовий ринок як сфера, що забезпечує фінансові системи, має такі ланки: 1) державні цільові фонди і страхування; 2) ринок грошей і ринок капіталів; 3) фінанси державного сектору і державний кредит; Читайте також:
|
||||||||
|